poster

Another Gay Movie

 • USA

  Another Gay Movie

Komedie

USA, 2006, 92 min

 • KatanaCZ
  *

  Pár vtipných momentů se ve filmu najde, ale v podstatě je to kravina. A jak zde někteří už psali - není to pro "slabé" povahy, několikrát jsem odvracel zrak. 4% lidé se pobaví asi více než-li já......(3.5.2007)

 • Handle
  *

  Parodie na prcičky ? Dobrý nápad, ale výsledek je vskutku velmi trapný, i když párkrát jsem se těm blbostem zasmál. V každým případě je to prostě kravina - je vidět, že se to opravdu natáčelo pouze 16 dní, jak jsem si přečet v zajímavostech. Navíc jsem si chvílema připadal spíše jako když sleduju nějaké gay porno, než komedii, takže dvojku radši nezapínám, už i tohle jsem chtěl vypnout. Ale aspoň hvězdičku tomu dám.. za snahu.(11.10.2009)

 • Tom Riddle
  ***

  Teplý Prcičky? To není tak úplně přesné. Spíš teplá parodie na Prcičky. Navrch je tu můj Richard, pro kterého mám odjakživa slabost...(5.1.2009)

 • Popluh
  odpad!

  Jsem tolerantní a proti homosexuálům rozhodně nic nemám, ale tenhle film je prostě peklo, které se nemůže líbit snad ani jim samotným. Prostě taková gay verze Prciček, která rozhodně není vtipná a obsahuje řadu zbytečných a nechutných momentů. Tohle by prostě udělalo i z Eltona během půl hodiny heterosexuála.(23.8.2010)

 • kombajn
  ***

  Ne ze by to bylo nadprumerne, to ne. Je to naopak stupidni a blbe, ale je to stejne stupidni jako Prci Prci Prcicky, ktere to paroduje. Jen je to proste gay. A nemuzu rict, ze jsem se u toho nezasmal :D Dival jsem se na to s pritelem a docela jsme se zasmali. Takze na komdeii slusne...(7.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace