poster

Another Gay Movie

 • USA

  Another Gay Movie

Komedie

USA, 2006, 92 min

 • StarsFan
  *

  To, že to nemá žádnej extra příběh, se dá očekávat, to, že nakonec celá čtveřice přijde o panictví během posledních deseti minut, všichni kamarádi svorně v jeden den (nebo spíš jednu noc) asi taky nepřekvapí. Problém je, že celej příběh je tady lacinější než u nějakýho porna, herecký výkony stojí celkem za h****. Tu jednu hvězdičku dávám proto, že je to první film, ve kterým je víc nahejch chlapů než ženskejch. Konečně něco i pro ženy a čtyřprocentní muže...(4.4.2007)

 • fixaman
  *

  Ač gay, musím říct, že tenhle film jsem si opravdu neužil.. Nechápu, proč tzv homosexuální kinematografie má neustálou potřebu zařazovat do filmů softporno.. Tenhle film nestojí za nic, není to vtipné (to nebyl ani American Pie), není to zábavné.. Je to zoufalé. Jedna hvězdička proto, že věřím, že pokračování tohoto výtvoru bude potřebovat ještě horší hodnocení.(8.1.2009)

 • vanadium
  **

  No to byla zase rozporuplná šílenost, kdy jsem kvůli některým scénám chtěl dát pět hvězdiček, kvůli jiným odpad nejodpadovitější. První případ se týká narážek na jiné filmové počiny s gay tématikou, to bylo geniální (matka hrající na piano - ROFL!!!). Druhý případ se týká humusovitých scén typu glass table nebo vyprazdňování střev, ty byly tak odporné a hnusné, že to člověka totálně znechutilo. AGM je prostě kravina, kterou si člověk nějak víc užije pouze pokud se orientuje v LGBT tématice, gay filmech, má angličtinu na úrovni B2 a výš a je schopný překousnout tuny situací daleko překračujících hranici vkusu.(2.5.2010)

 • Shredder
  odpad!

  Kral vsetkych odpadov!!! Horsi je len jeho bratricek AGM 2... Nie je to vtipne, prave naopak nudne s velkou davkou nechutnosti. Herci su nesympaticky a nenajdete tu ani jeden trocha normalny dialog len plno fekalneho humoru. Parodia s nasilnym humorom, ktory na vas posobi dojmom ze ho nevymysleli dospeli umelci ale niakto kto to nema v hlave v poriadku. Toto si prcicky nezasluzili...(22.7.2010)

 • Svadbos
  **

  Predvídateľne hlúpa paródia žánrz, ale akosi zábavnejšia, ako iné z tohto žánru. Najsrandovnejší je puntičkársky skopírovaná večierková scéna z filmu "Carrie", pri ktorej si prajeme, aby bol celý film tak chytrý. V malých úlohách sa objavuje veľa kultových celebrít, napr. Graham Norton, LYpsinka a Richard Hatch zo "Survivorov", ktorý ukáže viac, než by sme chceli. Film sa dočkal pokračovania, ktoré išlo rovno na DVD.(7.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace