poster

Pingu (TV seriál)

 • Švýcarsko

  Pingu

 • slovenský

  Pingu

Animovaný / Rodinný

Švýcarsko / Velká Británie, 1986, 156x5 min

Režie:

Otmar Gutmann

Scénář:

Otmar Gutmann

Producenti:

Laura Dimaio
(další profese)
 • SexyAjinka
  ****

  Je to z Jižní Korey, tak jakpak by to nemělo být super??? :D Nejlepší momenty jsou ty, kdy se jeden druhému posmívají a máchají přitom ploutvičkou, plácají se, vyplazují na sebe jazyk a další podobné projevy škodolibosti:). PS: myslíte, že v té Korey tomu rozumí a nám to jen "zapomněli" přeložit, anebo je nesmyslný jazyk kdekoliv?? :D(23.10.2012)

 • berg.12
  *****

  Tenhle večerníček mi hodně připomínal můj nejoblíbenější "Co se děje v trávě". Cool postavičky (doslova), skvělá hudba a ty úžasné zvuky! Bralo mě to jako malého, bere mě to i teď. Škoda jen, že nápaditost a zajímavost jednotlivých dílů je trochu kolísavá. Ale i beztak se tenhle večerníček silně tlačí na mou večerníčkovou Top5.(29.7.2005)

 • Jakubik
  *****

  Sice trochu ukřičená záležitost ale jako dítě jsem to měl rád kvůli tomu, že to hezky vypadalo a bylo to legrační. Nyní se na to koukám sice trochu jinak, ale o to víc mě to možná baví. Koukáme na to kvůli prckovi, kterému se to taky líbí ale my jako dospěláci v tom vidíme i něco navíc. Opravdu se dá říci, že s jedná o zábavu pro děti a dospělí. Super animace a ty vlezlí zvuky to k tomu prostě patří…(10.1.2016)

 • Hennes
  *****

  Tak to má bezkonkurečně zvolený styl dorozumívání se tučňáků. Ty zvuky jsou vtipné a hlavně spolu s mimikou zcela jednoznačně vyjadřují co mají. Nikdo jim nerozumí a celý svět ví o co jde. Obsahově jsou některé díly lepší, jiné slabší. Animačně to není tak vyšperkované jako např. Mio Mao, ale pro zasmání to určitě vždycky je.(29.11.2010)

 • Bukk
  *****

  Há úplně náhodou jsem dneska zapla Déčko, protože tohle prostě občas dělám a co nevidím, Pingu! Já na to úplně zapomněla, tohle byl jeden z nejzábavnějších večerníčků své/částečně mé doby a teď mám takovou radost, jakou slova těžko vyjadřují. Boží, musím si "čeknout" program, kdy přesně to vysílají, protože tohle si nenechám jen tak ujít.(8.5.2014)

 • - Carlo Bonomi pre seriál sám navrhol a vymyslel tzv. tučniačí jazyk pomocou retroskriptingu (filmová metóda), aby len náznakovo interpretoval skutočnú reč a bol pochopiteľný pre kohokoľvek na svete bez toho, aby stratil pointu príbehu. (Piri)

 • - V prvých štyroch sériách nahovoril postavičku Pingu taliansky herec Carlo Bonomi, ktorého poznáme aj ako hlas postavičky zo seriálu La Linea (od r. 1972). (Piri)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace