Zlý večerníček (festivalový název)

Evil Toons

Animovaný / Komedie / Horor / Fantasy

USA, 1992, 90 min

Fred Olen Ray

Fred Olen Ray

Gary Graver

Chuck Cirino
  • corpsy

Fredolenrayovský bullshit, v ktorom každá veta dialógu píli uši. A ak si ich do pusy vložia tak ´´excelentné´´ herečky ( či skôr modelky z erotických časopisov ), je o trápnosti postarané. Kiežby som mohol pochváliť aspoň kultového Davida Carradineho, ale obávam sa, že aj on v tomto prípade siahol na dno. Poľutovania hodná záležitosť, ktorá mohla lepšie zúžitkovať telesné proporcie hlavných predstaviteliek a nechať ich vyniknúť v záplave gore efektov.(10.9.2014)

Pohodové Fredovo béčko, odporúčane hlavne tým, ktorý na podobných filmoch na VHSkách vyrastali. Celkovo sa celý dej neberie vôbec vážne, potešia hlavné predstaviteľky, atmosferické kulisy domu, búrka i maskérske efekty, ktorých je síce minimum( hlavne vycenené "démonické" zuby), ale sú O.K. spracované. Takmer žiadna krv, skôr komédia s horrorovou arómou a prehrávajúcimi slečnami, s kvapkou odhalených vnád a jedným animovaným príšerákom, ale celé je to také ľahké a pomerne zábavné, že si to minimálne priemerné hodnotenie, podľa môjho názoru, určite zaslúži.(11.5.2013)

• Ten Druhy

Prevažne lacné vtipy inscenované animovanými postavičkami a pornoherečkami, ktoré sú hlavnou atrakciou. Film z marazmu občas vytrháva David Carradine aj zaujímavá persifláž hororov z 80. rokov. O štvrtej nad ránom, keď už nie je čo pozerať, je Evil Toons tá správna voľba. Priznám sa, že ma zatiaľ žiadne stretnutie s tvorbou Freda Olena Raya nepresvedčilo.(27.2.2012)

Při sledování Evil Toons jsi si připadal, jako by se Walt Disney domluvil s Hugh Hefnerem na společném natočení erotického hororu. Ti první namalují obrázky do knížky a vytvoří animované monstrum a zakladatel časopisu Playboy dodá dívky, které se nebudou stydět ukázat své přednosti. Jako nechci si stěžovat, holky vypadaly docela slušně – zřejmě měly ve smlouvě, že každá se vysvleče (o to lépe), ale po herecké stránce toho moc nepředvedly (alespoň tedy tady ne, přesto si zahrály v několika dalších filmech). Však on celkově je tento kousek spíše takovým roztomilým „céčkem“, od kterého se už od úvodní minuty nedají čekat žádné zázraky. Jasnou vábničkou byla účast známého herce (David Carradine), který se tady kromě úvodní scény tu a tam objevil. Úplně si ho dokážu představit, jak slintá někde vzadu za kameramanem. No při svůdném tanci černovlasé Madison Stone slintali asi úplně všichni. Mít takovou klisničku na rozjezd fotbalového zápasu i u nás, tak hraju doteď. Fred Olen Ray věděl moc dobře, že tento jeho film žádnou velkou díru do světa neudělá, ale po jeho zhlédnutí na něho hodně lidí jen tak nezapomene. Sečteno podrženo jde o průměrnou eroticko-hororovou komedii, která nám kromě nahých holek nabídne i trošku té krve, srandovních hlášek a hororové atmosféry. Ta tu však hraje druhé housle, takže fandové hororového žánru se musí spokojit s vyceněnými zuby, trochou křiku a záběry na mrtvá těla (až po akci). Evil Toons si však zařadím mezi ty filmy, které jsem rozhodně neviděl naposledy – přestože to je docela „bejkárna“. Člověk se potřebuje sem tam odreagovat u nějaké té blbosti.(6.5.2014)

Sračka která nenudí a sem tam i docela pobaví (zvlášť v kině s exkluziv dabingem), takže mám pro co jsem si šel. Je to dost lechtivý a natvrdlý, má to celkem sympatický neherečky na svlíkání, jeden dobrej zadek a jedny luxusní kozy, jednu hvězdnou tvář na hrůzostrašení, pár postaviček mezi to.. jen teda těch animáků jsem tam čekal víc a to mě jediný zklamalo.(5.3.2015)

• - Ve 45. minutě Burt (Dick Miller) sleduje scénu z filmu Vědro krve (1959), kde hrál právě Dick Miller. (Chris Wulf)

• - Film byl natočen během osmi dní a pro natáčení bylo použito vybavení a štáb z natáčení jiného filmu. (hladass)

• - Režisér Fred Olen Ray obsadil do filmu několik pornohereček, protože neměly žádný problém s natáčením nahých scén. (hladass)