Another Gay Movie

Another Gay Movie

Komedie

USA, 2006, 92 min

• Soweek

Teprv podruhé na csfd dávám odpad, ale myslím že oprávněně. Příběh: parta 4 kluků se vsadí že do konce léta přijdou o panictví...ovšem s jiným klukem. Že vám tento příběh něco říká? Ano jedná se o Homo American pie,kromě Stifflera je zde Muffler,nechybí hrátky s teplým koláčem, ujetý tatík nachytávající syna v pokoji s mrkví v zadku, pokus o sex za přítomnosti webkamery pro čumili,sex s Mufflerovo dědečkem na kulečníkovém stole na poslední party,prostě je zde vše co v American pie,za opravdu velké účasti nahých prdelí a ztopořených klacků. Nemluvě o tom že "herecké" postelové výkony vypadají více než reálně. Jestli ste se čtením došli až sem a pořád si myslíte že to může být dobré,protože jste fanoušky teenage komedií, nedoufejte ani v to.(16.1.2007)

• Plangi

To snad není možné, co se ještě může v něčí hlavě zrodit...Ano, měla to být "teplá" parodie na Prcičky, leč parodii jako takovou nedělá jen přes kopírák sjetý scénář parodovaného filmu a stonásobně větší počet stonásobně nechutnějších nechutností. Ble. Another gay movie možná pár jedinců pobaví, ale pro většinu hetero, homo, ap. populace s alespoň špetkou vkusu to bude abnormálně traumatizující zážitek. Ruce pryč!!!(26.1.2009)

• RyuzakiSE

Tento film mi doporučila kamarádka po tom, co jsem se zeptala, jestli nezná nějakou dobrou komedii, doporučila mi tuhle. Už od názvu jsem věděla, že to bude něco s gay tématikou. Mám ráda yaoi, tak jsem si řekla, že si ji pustím. Očekávala jsem, že film bude lepší než mé očekávání... bohužel nebyl. Herci se k postavám nehodili, jejich výkon nestál za nic, nemělo to moc extra příběh, konec byl hned na začátku odhadnutelný. Celkově se mi film zdál jako přiteplená nepovedená parodie na Prci prci prcičky. No, je zkrátka vidět, že se film natáčel jen 16 dní. Myslím, že tento film spíše gaye ponižuje. Každopádně pár plusů by se našlo. Například to, že jsem se v nějakých částech docela i pobavila, ale jen v některých. Dávám tedy jednu hvězdu, je to škoda, ale víc hvězdiček si podle mne tento film nezaslouží.(21.8.2014)

Když to člověk vezme jako totální ústřel a pochopí, že se herci prostě šíleně vyřádili, může to být docela sranda. Zvlášť, když si uvědomíme, že i heterosexuální předloha Prcičky je podobně pítomá, ale hraje si na něco jiného, což AGM naštěstí ne. Takže dá se to přežít ve zdraví a chvílemi se lze nad tou absurditou pobavit, to ale dotyčný nesmí být homofobní idiot, což je tady řada komentátorů :-))(6.7.2018)

• Shredder

Kral vsetkych odpadov!!! Horsi je len jeho bratricek AGM 2... Nie je to vtipne, prave naopak nudne s velkou davkou nechutnosti. Herci su nesympaticky a nenajdete tu ani jeden trocha normalny dialog len plno fekalneho humoru. Parodia s nasilnym humorom, ktory na vas posobi dojmom ze ho nevymysleli dospeli umelci ale niakto kto to nema v hlave v poriadku. Toto si prcicky nezasluzili...(22.7.2010)