Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Manželé Daltonovi mají problémy se sexuálním životem, Madeleine proto navštěvuje psychoterapeuta doktora Jenningse. Její manžel Michael však zásadně odmítá navštívit poradnu a k metodám, které doktor Madeleine radí, zaujímá odmítavé stanovisko. Jejich situace se nezlepšuje a Madeleine je z toho psychicky zdeptaná. Mezitím policie vyšetřuje vraždu mladé ženy, již několikátou v pořadí se shodnými rysy: oběti mají vždy zavázané oči, spoutané ruce a jejich těla jsou zohavena. V týmu vyšetřovatelů pracuje i sestra Madeleine, Chris. Ta na sebe vezme riziko volavky - podezřelým je právě doktor Jennings a Chris ho má nenápadně "oťukat". Když Chris zjistí, že mezi doktorovy pacientky patří i její sestra, obává se, že má být další obětí a začne ho více sledovat. Zatím vše mluví proti němu, ale je skutečným vrahem? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

lift666 

všechny recenze uživatele

Eh...4* jsou trochu moc,ale může za to opět Shannen Doherty.Je ta naprosto klasický thirller absolutně ničím nezajímavý.Takový průměr.Kvůli Shan-u mě za 4* ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Mám nejasné tušení, že v historii filmu již byly natočeny zábavnější, napínavější a o něco méně pitomé thrillery, nicméně tento ve mně kdysi probudil jistou fantazii, pro kterou erotické půjčovny obvykle mají vlastní regál. Asi proto dávám tři subjektivní hvězdičky, neboť při pokusu o nalezení objektivního úhlu pohledu jsem nenarazil na žádné náznaky geniality Tarkovského, Aronofského ani Trošky. ()

Reklama

Galerie (2)

Reklama

Reklama