poster

Another Gay Movie

 • USA

  Another Gay Movie

Komedie

USA, 2006, 92 min

 • Specs
  **

  Hlášky: Suzi: - "Vypadá jako Marlboro Man." Buffi: - "Kurva frajer GILWAD, holka." Suzi: - "Co je GILWAD, Buffi?" Buffi: - "G.I.L.W.A.D.: Děda, kterého by jsem nechala, aby mě napájel vínem a hostil, platil za větší implantáty a šukal do nich, dokud by v nich nebylo semeno." Tiki: - "Ale to je příliš mnoho písmen, Buffi. To nedává smysl." Buffi: - "Sem roztleskávačka, Tiki, ne kalkulačka." & Beau: - "Jsem Beau." Jarod: - "Nazdar. Jarod." Beau: - "Nadhazuješ nebo chytáš?" Jarod: - "Nadhazuju. A co ty?" Beau: - "Nadhazovač v ulicích, zadák v peřinách." Jarod: - "Jaká je šance, že bychom si někdy něco zahráli?" Beau: - "Jaká je šance, že odpálíš tenhle míček až za plot?" & pan Puckov: - "Rodzilla miluje belgickou čokoládu..."(8.3.2009)

 • vanadium
  **

  No to byla zase rozporuplná šílenost, kdy jsem kvůli některým scénám chtěl dát pět hvězdiček, kvůli jiným odpad nejodpadovitější. První případ se týká narážek na jiné filmové počiny s gay tématikou, to bylo geniální (matka hrající na piano - ROFL!!!). Druhý případ se týká humusovitých scén typu glass table nebo vyprazdňování střev, ty byly tak odporné a hnusné, že to člověka totálně znechutilo. AGM je prostě kravina, kterou si člověk nějak víc užije pouze pokud se orientuje v LGBT tématice, gay filmech, má angličtinu na úrovni B2 a výš a je schopný překousnout tuny situací daleko překračujících hranici vkusu.(2.5.2010)

 • Pythonator
  *

  Jó, kdybych já byl bukvice, po shlédnutí této blbosti dostanu chuť na ženskou. To se nemůže líbit ani teploušům a jelikož pro heterosexuály je to přímo nechutné, zajímala by mě skutečná cílová skupina, kvůli které se někdo obtěžoval natočit takovou kravinu. Hvězdičku dávám za to, že jsem se několikrát skutečně smál i když už nevím čemu:-)(8.10.2012)

 • Vonter
  **

  Dovolte mi malou sondu do análu tohoto filmu. Another gay movie má přes 1000 hodnocení. Když spravedlivě rozdělíme hodnotící populaci mezi muže a ženy, vychází z toho alespoň 500 mužů. Otázka zní kolik z těchto mužů je homo a kolik hetero? Populaci hodnotitelů si dovolím dále rozdělit na několik análních kolíků. První skupinu tvoří rozhořčené komentáře, ústící ve většině případů v odpad. To jsou 100% gayové, kteří se stydí za svou sexuální orientaci, případně se s ní nemůžou smířit a kopou do všeho s nálepkou GAY, aby se vyhnuli podezření z řiťopichu. Další velkou část tvoří odpadová hodnocení bez komentáře. To jsou také převážně gayové, kteří se svou orientací až tolik netrápí, ale pro jistotu prdnou odpad, aby nebyli terčem posměchu a nejapných připomínek. Velmi malou část tvoří gayové pohodáři, kteří se za svou orientaci nestydí a mýrnyx týrnyx nasolí filmu lepší hodnocení, samozřejmě i horší, pokud se nelíbilo. Poslední skupinu tvoří hetero populace, složená zejména z uhry obsypaných dospívajících samců, kteří se na film podívají ze zvědavosti, popřípadě aby si dělali z análního sexu mužů prdel. Ohodnotí podle momentálního rozpoložení a množství alkoholu a THC v krvi. Děkuji vám za pozornost.(3.3.2014)

 • Košoun
  **

  Tohle se fakt těžko hodnotí, začátek byl naprosto příšernej, v kombinaci s českym dabingem jsem měl chuť to vypnout, ale nějakým zázrakem jsem vydržel a celkem se to urovnalo. Neviděl bych to vůbec jako parodii, není na co. Prcičky to totiž naprosto kopíruje. Kladem jsou celkem sympatičtí herci, až na strašného Jonaha Blechmana (ta největší buzna z celýho filmu). Dalo se to dokoukat, ale znovu se na to dívat nechci. Díky, trojtý klistýr mi stačil jednou. A druhé pokračování si asi také nechám ujít... Asi určitě :)(10.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace