Trucky na ledě (TV pořad)

• Česko

Orin Isaacs

Účinkují:

Thom Beers

Craig A. Colton

Filmaři doprovází různé řidiče, různé náklady. Příroda je drsná a dost často se stane nehoda. Dokument zajímavý tři díly, pak se to bohužel okouká. Aljaští truckeři dostávají peníze až když dovezou svůj náklad, proto jakékoliv zdržení znamená ztrátu peněz a oni rozhoně spěchají, tím vytváří zajímavé situace. Hodně také záleží na řidiči, kterého sledujeme, pokud je to solidní pětadvacítka s copama, pak se zážitek ze sledování zvedne o sto procent. Zhlédnuto na Viasat History. 70%(22.7.2010)

• Marek1991

Neviem ako vy, ale ja som sa z tohto programu veľa o fungovaní týchto strojov nedozvedel. Je to taká typická šou, ale nie veľmi dobre dokumentárne spracované. Nepáči sa mi tá siláckosť, niekedy by to chcelo aj použiť rozum. Tí chlapi si síce zaslúžia za niečo obdiv, ale za niečo ani nie. Mne sa ten program veľmi nepáčil.(29.2.2012)

• Numerobis

Parodie na Odysseu, která ukazuje uprděné řidiče tučných emerických náklaďáků, ze kterých by Bursík dostal infarkt. Jednoduché a přesně tak husté, aby to dávala Prima Kůl, jo a přesně takové, abych se na to JÁ nekoukal. Kdyby někdo udělal něco podobného o tramvajácích(i autobusácích), bylo by to daleko autentičtější - denně jezdí největší džunglí a narozdíl od těchle tlustoprdů z kamionů by se bez nich zhroutilo nejedno MHD.(23.11.2010)

Zajímavý seriál z drsného prostředí... První díly člověk žasne a užívá si přírodu, napětí a tu tvrdou práci.. ale po mnoha dílech to je dokolečka to samé naložém-přejedu led-vyložím-a zpět ... Ale sem tam nějaká ta nehoda, zácpa, praskající led či nehoda na obyčejné silnici či odchod truckera domů to ,,okoření,, = 3z5(28.6.2011)

• Queendom

Asi na to nejsem dost chlap, dost amík, dost kamioňák, dost nevim co eště. Soudě ale podle komentářů jsem chytla nějakej mimořádně nudnej a ukecanej díl, kterej dokumentaristiku připomínal jen stěží, poněvadž tam ti truckeři seděli v knajpě u stolu s kafem a nějakej tlachal s nima rozebíral pár ani ne minutovejch záběrů, zřejmě pocházejících z toho, z čeho se tady všichni rozplývaj.(20.10.2010)

• - V pořadu zmiňovaný důl Diavik je největší kanadský diamantový důl, leží přibližně 300 km od Yellowknife, hlavního města Severozápadních teritorií. (Rill)

• - Teploty klesaly až k 50 stupňům pod bod mrazu, všude byly hromady sněhu a často řádila vánice. Cesta skupinky odvážných řidičů se dá bez nadsázky nazvat pekelným výletem. Stokrát denně byli v ohrožení života, stokrát denně museli bleskurychle reagovat, aby vůbec mohli pokračovat. K umrznutí přitom stačí jen minutový pobyt ve vodě. (konvax)