Děsivý omyl

Scénografie:

Carl Sprague

Kostýmy:

Rachel E. Pollock

Zpočátku se to táhne, ale po celou dobu jsem s hlavní představitelkou soucítil, litoval ji, přál ji lásku, byl jsem rád, že je její maminka v pořádku, prostě jsem ji držel palce........ proto jsem byl z konce filmu "V ŠOKU" !!! To ale byla svině !!!! OBSAH FILMU : Atraktivní Nicole Freeman (Monica Keena) je od rozchodu s přítelem sama. Frustrace se prohlubují, když ji neustále komanduje matka (Paula Plum). Telefonicky s ní diskutuje a vždy jejich hovor končí hádkou! Po další hádce se chce Nicol matce omluvit, omylem ale vytočí jiné číslo. Po chvilce ji volá neznámý muž. I když dívka nechce pokračovat v rozhovoru, volání se opakují a volající je čím dál tím více otravný. U znepokojující Nicol se objeví detektiv Frank Halsey (Ivan Martin). Ten ji sdělí, že poslední telefonické rozhovory byly vykonány v bytě, ve kterém byla zavražděna mladá žena. Stopy ukazují na seriového vraha. Dívka spolupracuje s policií. Spolu s agentkou FBI Margaret Wright (Tamala Jones) se snaží zhotovit psychologický portrét vraha. On mezitím stále zabíjí a je již jasné, že další obětí může být Nicol.(14.7.2008)

Nakonec docela slušné béčko. Pěkní herci, docela přirozeně odehrané a člověk i zjistil, že vám GPS najde přímo číslo bytu, ve kterém se nacházíte! :D(29.10.2017)

• JimmyII

Vcelku průměrný televizní thriller s pseudouměleckými ambicemi (kameraman si evidentně myslel, že točí něco úplně jiného) zabíjí posledních pět minut, po kterých máte chuť televizi vyhodit z okna. Devadesát minut (respektive dvě hodiny s reklamami) jsou zadupány do země stupidní pointou. Škoda. Jinak pěkná Monica Keena a celkem sympatický zabiják na telefonu. Ve výsledku je ale tenhle film opravdu děsivý omyl...(20.1.2014)

Slušné psycho. Za nesprávně vytočené číslo dívčina krutě pyká. Vrah ji pokaždé volá z jiného domu, a to krátce před tím, než zabije tamní obyvatelku. Velkým překvapením je ovšem konec. Docela slušně konsternujícím okamžikem je, když si hlavní hrdinka vyslechne po telefonu poslední zachroptění a výdech jedné z obětí. Děs. Já bych myslím tu pevnou linku nechala odpojit už při prvním podivném telefonátu… Opravdu slušný thiller.(12.11.2010)

• SeBig

Taková ta klasická nudná thrillerová vyhružkama naplněná atmoška, pak ke konci se to snaží přikrýt dekou napínavosti a překvapivým koncem, ale těch 80 minut nezáživný nudy už mi někdo nevrátí asi co? Provolali hodně kreditu.(12.7.2017)