Reklama

Reklama

Skřítek v Central Parku

  • USA A Troll in Central Park (více)

Obsahy(1)

Dvě děti se ocitnou v kanále, kde čarovný skřítek s kouzelným prstem vše promění v nekončící dobrodružství, jaký může skýtat jen ostrůvek zarostlý květinami, a diváky všech generací protáhne zábavou a zpíváním... (StrYke)

Recenze (7)

Izmo123 odpad!

všechny recenze uživatele

Pokud mají starý 2D animovaný filmy kouzlo tak tenhle film nemá a tím kouzlo je že nemá nic zajímavého na příběhu, akce u tohohle filmu nefunguje a když ta akce skončí tak u příběhu dlouho trvá než se něco stane ale to stejně nepomůže protože ta akce je velice slabá, hlavní postava je sice zajímavá ale je velice plochá, jinak animace velice dobrá, jinak hodnotím: Animace 8/10 Postavy 0/10 Příběh 0/10 Celkově hodnotím odpad! 0/10 ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónovTržby USA $71,368Tržby Celosvetovo $800,000▐ animačne podarené, fantasy úlet zaujal a pobavil /60%/ ()

Reklama

Valkyria 

všechny recenze uživatele

Tak tenhle filmík jsem v dětství naprosto milovala! Dneska (30.9.2011) jsem tady na něj náhodou narazila a vlila se do mě vlna nostalgie! Parádní! :o))) Vykouzlil se mi úsměv na tváři. :o)) Skřítek, kterému svítí palec - který je dokonce kouzelný! Vše prostoupené "muzikálovými" písněmi. Milý film pro ty nejmenší.. :o))) ()

majo25 

všechny recenze uživatele

Warnerbrosácka odpoveď na disneovky z 90. rokov. Animácia i postavičky sú v pohode, aj keď samozrejme na disneyovky to nemá. Miestami presladené (zvieratká, farbičky, kvetinky, škriatkovia) a plné rôznych pádov a eskapád. Príbeh šmrcnutý ekoagitkou, akciou, detským humorom a fantasy nie je síce v ničom originálny, ale pozerať sa dá. Aspoň na jedenkrát. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama