Návštěvník

Groom Lake

Horor / Sci-Fi

USA, 2002, 92 min

• Chupacabre

Slabý televizní film. Laciné triky, otřesné herecké výkony ... prostě televizní umění.(16.12.2007)

• honajz

Myšlenka skutečně není špatná, ale to televizní zpracování, mizerný střih, často i kamera a její postavení, absence hudby a laciost jakéhokoliv záběru srážejí celý film ke dnu. Navíc se děj vleče, protože nápad by vystačil na jeden díl Krajních mezí, ale na hodinu a půl je tam hodně vaty. Plus wtf momenty, jako ten s tím hadem, nebo že po havárii gazíku vylezete se slečnou ven a nemáte myšlenky na nic jiného, než se pomilovat. Nebo vám z podzemní chodby letí do xichtu něco divného, ale neuhnete, furt čumíte, aby vás to "oslizlo".(2.7.2012)

• Lokutus

Svatá krávo! Přesvícená videosračka ještě dementnější než vrcholná díla Zdeňka Trošky! Ed Wood stále žije akorát se převtělil do Williama Shatnera!(1.4.2007)

Film otvára zaujímavú tému: Keď nás príde navštíviť mimozemšťan, pomôcť mu dostať sa domov alebo ho zadržať na zemi? Ako sa k nemu správať? Zdá sa, že „prikázanie lásky“ platí aj tu. Mohol by to byť náš nový blížny, alebo by sme sa k nemu mohli správať aspoň tak citlivo ako ku zvieraťu. Okrem toho si môžeme v tomto filme všimnúť silný zmysel človeka pre spoločenstvo a večný život. Ďalej varovanie, že ani z mimozemšťanov si nemôžeme urobiť bohov, lebo Bohom nie sú, a ak sa na nich takto naviažeme, tak to dopadne tragicky. Po umeleckej stránke by diváka filmu potešilo viac a lepšie prepracovaných efektov. Film by tiež zlepšilo vynechanie čudného vtipu s hadom a prepracovanie zavádzajúcej reči o náhode a reinkarnácii.(5.3.2007)

• DD

Tomuhle se, bohužel, nedá ani smát.(2.3.2007)