Another Gay Movie

Another Gay Movie

Komedie

USA, 2006, 92 min

• Popluh

Jsem tolerantní a proti homosexuálům rozhodně nic nemám, ale tenhle film je prostě peklo, které se nemůže líbit snad ani jim samotným. Prostě taková gay verze Prciček, která rozhodně není vtipná a obsahuje řadu zbytečných a nechutných momentů. Tohle by prostě udělalo i z Eltona během půl hodiny heterosexuála.(23.8.2010)

• Plangi

To snad není možné, co se ještě může v něčí hlavě zrodit...Ano, měla to být "teplá" parodie na Prcičky, leč parodii jako takovou nedělá jen přes kopírák sjetý scénář parodovaného filmu a stonásobně větší počet stonásobně nechutnějších nechutností. Ble. Another gay movie možná pár jedinců pobaví, ale pro většinu hetero, homo, ap. populace s alespoň špetkou vkusu to bude abnormálně traumatizující zážitek. Ruce pryč!!!(26.1.2009)

• Košoun

Tohle se fakt těžko hodnotí, začátek byl naprosto příšernej, v kombinaci s českym dabingem jsem měl chuť to vypnout, ale nějakým zázrakem jsem vydržel a celkem se to urovnalo. Neviděl bych to vůbec jako parodii, není na co. Prcičky to totiž naprosto kopíruje. Kladem jsou celkem sympatičtí herci, až na strašného Jonaha Blechmana (ta největší buzna z celýho filmu). Dalo se to dokoukat, ale znovu se na to dívat nechci. Díky, trojtý klistýr mi stačil jednou. A druhé pokračování si asi také nechám ujít... Asi určitě :)(10.6.2009)

• Vonter

Dovolte mi malou sondu do análu tohoto filmu. Another gay movie má přes 1000 hodnocení. Když spravedlivě rozdělíme hodnotící populaci mezi muže a ženy, vychází z toho alespoň 500 mužů. Otázka zní kolik z těchto mužů je homo a kolik hetero? Populaci hodnotitelů si dovolím dále rozdělit na několik análních kolíků. První skupinu tvoří rozhořčené komentáře, ústící ve většině případů v odpad. To jsou 100% gayové, kteří se stydí za svou sexuální orientaci, případně se s ní nemůžou smířit a kopou do všeho s nálepkou GAY, aby se vyhnuli podezření z řiťopichu. Další velkou část tvoří odpadová hodnocení bez komentáře. To jsou také převážně gayové, kteří se svou orientací až tolik netrápí, ale pro jistotu prdnou odpad, aby nebyli terčem posměchu a nejapných připomínek. Velmi malou část tvoří gayové pohodáři, kteří se za svou orientaci nestydí a mýrnyx týrnyx nasolí filmu lepší hodnocení, samozřejmě i horší, pokud se nelíbilo. Poslední skupinu tvoří hetero populace, složená zejména z uhry obsypaných dospívajících samců, kteří se na film podívají ze zvědavosti, popřípadě aby si dělali z análního sexu mužů prdel. Ohodnotí podle momentálního rozpoložení a množství alkoholu a THC v krvi. Děkuji vám za pozornost.(3.3.2014)

• Smok

Naozaj niekedy netuším, prečo si vlastne sám sebe takéto veci robím... Veď predsa dobre viem, že sa mi na kopulujúce dvojice mužov díva veľmi ťažko, nehovoriac už o iných úchylnostiach, ktoré sa pod zámienkou pobaviť ma, na mňa z tohto filmu vyvyalili. Nielenže som sa na trápnom a silne úchylnom humore nepobavil, ešte mi aj bolo na zvracanie. A to vidím, že táto stupidita má aj druhý diel, tak to už vážne nechápem.(16.3.2010)