poster

Another Gay Movie

 • USA

  Another Gay Movie

Komedie

USA, 2006, 92 min

 • crha
  odpad!

  Radím dobře, ruce pryč od toho! Jak kurva někdo může napsat, že to je parodie? Čekal jsem posměch a narážky na homosexuály a místo toho koukal na homoušskej softcore s nudným příběhem. Třeba Plnou parou vzad mi přišlo docela vtipný. Tohle je prostě akorát teploušskej film pro teplouše, nic víc. Mám silnej žaludek, ale fakt jsem musel odvracet zrak a přeskakovat to než jsem to pak vypnul a navždy smazal. Mám chuť jít preventivně zkopat nějakou buznu a může za to akorát tenhle film. FUJ! Do teď mi byli homosexuálové fuk, ale teď bych ty prasata v návalu emocí nejradši všechny izoloval. Pokud nejsou všichni herci teplí, pak nechápu, jak se člověk může k něčemu takovému snížit. Fajn, ať je každý jaký chce, ale tohle je fakt strašný. Proč jsem na to vůbec musel narazit...(31.8.2013)

 • dzejnyka
  *****

  Prcičky zahalené do dúhovej vlajky. Niečo viem o tom, že ľudia orientovaní na rovnaké pohlavie to mnohokrát nemajú jednoduché. Ale prečo sa niekedy nepobaviť aj na svoj účet? Súhlasím, nie je to kvalitný film, nemá posolstvo, pre mnohých je možno dosť nevkusný. Chápem. Ale napriek tomu všetkému u mňa za 5. Za frekvenciu výbuchov smiechu. A za pripomenutie, že človek nemá stále brať všetko vážne. Najmä nie seba.(12.5.2011)

 • WorteeFlex
  **

  Poněkud velmi nepovedený pokus o to udělat jakési "gay American pie". Vše v tomto filmu je afektované, špatný výběr herců (až na výjimky) to potvrzuje. Pokud se tvůrci snažili dodat do tohoto snímku kamkoliv nějakou formu oduševnělosti, tak jsem ji zcela přehlédla. Je to pouze komedie bez vyššího účinku, ale ano, i takové občas potřebujeme. Je to totální mrhání časem, ale pokud si potřebujeme třeba odpočinout, nebo se odreagovat, je to dobrá "ptákovina" (a to doslova).(10.2.2015)

 • cross
  odpad!

  Nemám nic proti homosexuálům a věřím že pro mnohé z nich bude film příjemným zpestřením a srandou v protipólu všech těch hetero-teen komedií, ale upřímně řečeno, nejen že to není sranda, tohle je fakt prvotřídní hnus humus.... Asi jako by jste si pustili nějakou pitomou teen-komedii a prostřihli ji reálným gay-pornem.... No, fakt síla...(2.1.2009)

 • Pythonator
  *

  Jó, kdybych já byl bukvice, po shlédnutí této blbosti dostanu chuť na ženskou. To se nemůže líbit ani teploušům a jelikož pro heterosexuály je to přímo nechutné, zajímala by mě skutečná cílová skupina, kvůli které se někdo obtěžoval natočit takovou kravinu. Hvězdičku dávám za to, že jsem se několikrát skutečně smál i když už nevím čemu:-)(8.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace