Tři kamarádky Vika (Světlana Chodčenkova), Světa (Jekatěrina Vilkova) a Dáša (Valentina Mazunina) jedou do Soči na rozlučku se svobodou jejich bývalé spolužačky Káti (Olga Kuzmina). Zábava je v plném proudu, když se stane to, co nikdo rozhodně nečekal. V tom nejlepším Káťa načapá svého budoucího chotě s prsatou blondýnkou. Dostane hysterický záchvat, zamkne se v pokoji a tvrdí, že je připravena si vzít prvního, koho potká. Svatba se má konat hned druhý den a její kamarádky mají jen jednu noc na to, aby Kátě našly nového ženicha. Podaří se jim to? (Dazzy)

chamonix

Biologické hodiny už netikají, ale doslova rachotí a tak máme hned na začátku žádost o ruku. Což je důvod k předsvatebnímu veselí a na černomořské pobřeží se sjíždí spolužáci ze staré školy. A pak tu je pár klišé - hodně alkoholu, traktoristka, láska, skupinový sex třídních sexbomb, láska, ruský milionář s jachtou, láska a očekávaný konec. V recenzích slibovali, že se budeme smát, až se budeme za břicho popadat. Bylo tam pár vtipných míst, ale dvakrát se na to nikdo asi dívat nebude. ()