Starý Bob

• Kanada Owd Bob

Chovatel ovcí vdovec Adam MacAdams (James Cromwell) tráví osamělé dny se svým ovčáckým psem Zacem. V létě k Adamovi přijíždí čerstvě osiřelý vnuk David, který je vtažen do několik desítek let starého sváru se sousedem, kdysi mu blízkým Keithem Moorem (Colm Meaney). S pomocí Davida a Zaca se Adam pomalu učí přijmout svou tragickou minulost, znovu začít milovat a napravit pošramocené vztahy se ztraceným přítelem. (oficiální text distributora)

MacGuffin

Děj se odehrává na Britském autonomním ostrově "Isle of Man". Chovatelé ovcí Adam (James Cromwell) a Keith (Colm Meaney) jsou už léta znepřáteleni. Jejich tvrdohlavost pocit´ují i Adamův vnuk a Kiethova dcera... , H.- James Cromwell (Adam MacAdam); Colm Meaney (Keith Moore); Dylan Provencher (David); Jemima Rooper (Maggie) ()

kolemjdouc

někoho mohl pobouřit osud Jacka.Ale pokud má farmář malé stádo ovcí ,které mu dávají obživu,není o čem přemýšlet.Samozřejmě se mi to taky nelíbilo.Sama jsem pejskař.Co mi vadilo byl formát ve kterém se film vysílal .Na moderní televizi to nešlo upravit a hubení a vysocí herci vypadali příšerně.Ale co do obsahu neměl film chybu ()