Stíny minulosti

všechny plakáty

Steven Seagal se představuje v hlavní roli thrilleru, který vám rozpumpuje krev. Bývalý agent CIA musí rozmotat nebezpečnou síť mezinárodní špionáže, aby zachránil svou dceru a zabránil cestě vražedného viru do rukou nepřítele! Když falešní agenti CIA propašují smrtící virus za hranice Spojených států a jako kurýra zneužijí bývalého zpravodajského důstojníka Jacka Fostera (Seagal), nikdo z nich ještě neví, jaký běs rozpoutávají! Jack, aniž by tušil o plánu, do kterého se zapletl, bere svou dceru na dovolenou do Evropy, kde ji však unáší záhadný cizí agent. Aby svou dceru zachránil a dopadnul její únosce, musí se Jack vydat do temného světa mezinárodních špionů, kde na nepřítele narazíte na každém rohu, a kde po vás mohou zničehonic jít i přátelé! (oficiální text distributora)

soukyd33

Soundtrack 👍. Myslím club music. 🙂 Film se děsně táhne, a nic moc se v něm nestane. Občas někdo bojuje, a občas střílí. Nedoporučuji. Hvězdiček 1 ()

Masinfira

Tohle bolelo... SS je jeden z mých nejoblíbenějších herců, ale tady to teda byla slabota. Takové hodnocení by jiný herec nedostal a i tak je to slabé :(. Dokonce jsem při sledování vybíral, čím si spravím chuť. ()

andy60

Musím uznat, že Seagal má fakt vkus na hezké partnerky (myslím samozřejmě filmové). Film se snaží zaujmout nepřetržitou akcí, takže koukat je na co, ale scénář je tradičně mizerný a děj celkově nepřehledný a nelogický.Co chybí úplně, je Seagalův humor. ()