Minulost mu byla vymazána z paměti, jeho milovaní byli zavražděni. Stal se nájemným zabijákem... V nepříliš vzdálené budoucnosti je společnost řízena všemocným Státem, v jehož čele stojí nelítostný diktátor (Steven Seagal). Condor (Johnny Messner) pracuje pro Stát jako nájemný zabiják, ale náhodné setkání s člověkem, o kterém si myslel, že je dávno mrtvý, ho donutí popřemýšlet o tom, kdo jsou ve skutečnosti jeho nepřátelé. Nástroj státu se stává symbolem revoluce. (TV JOJ)

JesterKruger

Mise Kondor???? (Condor) To spíše Mise Kondom. Vždyť původní název je Perfektní zbraň. Tak proč ho distributoři v Česku měnili? Je velice pěkné, že na plakát dají Seagala, a ihned to vypadá, že to bude další Seagalovka. Omyl. Zpočátku sice film vůbec nenudil, i akce byla dobrá, ale efekty byli chvílemi opravdu na prd. A přiznám se, že čím více jsem se na to díval, tím více jsem se nudil. Ale je pravda, že námět k tomuto filmu byl hodně fajn. Škoda, že je to špatně natočené. Protože Námět byl fakt dobrý. ()

entronov odpad!

Tak ten kdo se podepsal pod dialogy je už doufám na léčení :/ Jinak Stevenzord sotva vedlejší role + celé je to jakési takové slaboučké. [ - 10% - ] ()

Ajfist odpad!

Tak Seagal opět mimo a zato se realizuje zoufalec Messner.Steven už by neměl lézt do žádného akčňáku,protože s tou jeho postavou je už jako akční hrdina dost trapnej. ()

1900petr odpad!

Nic horšího jsem v životě neviděl. Steven Seagal padl na úplné dno kinematografie. Ať radši už nic netočí. ()

huhuhu783 odpad!

Ty vole............... prvních deset minut semsi myslel že něco bude,ale po 20 minutách ,kdy mi to silně připomínalo Komado kdy se 20 chlápků se sapíkama nedokážou trefit do jednoho náklaďáku, sem to začal vzdávat. pozitívum je,že sem to ve třicátý vypl aniž by mě jakkkoliv zajímal konec. Doufám,že gdyž už má Segal teď ten vytouženej Ruskej pas vod Putina tak se bude trochu víc snažit ()

SNCIS

Steven Seagal zde dvakrát - Ztvárňuje 2 brarty dvojčata. Vzpoměl jsem si, na slavnou Seagalovu hlášku z filmu Muž s cejchem smrti. "Ještě že nebyly trojčata." Ale i přesto že Seagal zde má dvojroli, moc si ho neužijeme (zde je Seagal záporák). Hlavní roli ztvárnil nesympatický Johnny Messner a asistovala mu ošklivá bárbí Sasha Jackson. Jinak jde o béčkové akční sci-fi - 40%. ()

bobo7171 odpad!

Steven Seagal uz zrejme stratil aj ten posledny kusok sudnosti, ked je ocotny prepoziciavat sa na taketo projekty. no co uz... pre prachy urobi clovek asi naozaj cokolvek... ()