Mladé dámy, věříte, že držíte osud pevně ve svých rukou? Pozor – skutečnost totiž často bývá o krok napřed i před tou nejdivočejší fantazií. (Česká televize)

Nick321

Novopečená vražedkyně prchá před policií a nakonec doufá, zda ji policie objeví včas, opravdu jde o minuty a není kam uprchnout. Jiřímu Dvořákovi role pána, který má na jednu stranu tvář milého pohostinného kastelána a na druhou stranu patologa v bílém plášti, ze kterého jde skutečně hrůza, velice sedla, na to že většinou hraje celkem tuctové kriminalisty. ()

Rozmarýna

Nečekala bych, že Renč by uměl natočit tak výborný horor, spíš bych myslela, že na to v Česku žádný režisér nemá. Výběr zámku, herců i hudby se moc podařil. ()

Elmont

"Budete vypadat jako živá..." psychopohled Jiřího Dvořáka mě naprosto rozsekával, neumím si představit, že by tuto roli dokázal někdo zahrát lépe... Atmosféra naprosto mega, při prvním shlédnutí mi tuhla krev v žilách. Ač jsem Taťánu Vilhelmovou moc nemusela, zde mě velmi překvapila. Nelze nic vytknout, Dvořák geniální :) ()