Série(2) / Epizody(26)

Jsou různá pohádková království a po celém světě lze nalézt místa, kde se odehrávají neuvěřitelné příběhy plné fantazie, nadsázky a dobrodružství. Večerníček České televize zavede tentokrát větší děti do moravských Vizovic, kde se v odlehlém koutě "téměř zapomenuté" skládky odehrávají epizody loutkového animovaného seriálu Krysáci. (oficiální text distributora)

kolly13

Mě se to prostě nelíbí, i když Polívku mám rád a proti pohádkám to ničevo. Ale téma, styl a výsledek je slabý. ()

DAJAAAA

Celou dobu mi tam lezla na nervy ta přišerna skřipavá hudba,nebo co to bylo.A cele to bylo nějake divné,jako by to vymyslel ñejaký retard. ()

Kontryhelka odpad!

Fuj,hnusné krysy a hnusný večerníček. Divnej a naprosto zbytečnej večerníček. Copak není dost krásných, že se musel natočit tenhle hnus? No taky rok vzniku tomu odpovídá. Kvalita už se točila před léty a teď nastupuje éra hnusný komerce a nepovedených paskvilů. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

matracak42

pro mě a pro dětičky dost dobré.Na skládce páni krysáci a jejich trpaslíček Ludvíček dovádějí, skotačí a řeší nejrůznější trable patřící jejich nápadům. Srandy kopec a věcí na skládce také. Vřele doporučuji vidět, třeba jen jeden díl ()

Tumbik

Musím ocenit velmi dobrou práci animátorů i skvělý dabing Bolka Polívky, ale celkově lepší průměr. 60% ()

corax8

Jeden z mála současných večerníčků, které můžou konkurovat i staré klasice. Já jsem si tu trojici oblíbil. A hned mi jsou i Pražáci simpatičtější. Povedené po výtvarné i humorné stránce. ()

antuta

No, na večerníček je to trochu moderní, ale jinak se mi to moc líbilo, protože je to moc vtipné a originalita mi tu rozhodně nechybí! ()

Hanecek odpad!

Pro děti nepochopitelné, pro dospělé plné násilných "vtipů", provinční "bodrosti". Asi tragický pokus o vytvoření něčeho, "co tu ještě nebylo". Trnka asi zvrací...... ()

JARDAHONDA

Jsou různá pohádková království a po celém světě lze nalézt místa, kde se odehrávají neuvěřitelné příběhy plné fantazie, nadsázky a dobrodružství. A daleko na Moravě, o něco dál od Brna a co něco blíž k Vizovicím, bylo jedno smetiště. Možná o něco menší než jiná smetiště, ale o co menší o to špinavější.. V rohu toho smetiště stál rozbitý hydrant, co v něm bydleli dva krysáci Hodan a Hubert. .A když se k nim přidá Eda,světácký potkan z Práglu, čeká je kupa dobrodružství.*** ()

Wav

Asi nejlepší večerníček za posledních 25 let. I když chápu, že českému divákovi se nezavděčí, protože zatímco jim laboratorní potkan Eda přijde jako tuctová postavička, na Moravě tušíme, co tím chtěl básník říct. A ačkoliv Polívka nepatří k mým favoritům, tady mu to pasuje ()