Velmi zábavně pojatý příběh o ještě zábavnějším zabijákovi. Parta dívek získá tajemnou knihu a vůbec netuší, že při jejím čtení ožívají síly zla. A jak už to tak bývá, probudí k životu velmi nebezpečné monstrum, které za sebou zanechává pouze smrt a hrůzu. (Chupacabre)

RetroMan

Skvělé "béčko" od Krále "béček". Mix hororu a erotických scén kombinující holky z Penthousu s animovanou příšerkou a okolo stojícím Davidem Carradinem. Z těch třech nejsličnějších děv byla pro mě nejzajímavější ta čtvrtá, Monique Gabrielle, o které se mi bude ještě zdát. Občas povedené vtipy, krvavé efekty, ale hlavně téměř po celou dobu odhalené uklízečky. ()

djbarrel

Taková hovadina se jen tak nevidí. Jediná rádobyvtipná situace je ta, ve které se ta kreslená obluda zhmotní z knihy. Jinakfakt nevím, ono to snad ani nebylo vtipné, spíš jsem byl v šoku. Před shlédnutím jsem nevěděl co od filmu očekávat a po shlédnutí netuším co si o něm mám myslet. Jediný plus je, že jsem neusnul a že herečky byly celkem hezký, ale jinak fakt bída. 17 % ()

patho666

Hororová komédia s jednoduchým humorom, ktorej hlavnou výhodou je, že ani jedna ženská postava nemá problém odhaliť hrudník. ()