Filmaři doprovázejí řidiče kamionů, kteří musejí během dvou měsíců, kdy pořádně zamrznou řeky a jezera, navozit materiál a zásoby k severnímu polárnímu kruhu. Řidiči mezi sebou závodí, kdo bude nejvýkonnější. Hazard na pokraji smrti... (oficiální text distributora)

Kalda69 odpad!

Udelat z toho jeden dil, tak super ale po shlednuti par techto vytvoru a poslouchani nareku ridicu, kteri maji v kabine na kameru plnou hubu kecu a kdyz jsou u sefa, tak se zmuzou jen na prikyvovani, je zalostny a podkopava narocnost tohoto zamestnani. ()

Jan Preissler odpad!

Asi nejsem velký chlapák. Nedokážu sledovat 29ti dílný dokument o truckerech, kteří převážejí průmyslový náklad přes zamrzlá jezera v Kanadě. ()

D.i.k.y.

řidiče kaminonú velice odbivuji, já bych se přes zamrzlé jezero nepustil ani s osobákem ;) . seriál je to parádní ()

S120 odpad!

Nikd y vživotě jsem neviděl pořad na tak nezáživné a nezajímavé téma. To, že to má víc než jeden díl jde naprosto nad moje chápání. ()

Kašák

Náklaďák přijede, naloží, odjede, dojede, vyloží, jede zpátky. Zpočátku to má šmrnc a výdělku chtiví řidiči mají rozhodně pro strach uděláno, ale bohužel i přes nějaké ty nehody a kolize po několika epizodách nemá seriál co nabídnout...60% ()

giacobbe

V dnešním díle uvidíte, viděli jste,ještě uvidíte, na konci první řady posezení a diskuze s řidiči, na začátku druhé série znovu jeden celý díl rekapituluje předchozí sérii. =Americký způsob střihu dokumentů, aby divák neztratil nit ve spoustě reklam. Dobré, zajímavé, ale délka mohla být méně než poloviční. ()

KapitanKuraz

Vždy som si chcel objednať na ebayi, milión ton guľatiny a kubík, dva nitroglycerínu, do zamrznutej prdele sveta. Zdá však že sa to môže posrať. Srať na to, objednám z "alix...." a budem mať dopravu zadarmo. ()

TTreborr

Zaujímavý seriál. Chlapi, ktorí asi nepoznajú pud sebazáchovy, drsná príroda. Nemožno však dávať hviezdy za odvahu truckerov. Treba hodnotiť seriál a ten sa po dvoch, troch zhliadnutí stáva nudným.... ()

ERRORMAKER

Viděl jsem jeden díl a nevím no. Šoféři v mnoha případech poněkud jednodušší "chlapáci" . To co by doved od nás strejda z ČSAD s trambusem bez nějakýho vytahování, oni tam popisujou jako něco neskutečnýho a děsně nebezpečnýho, co umí jen oni, tvrdý chlapi ze severu! :) ()

JARDAHONDA

Obdivuji zručné a profesionální řidiče....Tento seriál má svoje kouzlo a dobrodružství,také je určitým adrenalinem a zároveń antidepresivem v jedné osobě,,, **** ()

GlaDOS

Solidní podívaná. Sledovat řidiče by nebylo zase tak zajímavé ale když vozí obrovské náklady po ledových plochách, hned to má atmosféru. I když je to dokumentární seriál, nic se nepřiučíte ale dobře se na to dívá. ()

CitySP

Pro někoho kdo není fanouškem kamionů a adrenalinu v podobě praskajícího ledu bude tento dokument nezajímavý, ovšem mě jakožto typického fanouška tohoto povolání tento pořad baví. Respekt těm řidičům co riskují své životy, aby vydělaly dost peněz pro své rodiny.:) ()