poster

Mustang

Dokumentární / Krátkometrážní

Slovensko, 2001, 28 min

Režie:

Pavol Barabáš

Scénář:

Pavol Barabáš

Kamera:

Pavol Barabáš
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tomco
  ***

  Dané miesto musí byť naozaj fascinujúce, ale čo sa týka samotnej náplne dokumentu, tak tá tentoraz okrem krásnych obrázkov nič extra neponúka. A tá prepašovaná kamera a téma narúšania starých zvykov a kultúr. To je na polemiku, no ja by som jednoducho rešpektoval ich zákaz. Asi vedia prečo to robia.(9.3.2008)

 • T2
  ****

  Také pusté prostredie okolo Himalájí ale aj tak Barabáš ponúka veľa pekných obrázkov z okolia, komentár tiež obohatí, rovnako ako pohľad do kultúry tejto málo dostupnej krajiny. /70%/(10.1.2010)

 • kinej
  ****

  Další Barabášova lahůdka. Tentokráte nám zprostředkovává pravděpodobně nikdy dříve nefilmované království Mustang. Jedná se tedy o cenné a záběry, jejichž atraktivitu posiluje fakt, že režisér do toho šel na černo. Jen mě mrzí, že film je trochu krátký.(8.8.2006)

 • nunka
  ****

  "Mustang mystérium"(14.12.2007)

 • PinokKio
  ****

  Na pokraji osmitisícových velikánů bych neočekával krajinu plnou zeleně a tolika kontrastů. Až má člověk chuť, nemaje peněz, prodat svojí (nebo někoho z vás ČSFD dárců a tím pádem i sponzorů) ledvinu a okamžitě se s CK Livingstone vypravit do těchhle tajemných končin ..(13.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace