poster

Another Gay Movie

 • USA

  Another Gay Movie

Komedie

USA, 2006, 92 min

 • vanadium
  **

  No to byla zase rozporuplná šílenost, kdy jsem kvůli některým scénám chtěl dát pět hvězdiček, kvůli jiným odpad nejodpadovitější. První případ se týká narážek na jiné filmové počiny s gay tématikou, to bylo geniální (matka hrající na piano - ROFL!!!). Druhý případ se týká humusovitých scén typu glass table nebo vyprazdňování střev, ty byly tak odporné a hnusné, že to člověka totálně znechutilo. AGM je prostě kravina, kterou si člověk nějak víc užije pouze pokud se orientuje v LGBT tématice, gay filmech, má angličtinu na úrovni B2 a výš a je schopný překousnout tuny situací daleko překračujících hranici vkusu.(2.5.2010)

 • Smok
  odpad!

  Naozaj niekedy netuším, prečo si vlastne sám sebe takéto veci robím... Veď predsa dobre viem, že sa mi na kopulujúce dvojice mužov díva veľmi ťažko, nehovoriac už o iných úchylnostiach, ktoré sa pod zámienkou pobaviť ma, na mňa z tohto filmu vyvyalili. Nielenže som sa na trápnom a silne úchylnom humore nepobavil, ešte mi aj bolo na zvracanie. A to vidím, že táto stupidita má aj druhý diel, tak to už vážne nechápem.(16.3.2010)

 • megan017
  ***

  Proboha. U téhle parodie na prcičky jsem se chytala za hlavu. Více jsem litovala herců, který tam hráli. Z 50%parodie a z 50%porno. První díl celkem šel, ale ten druhý děs běs. Chápu gay prcičky, ale to, že tam nebyl ani jeden heterák bylo až moc Ale i tento snímek má pozitiva a to v podobě Nica...jednoduše se nemužu zbavit dojmu, že mu to hrozně sluší, ne že bych byla na trendaky, ale proste mu to sluší. nevěrohodné.(13.4.2013)

 • Specs
  **

  Hlášky: Suzi: - "Vypadá jako Marlboro Man." Buffi: - "Kurva frajer GILWAD, holka." Suzi: - "Co je GILWAD, Buffi?" Buffi: - "G.I.L.W.A.D.: Děda, kterého by jsem nechala, aby mě napájel vínem a hostil, platil za větší implantáty a šukal do nich, dokud by v nich nebylo semeno." Tiki: - "Ale to je příliš mnoho písmen, Buffi. To nedává smysl." Buffi: - "Sem roztleskávačka, Tiki, ne kalkulačka." & Beau: - "Jsem Beau." Jarod: - "Nazdar. Jarod." Beau: - "Nadhazuješ nebo chytáš?" Jarod: - "Nadhazuju. A co ty?" Beau: - "Nadhazovač v ulicích, zadák v peřinách." Jarod: - "Jaká je šance, že bychom si někdy něco zahráli?" Beau: - "Jaká je šance, že odpálíš tenhle míček až za plot?" & pan Puckov: - "Rodzilla miluje belgickou čokoládu..."(8.3.2009)

 • Shredder
  odpad!

  Kral vsetkych odpadov!!! Horsi je len jeho bratricek AGM 2... Nie je to vtipne, prave naopak nudne s velkou davkou nechutnosti. Herci su nesympaticky a nenajdete tu ani jeden trocha normalny dialog len plno fekalneho humoru. Parodia s nasilnym humorom, ktory na vas posobi dojmom ze ho nevymysleli dospeli umelci ale niakto kto to nema v hlave v poriadku. Toto si prcicky nezasluzili...(22.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace