Ellie Parker

Hollywood a slunná Kalifornie dodnes zůstávají snem mnoha začínajících herců a hereček, kteří právě sem přijíždějí dobýt svět zábavy a stát se filmovou hvězdou. Snímek Ellie Parkerová velmi realisticky a pravdivě zobrazuje osudy jednoho z adeptů herectví, kteří jsou ochotni pro naplnění svého snu učinit téměř cokoli. Film pobaví, ale také ukáže, že úspěch několika šťastných je vykoupen bezútěšným snažením mnoha jiných. Naomi Wattsová dokázala podat postavu Ellie Parkerové nejen s velkou dávkou realističnosti, ale i s komickou nadsázkou. (Febiofest)

shinbone

celkem vtipný.. třeba jak si ellie dávala souboj s kámoškou která z nich se rozbrečí první. myslim si že v los angeles žije hodně aspirujících hereček takhle, a většina se neprosadí. ()

KeanuTheBest odpad!

Pro mě ztráta času :( příbh o ničem, nezaujme, nenadchne....1 hvězda jen za bohužel mihnutí Keanu Reevese (hraje zde sám sebe se svou kapelou Dogstar), a musím říct, že trapná hláška byla - ,,Myslím, že se líbím Keanu Reevesovi" :D to mě pobavilo. ()

lada32

Přesně film podle mého gusta.Dovedu si představit proč herečka takového kalibru jako je Naomi Watts vezme roli v tomhle dílku.Dovedu si představit herectví v mainstreamu,kde osobnost herce vyždímou takové konkursní kreatury tak dobře zde ukázané.Možná právě proto si Naomi střihla i producentku,aby když už si to platím,tak si taky pro radost zahraji.A ta radost je cítit na sto honů.Bezmezně tuhle herečku miluji. ()

BigBen87CZ

Tak Vám nevím ... slavných herců se film netýká, spíš těch béčkových štěkařů a komparsistů ... zlatokopů a snílků ... a na to abych pochopil, jak těžké je být hercem mi stačí podívat se na Joeyho v Přátelích ... jen to nemá takovou psychologickou hloubku ... asi jsem čekal trošku víc, než jsem mohl dostat ... třeba závěr by se vcelku hodil ... pro mě tedy bohužel zklamání a pouhopouhých 40% ()

icewhite

Film sám o sobě je špatný, ale Naomi to podle mě zahrála skvěle a roli prdlé nehérečky ji věřím od začátku do konce. Naomi Watts 4 hvězdy a zbytek filmu je odpad! ()