Matka Tereza: Ve jménu ubohých

Scénografie:

Errol Kelly

Kostýmy:

Ann Hollowood

Docela jsem k filmu přistupovala s nedůvěrou. Moji kdysi oblíbenou herečku ze Saurových filmů jsem si nedokázala jako Matku Terezu vůbec představit. Ale klobouk dolů.... Televizní italský http://www.csfd.cz/film/137514-matka-tereza-pero-v-bozi-ruce/ (ovšem delší dvoudílný) film byl sice lepší, ale tento taky neurazil a Geraldina byla docela přesvědčivá.(29.10.2012)

Film je hodně silný. Je v něm ukázáno, jak se rodil řád Matky Terezy a jak probíhal její život. A taky jak dospěla ke svým názorům.(20.9.2010)

Nezáleží na náboženství, církvi, denominaci... Záleží jak dalece srdce hledá Pána. Takoví se poznají podle ovoce Ducha: Ovocem Ducha je pak láska, radost, pokoj, trpělivost, laskavost, dobrota, věrnost (Galatským 5:22) Její postoje a chování však chápal jen málokdo, protože: Pro ty, kdo spějí k záhubě, je poselství kříže bláznovstvím, ale pro nás, kdo docházíme spásy, je to Boží moc. (1 Korintským 1:18) A závěrem bych dodal poučení, které by pro nás mělo z filmu vyplynout: Kdy už pochopíš, že víra bez skutků je jalová? (Jakubův 2:20) TIPseznam dalších křesťanských filmů.(11.8.2012)

JÁ MUSÍM DÁTI PĚT A DAL BYCH I OSM . KLOBOUK DOLŮ . JOJO .(4.7.2013)

Nádherný film o velké lásce Matky Terezy k Bohu a k lidem, bez ohledu na to jakého jsou vyznání. Geraldine Chaplin byla vynikající, ty její milosrdné oči!(26.6.2013)