Another Gay Movie

Another Gay Movie

Komedie

USA, 2006, 92 min

• fixaman

Ač gay, musím říct, že tenhle film jsem si opravdu neužil.. Nechápu, proč tzv homosexuální kinematografie má neustálou potřebu zařazovat do filmů softporno.. Tenhle film nestojí za nic, není to vtipné (to nebyl ani American Pie), není to zábavné.. Je to zoufalé. Jedna hvězdička proto, že věřím, že pokračování tohoto výtvoru bude potřebovat ještě horší hodnocení.(8.1.2009)

Prcičky zahalené do dúhovej vlajky. Niečo viem o tom, že ľudia orientovaní na rovnaké pohlavie to mnohokrát nemajú jednoduché. Ale prečo sa niekedy nepobaviť aj na svoj účet? Súhlasím, nie je to kvalitný film, nemá posolstvo, pre mnohých je možno dosť nevkusný. Chápem. Ale napriek tomu všetkému u mňa za 5. Za frekvenciu výbuchov smiechu. A za pripomenutie, že človek nemá stále brať všetko vážne. Najmä nie seba.(12.5.2011)

• mardun

Vyborna komedie. jako je pro heteraky skvela komedie Prci, prci.... tak pro 4%mensinu je tato komedie take skvela . A Verte mi ze je :) Uz dlouho jsem se tak nezasmal . Nekomu se muze tato komedie zdat oplzla atd. ale pokud nejsi tim spravnym divakem tak se ti tato komedie nebude libit a nemuzes ji hodnotit. , inu film pro jiny druh obecenstva. :-) Diky za nej .(20.5.2009)

• necisty

Tak tenhle film je naprosto neuvěřitelně nechutný! Nemám nic proti gayům, ale jestli tohle jsou opravdu gayové, tak rychle pryč od nich. Tenhle film jsem si pustil jen protože jsem od něj čekal tu největší šílenost a zvrácenost a ... potvrdilo se. Protože nepohrdnu žádným filmem, který se ke mně nějakým způsobem dostane, tak jsem ho přežil až do konce, ale jen díky ženskému ňadru v mé dlani a taky protože jsem to chtěl mít za sebou, abych se na to nemuset už nikdy podívat. Rozhodně nedoporučuji nikomu, kdo je na tom s orientací na pochybách:) Tu jednu hvězdu jen protože film věrně kopíruje Prcičky, které mám tak rád, ale jinak se jedná jen o odpad.(29.12.2009)

• WorteeFlex

Poněkud velmi nepovedený pokus o to udělat jakési "gay American pie". Vše v tomto filmu je afektované, špatný výběr herců (až na výjimky) to potvrzuje. Pokud se tvůrci snažili dodat do tohoto snímku kamkoliv nějakou formu oduševnělosti, tak jsem ji zcela přehlédla. Je to pouze komedie bez vyššího účinku, ale ano, i takové občas potřebujeme. Je to totální mrhání časem, ale pokud si potřebujeme třeba odpočinout, nebo se odreagovat, je to dobrá "ptákovina" (a to doslova).(10.2.2015)