Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Andy je typický americký středoškolák, kterého trápí nejvíc to, že je stále panic. Myslí pouze na sex s kýmkoli, s čímkoli, a hlavně hned. Stejný problém kupodivu řeší i jeho tři nejbližší kamarádi – sympatický sportovec Jarod, třídní šprt a romantik Griff a výstřední milovník gay filmů Nico. Všichni si přísahají, že do konce léta přijdou o panictví. K tomu jim mají pomoci triky, které se naučí od drsné lesby Muffler, o které kolují sexuální legendy. Tato komedie si utahuje nejen z „heterosexuálních“ filmů typu Prci, prci, prcičky, ale i z gay klasik jako jsou Klub zlomených srdcí nebo Queer as Folk. Zároveň film zůstává natolik citlivý, aby pod povrchním tlacháním o sexu objevil příběh o přátelství a ztrátě dětské nevinnosti. (ČSFD)

(více)

Recenze (93)

Handle 

všechny recenze uživatele

Parodie na prcičky ? Dobrý nápad, ale výsledek je vskutku velmi trapný, i když párkrát jsem se těm blbostem zasmál. V každým případě je to prostě kravina - je vidět, že se to opravdu natáčelo pouze 16 dní, jak jsem si přečet v zajímavostech. Navíc jsem si chvílema připadal spíše jako když sleduju nějaké gay porno, než komedii, takže dvojku radši nezapínám, už i tohle jsem chtěl vypnout. Ale aspoň hvězdičku tomu dám.. za snahu. ()

crha odpad!

všechny recenze uživatele

Radím dobře, ruce pryč od toho! Jak kurva někdo může napsat, že to je parodie? Čekal jsem posměch a narážky na homosexuály a místo toho koukal na homoušskej softcore s nudným příběhem. Třeba Plnou parou vzad mi přišlo docela vtipný. Tohle je prostě akorát teploušskej film pro teplouše, nic víc. Mám silnej žaludek, ale fakt jsem musel odvracet zrak a přeskakovat to než jsem to pak vypnul a navždy smazal. Mám chuť jít preventivně zkopat nějakou buznu a může za to akorát tenhle film. FUJ! Do teď mi byli homosexuálové fuk, ale teď bych ty prasata v návalu emocí nejradši všechny izoloval. Pokud nejsou všichni herci teplí, pak nechápu, jak se člověk může k něčemu takovému snížit. Fajn, ať je každý jaký chce, ale tohle je fakt strašný. Proč jsem na to vůbec musel narazit... ()

Reklama

RyuzakiSE 

všechny recenze uživatele

Tento film mi doporučila kamarádka po tom, co jsem se zeptala, jestli nezná nějakou dobrou komedii, doporučila mi tuhle. Už od názvu jsem věděla, že to bude něco s gay tématikou. Mám ráda yaoi, tak jsem si řekla, že si ji pustím. Očekávala jsem, že film bude lepší než mé očekávání... bohužel nebyl. Herci se k postavám nehodili, jejich výkon nestál za nic, nemělo to moc extra příběh, konec byl hned na začátku odhadnutelný. Celkově se mi film zdál jako přiteplená nepovedená parodie na Prci prci prcičky. No, je zkrátka vidět, že se film natáčel jen 16 dní. Myslím, že tento film spíše gaye ponižuje. Každopádně pár plusů by se našlo. Například to, že jsem se v nějakých částech docela i pobavila, ale jen v některých. Dávám tedy jednu hvězdu, je to škoda, ale víc hvězdiček si podle mne tento film nezaslouží. ()

zapalik 

všechny recenze uživatele

Když to člověk vezme jako totální ústřel a pochopí, že se herci prostě šíleně vyřádili, může to být docela sranda. Zvlášť, když si uvědomíme, že i heterosexuální předloha Prcičky je podobně pítomá, ale hraje si na něco jiného, což AGM naštěstí ne. Takže dá se to přežít ve zdraví a chvílemi se lze nad tou absurditou pobavit, to ale dotyčný nesmí být homofobní idiot, což je tady řada komentátorů :-)) ()

cross odpad!

všechny recenze uživatele

Nemám nic proti homosexuálům a věřím že pro mnohé z nich bude film příjemným zpestřením a srandou v protipólu všech těch hetero-teen komedií, ale upřímně řečeno, nejen že to není sranda, tohle je fakt prvotřídní hnus humus.... Asi jako by jste si pustili nějakou pitomou teen-komedii a prostřihli ji reálným gay-pornem.... No, fakt síla... ()

Galerie (10)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama