Malý indián

Malý Indián

Animovaný / Muzikál / Dobrodružný / Komedie

Argentina, 2004, 72 min

Axel Nacher

Pozor na DVD s tímto filmem od Intersonicu! Malé děti možná ztratí nit, protože písničky doplňující děj, nebyly přezpívány a zůstaly ve Španělštině. A když starším dětem pustíte titulky, kde písničky přeložené jsou, zase se vás budou ptát proč něco jiného postavičky říkají a něco jiného (občas i významově) se tam píše. Kromě toho mi přijde zhůvěřilé pouštět si film v českém znění s českými titulky (a originální zvuk byste na DVD hledali marně). Škoda, příběh samotný zase tak špatný není (možná zbytečně okatě mravoučný) a film bych vcelku doporučil ke shlédnutí, ať už dětem nebo nám infantilnějším.(1.6.2005)

• hiczech

Nevím proč, ale tenhle kousek mne příliš nezaujal. Nechci kritizovat to, že se tam i zpívá (španělština se mi naopak moc líbí)... ale v každém případě mám pocit že se toto dílko opravdu moc nezdařilo. Možná mi chyběly lepší, propracovanější dialogy nebo to bylo tou hrubší animací... Nevím. Prostě mi tento snímek moc nesedl. Ovšem nechci nikoho odrazovat. Bude se zcela jistě líbit těm, kteří mají rádi příběhy se šťastným koncem bez ohledu na způsob podání.(14.5.2005)

• majo25

Dobrodružný argentínsky animák síce animáciou neexceľuje, ale ani neurazí. Chybou bolo podľa mňa miešanie 2D a 3D animácie, kedže hlavne tá 3D je dosť nekvalitná. Príbeh - aspoň pre deti - je inak fajn, pre decká aj poučný, až na tie dialógy teda. Pre tých starších trochu infantilný, plný rôznych klišé.(16.11.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $3,782,751(28.5.2010)

• C0r0ner

Původem z Argentiny jsem toho moc neviděl, ale zato to stálo za to. Patoruzito je však hodně bídný animák, ve kterém je špatně vlastně všechno. Animace nestojí za nic. Děj je člověku jasný asi tak po pěti minutách. Emoce neexistují. A nejhorší je na tom to absolutně nezajímavé prostředí, i když by měla Patagonie podle všech předpokladů táhnout. 25%(12.7.2017)