Reklama

Reklama

Pat a Mat: Cyklisti

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Československo, 1992, 8 min

Obsahy(1)

Pat a Mat si chtějí vyrazit na kolech, Mat na něm neumí, tak mu Pat na kolo přidělá přídavná kolečka ze sekačky. Naloží si moc velký náklad do kopce to Pat nemůže vyšlapat, tak půlku nákladu vyhází. Mají kolizi a Patovo kolo je nepojízdné, udělají si dvojkolo, to také rozbijí. Tak jedou na jednom s tím spadnou do příkopu a nemají ani jedno kolo, sundají si přídavná kolečka a kutálejí je před sebou domu. (Stodvacet)

(více)

Recenze (28)

blackrain 

všechny recenze uživatele

Po provedené práci je potřeba si pořádně zarelaxovat. Takže výlet na kole je naprosto ideální nápad. Takhle to funguje i u mě. Já většinou cestuju na lehko. Pánové se zřejmě chtěli nachystat na všechno, co by je mohlo překvapit. Ale svým počínáním by rozhodně udělali radost nějakému bezdomovci, který by si za prodané věci mohl koupit krabicák a pak by se v klídku někde opijel. ()

Jamal 

všechny recenze uživatele

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: )) ()

Reklama

H34D 

všechny recenze uživatele

Ženské, které jsou terčem kritiky kvůli tomu, že si na jakékoliv výlety chtějí sbalit půl domácnosti, jsou proti Patovi a Matovi nic, ti by na kolo naložili klidně i celý dům, kdyby to šlo. Tomuto dílu bohužel chybí něco z typické "A je to-vské" kreativity, či aspoň lepší závěr / pointa... To máte, hoši, za to, že jste si chtěli místo práce udělat den volna. 6/10 ()

punk_zero 

všechny recenze uživatele

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat mě dokážou rozesmát v každém svém příběhu. Tyhle novější epizody už sice úplně nedosahují kvalit těch "původních", ale pořád jsou zábavné, zejména z toho důvodu, že jsou naprosto dokonale okoukané ze života. A to ze života v naší zemi, kde se každý cítí být kutilem a odborníkem na všechno. U tohoto dílu mi ale tak trochu chyběla pointa. ()

Reklama

Reklama