Trucky na ledě (TV pořad)

• Česko

Účinkují:

Thom Beers

Craig A. Colton
  • elCarda

Tak nevim jestli jsem videl jenom ty horsi dily, a nebo je celej serial tak spatnej. V zadnem pripade mi neprijde jako dokumentarni. Vetsina je tak do oci bijici vymyslenost, ze to musi byt zrejme snad kazdemu. Snaha o umele vyvolani napeti je tak ocividne podbizive az to ve me budilo nehynouci odpor. Skoda slov to dale rozvijet.(18.1.2011)

• C0r0ner

První díl je dechberoucí, druhý skvělý, třetí dobrý, čtvrtý průměrný a od pátého dál už je to jenom stále ta samá nuda, která je sice technicky perfektní, ale obsahově stále stejně prázdná. Být to třeba celovečerák, nebo krátká série, tak by to byla paráda, ale takhle roztažené je to pořád omílání toho samého dokola. 35%(5.10.2016)

• giacobbe

V dnešním díle uvidíte, viděli jste,ještě uvidíte, na konci první řady posezení a diskuze s řidiči, na začátku druhé série znovu jeden celý díl rekapituluje předchozí sérii. =Americký způsob střihu dokumentů, aby divák neztratil nit ve spoustě reklam. Dobré, zajímavé, ale délka mohla být méně než poloviční.(18.2.2011)

Tenhle seroš je pro milovníky počítačových simulátorů Extreme Truck Simulator nutnost! Dokonce si máte možnost zkouknou některé z tras co si hráč projíždí po zamrzlých řekách a jezerech. Řídit těžký truck s často hodně drahým nákladem stovky mil je dřina sama o sobě. Jezdit s ním v arktické zimě, to je ještě o level dál, ale jezdit s ním místy, kam se dá jet jenom v zimě, protože např. zbytek roku jsou to neprostupné bažiny, to už je psycho... Divák s údivem zjišťuje, kde všude ve Státech žijí lidé. Nedokážu si představit, že se vám někde v divočině stovky mil od civilizace cosi podělá pod kapotou a venku je - 25 stupňů... Ano jsou vysílačky, mobily, pomoci se člověk dovolá, ale přesto... Já bych to nedělal. Když jsem viděl jak borec s kamiónem naloženým bagrem jede jako první zamrzlou trasu přes jezero za noci a ve vánici s kladivem na klíně kdyby se tahač probořil do ledu aby se včas vysekal z okýnka.... Brrr... Klobouk dolů před těmito chlápky. No a milovníci amerických tahačů se mohou popást očima na všech těch Macích, Kenworthech, Peterbiltech, Freightlinerech ad... * * *(16.10.2013)

• Marek1991

Neviem ako vy, ale ja som sa z tohto programu veľa o fungovaní týchto strojov nedozvedel. Je to taká typická šou, ale nie veľmi dobre dokumentárne spracované. Nepáči sa mi tá siláckosť, niekedy by to chcelo aj použiť rozum. Tí chlapi si síce zaslúžia za niečo obdiv, ale za niečo ani nie. Mne sa ten program veľmi nepáčil.(29.2.2012)

• - V pořadu zmiňovaný důl Diavik je největší kanadský diamantový důl, leží přibližně 300 km od Yellowknife, hlavního města Severozápadních teritorií. (Rill)

• - Teploty klesaly až k 50 stupňům pod bod mrazu, všude byly hromady sněhu a často řádila vánice. Cesta skupinky odvážných řidičů se dá bez nadsázky nazvat pekelným výletem. Stokrát denně byli v ohrožení života, stokrát denně museli bleskurychle reagovat, aby vůbec mohli pokračovat. K umrznutí přitom stačí jen minutový pobyt ve vodě. (konvax)