Svět draků

(TV film)
  • Velká Británie The Last Dragon (více)
Rodinný / Fantasy
Velká Británie / USA, 2004, 99 min

Věříte na draky? Vládnou smyšlenému světu fantazie a pohádek. Hroziví okřídlení predátoři, kteří ve skutečném světe neexistují. Ale co kdyby...? Stejný produkční tým, který vytvářel speciální efekty pro filmy Harry Potter a vězeň z Azkabanu a Putování s dinosaury Vás nyní zve na výpravu do nitra bájné říše dravých nestvůr. Poznejte vše od jejich stavby a vývoje až k pověstné schopnosti plivat oheň. Kombinace hraných záběrů, historie a nejmodernějších animačních postupů dělá z filmu SVĚT DRAKŮ podívanou, ve které se o létajících monstrech dozvíte mnohem více, než jste kdy chtěli. (oficiální text distributora)

magic0

Že by další díl ROPÁKŮ? výborně zpracované dílo, až se tomu podle mne dá ve finále uvěřit, bohužel draci nejsou :-( ()

kavon

Prostě musím dát pět hvezd. Draci společně s vlkodlaky jsou moje nejoblíbenější filmové příšery :) Tohle bylo tak geniální a realistické, že jsem místy pochyboval zda to nejní opravdu skutečnost :) Animace jako při Putování s pravěkými zvířaty byla dokonalá. Jen konec byl smutný, že draci musely vyhynout. Jinak naprosto dokonalý. Nečekal jsem od toho nic převratného, ale o to víc mě to překvapilo. Lidi jestly máte rádi draky tak jako já, musíte to prostě vidět. A nebudete litovat ;) nemohu jinak než dát plný počet ;) ()