Násilník (S11E32) (epizoda)

Komedie / Krátkometrážní

Československo, 1982, 19 min

Komentáře uživatelů k epizodě (8)

 • triatlet
  ***

  Ondřej Havelka ve stále stejné legrační podobě, ale nyní za násilníka. I když doživotí bylo očekávané, tak je soudnička i při druhém zhlédnutí stejně vtipná:-)(21.2.2013)

 • WANDRWALL
  **

  Záměna dobráka za zloducha. Pak se vysvětlí, že dobráci jsou všichni, a už si připíjejí. Bakalářská klasika 80.let.(2.11.2010)

 • Rodriguez
  **

  "Došel benzín a pak to na mě přišlo, chtěl jsem ji znásilnit. Ale on vám podle expertízy opravdu došel benzín. No vidíte jak jsem to měl vymyšlené." 25%(10.3.2013)

 • LadyPupu
  *

  Havelka s image herce z druhořadýho porna zatáhne frajerku - pod záminkou poruchy vozu - někam na polní cestu a tam... jí ukazuje přesličku (to není jinotaj, to je fakt!!!!). Frajerka se nasere, protože se těšila, že jí znásilní a ono nic, tak ho nejdřív zmlátí a pak ho natruc udá VB. Jedna hvězda za výpověď zvrhlého Havelky u soudu.(29.3.2016)

 • otík
  ****

  Malá televizní komedie z cyklu Bakaláři vypráví o neohrožené mladé ženě, která trénuje judo a tak se nebojí stopovat. Jednoho dne stopne poněkud slizce vypadajícího Ondřeje Havelku (s knírkem!). Havelkovu auto dojde benzín a při poněkud neobvyklém počínání jeho majitele dojde žena k závěru, že ji chce znásilnit (řidič jede zkratkou, navíc lesem, naráz dojde benzín, řidič nechce ženu jen tak pustit – no kdo by se nebál i dnes!) a pořádně s ním v duchu juda zatočí. Jenže řidič neměl nic takového v úmyslu, zranění jsou četná, a tak případ končí u soudu. Ale ten pravý konec je přeci jen hodně jiný. Velmi dobře zahraná a příjemná krátká komedie. Hudba: neuvedeno(27.9.2010)

 • Peß
  ***

  Tři hvězdy za Havelkovu výpověď u soudu :-D(21.9.2010)

 • Andresito
  ***

  První půlka nuda, druhá půlka s Havelkovou skvěle napsanou i zahranou výpovědí u soudu naprosto vynikající.(30.9.2010)

 • Nocturno culto
  ***

  Havelka ve své obvyklé herecké poloze ala stará škola gentlemanů, tentokrát coby násilník, pozoruhodné dílo..(8.2.2016)