Liya odpad!

Naprostá zhůvěřilost! Bohužel jsem tento film musela proti své vůli sledovat v zájezdovém autobuse. Už předtím jsem Hřebejka nemusela (až na Pelíšky, které ovšem nejsou zas až tak famózní...holt mezi slepými filmy současné produkce je jednooký králem). Film Medvídek ovšem překonal všechny mé představy, kam až může současný český film klesnout. Stejní herci ve stále stejných rolích stejně úchylných lidí (ty Trojanovy jsou vždy nejúchylnější), totálně nezajímavý děj o ničem, trapné dialogy, trapné scény. Jestli tenhle svůj výtvor pan Hřebejk přirovnal k Americké kráse, tak je asi zcela mimo realitu. Považuji to docela za urážku tohoto úžasného filmu, kterému pan Hřebejk se svými výtvory nesahá ani po kotníky. ()

Mausik

Nové české filmy už nejsou to co dřív přesto se najdou i vyjímky jako medvídek doclea pěkný film pro večer s rodinou:) ()

A.Dufresne

Dle mého názoru jeden z nejhorších filmů za několik hodně let. Možná by to chtělo točit méně, ale o to více kvalitních snímků, pane Hřebejku. Jen pan Trojan s Macháčkem to drží tak, že nedám ODPAD! Je mi líto... ()

Bojislav

Jako oddychovka dobré, jako film, ze kterého bychom si snad měli něco vzít velmi slabé. Potěší dobré herecké výkony. ()

robzombie

Myslím, že v celku věrohodná projekce dnešního života. Celkem zábavný film, plný zajímavých obratů a samozřejmě s, jako vždy, geniálním Ivanem Trojanem. ()

corax8

No tak úplně špatný to není. pokud by ve filmu nebylo posledních 10 minum, měl by u mne i o hvězdu méně. Myslím, že hlavní hrdiny docela chápu a jsou zobrazeni docela reálně.Ale velmi nudně. Akce se objeví až na konci a je dobrá. ()

paranoid82

Co čekat od téhle party? Já osobně jsem čekal nic neříkající mišmaš, nezařaditelný do jakéhokoliv žánru, "stojící" opět na pilířích jako mezilidské vztahy, lásky, zrady, rozchody bla bla bla atd. Moje očekávání se potvrdilo. Mám pocit, že Hřebejk se opakuje a mně teda jeho poslední filmy dost splívají (aby ne, když v jeho filmech vidíme stále ty samé tváře). Sám Hřebejk nazval tento film jako "Samotáři, kteří dospěli". Dá se s tím celkem souhlasit, ale ve výsledku to je nebetyčná nuda. Chápu, že tvůrčí tým Hřebejka má potřebu reflektovat životy dnešních čtyřicátníků, ale proč proboha se z tohoto "seriálové žánru" stalo stěžejní téma současné české filmové tvorby...? Dvě hvězdičky, z toho jedna za ušiska Kláry Issové ()

Fujin

Hořké, částečně pravdivé, české, smutné...ale hlavně odporně nezáživné a nudné. Herci (i jedni z mých oblíbených) tu jen tak vrávorají bez sebemenší jiskry. Hledím, nám Hřebejk pekně zp***vatěl. ()

mr_radek

Jeden ze slabších Hřebejkových filmů. Popravdě pořádně nevím, jaký byl jeho smysl. Lhát se nemá, ale když povím pravdu, bude to taky špatně? Nevím. Obsazením se jedná o nadprůměr a díky tomu nedávám tak tragické hodnocení. Nicméně scénář je podle mě opravdu špatný, žádný hlubší význam nebo silný příběh, nic. ()

Lonelybiker

Tak to je zase od tvůrčího duo Hřebejk-Jarchovský jeden z filmů, které se mě osobně hodně líbí a u kterého jsem se dobře pobavil. Postavy jsou napsány tak, že u každé pochopíme její motivaci, jednání a myšlenkové pochody a když to většina herců dokáže převést takhle dobře na plátno, vznikne výborný počin. Skvělá byla hlavně Táňa Vilhelmová a její "naschvál" nepořádná Vanda, diplomat v podání Ivana Trojana také neměl chybu. Ve filmu zazní spousta skvělých hlášek, které do děje přesně padnou. Překvapuje mě docela nízké hodnocení, ale pro mě je to rozhodně lepší. ()

andydufrsn

Nesu si z tohohle filmu jednu, v něm sice nevyřčenou, ale z něj na st metrů páchnoucí, větu : "jaký si to uděláš, takový to máš". Přesně tohle platí v mezilidských vztazích víc než cokoliv jiného a v tomhle filmu, je to krásně ukázáno. Jo a ještě se mi líbila totálně psycho mimojidní postava Táni Vilhelmové ()

dedavena

Něbudu se zabyvať obsahovu stranku, bo tu žadna nima. Takich namjetuj su tisice. Zaleži na hereckim obsazeni a tu se režyser nětrefil do mojiho gusta. Jeden bodik za Taťanu, bo ta tu je sexy. Ostani stoja za prd. Trojana něznašam, Gaislerka, když něpicha, tak něhraje. Machaček bez komentařa,... ()

Akinaz

A mě se to líbilo, pobavila jsem se... tolik povahově rozdílných osobností, kteří jsou ve filmu navíc ještě přáteli, jsem opravdu dlouho neviděla. ()

tomkat

Slušné 3 * : napřed jsem chtěl dát jen 2, pak jsem si uvědomil, že je to asi jen ublížená chlapskost. I když s ústředním mottem filmu (i přesto) úplně nesouhlasím, charaktery postav a jejich vztahy jsou vystižené dobře, uvěřitelně - a to je silná měna. ()

Rustik

Hodnotím podle toho, když jsem viděla film poprvé.....nejvíc se mi líbil herecký koncert Křesadlová versus Menzel ()

Tiferet61

Film absolutně o ničem, po shlédnutí ve mně absolutně nic nezanechal....i když alespoň pohled na Luknárovu zadnici. Hřebejk je hodně přeceňovaný a filmem musíme si pomáhat mohl přestat točit. Vůbec nic by se nestalo. Dotace jsou ale dotace. ()