poster

Strašidelná škola (TV seriál)

 • Austrálie

  The Haunted School

 • Slovensko

  Strašidelná škola

Mysteriózní / Rodinný / Dobrodružný

Austrálie, 1986, 8x25 min

Režie:

Frank Arnold

Kamera:

Roger Lanser

Producenti:

Michel Noll
(další profese)
 • offlineman
  ****

  Tohle už asi nikdy neuvidíme! Je to škoda, rád sem se na to tehdy díval!(28.10.2015)

 • teltri
  ***

  Jééj, našiel som to! Takže tak sa to volalo :-) Dve hviezdičky za kvalitu, čo si pamätám a tretia hviezdička za Nostalgiu. To bolo krásne .. ako sme to pozerali po revolúcii u nás doma v obývačke. Tá detská, tajomná atmosféra je nezabudnuteľná.(22.10.2014)

 • cariada
  ***

  Jo tohle jsem roky hledal, ale nemohl jsem si vzpomenout na název , jediné co mě utkvělo v paměti, byla nějaká štola a v ní kostra Ámose. Pamatuji se jak se s ním na začátku 90.let, kdy to naposledy dávali strašili děti. Jinak už mě snad nic neutkvělo v hlavě, ale věřím kdybych to viděl, že mě toho naskočí víc.(11.4.2016)

 • anderson
  ****

  ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: F1 = 6.10.1990, réžia slovenského znenia (ČST Bratislava) = JULIANA ĎURIŠOVÁ (15.11.2016)(15.11.2016)

 • Kri-kri
  *****

  Tento miniseriál je sice zcela obyčejný a těm, kteří by jej poprvé shlédli až nyní by nejspíš připadal nudný a nezáživný, ale pro mě je to těžká nostalgie. Poprvé jsem Strašidelnou školu viděl roku 1992 na ČST a od té doby jsem toužil ji znovu shlédnout. Za ty roky jsem téměř všechno zapomněl, v paměti mi utkvěla jen hlavní hrdinka, mladá učitelka a mlhavá scéna z konce jednoho dílu, kdy Fanny na verandě školy vyděsí had, ona omdlí a všichni si myslí, že je mrtvá. Další dějové linie se mi zcela vytratily z paměti, stejně tak i jednotlivé postavy. Zapomněl jsem na protivnou prodavačku Lil Boydovou, starce Jeremiáše i jeho mrtvého bratra Ámose. Objektivní hodnocení je na pomezí 3 a 4 *, ale vzhledem k silné nostalgii a také proto, že Strašidelná škola se na našich TV obrazovkách pravděpodobně už nikdy neobjeví dorovnávám na plných 5 *. 80%(10.2.2012)

 • - Úvodním songem je "She saw him smile" od britského zpěváka, skladatele a básníka Harvey Johna Andrewse.