poster

Another Gay Movie

 • USA

  Another Gay Movie

Komedie

USA, 2006, 92 min

 • dzejnyka
  *****

  Prcičky zahalené do dúhovej vlajky. Niečo viem o tom, že ľudia orientovaní na rovnaké pohlavie to mnohokrát nemajú jednoduché. Ale prečo sa niekedy nepobaviť aj na svoj účet? Súhlasím, nie je to kvalitný film, nemá posolstvo, pre mnohých je možno dosť nevkusný. Chápem. Ale napriek tomu všetkému u mňa za 5. Za frekvenciu výbuchov smiechu. A za pripomenutie, že človek nemá stále brať všetko vážne. Najmä nie seba.(12.5.2011)

 • cross
  odpad!

  Nemám nic proti homosexuálům a věřím že pro mnohé z nich bude film příjemným zpestřením a srandou v protipólu všech těch hetero-teen komedií, ale upřímně řečeno, nejen že to není sranda, tohle je fakt prvotřídní hnus humus.... Asi jako by jste si pustili nějakou pitomou teen-komedii a prostřihli ji reálným gay-pornem.... No, fakt síla...(2.1.2009)

 • Honzeechec
  ****

  Extrémně debilní a vulgární podívaná. Ani ne tak parodie na Prcičky, jako spíš dotáhnutí celýho konceptu až za unosnou mezi. Když už se někdo směje tomu, když se souloží s jablkovym koláčem, proč by se nesmál když u toho má navíc do zadku strčenýho křečka? Fisting, anální kolíky, sraní na sklo, zvracení, incest, zoofilie - je tu všechno a navíc s hláškama typu: "Nemůžu uvěřit že jsem ho málem vykouřil svýhmu tátovi". Rudej hadr na všechny intelektuály a geniální záležitost na víkendový kocoviny.(27.5.2013)

 • RyuzakiSE
  *

  Tento film mi doporučila kamarádka po tom, co jsem se zeptala, jestli nezná nějakou dobrou komedii, doporučila mi tuhle. Už od názvu jsem věděla, že to bude něco s gay tématikou. Mám ráda yaoi, tak jsem si řekla, že si ji pustím. Očekávala jsem, že film bude lepší než mé očekávání... bohužel nebyl. Herci se k postavám nehodili, jejich výkon nestál za nic, nemělo to moc extra příběh, konec byl hned na začátku odhadnutelný. Celkově se mi film zdál jako přiteplená nepovedená parodie na Prci prci prcičky. No, je zkrátka vidět, že se film natáčel jen 16 dní. Myslím, že tento film spíše gaye ponižuje. Každopádně pár plusů by se našlo. Například to, že jsem se v nějakých částech docela i pobavila, ale jen v některých. Dávám tedy jednu hvězdu, je to škoda, ale víc hvězdiček si podle mne tento film nezaslouží.(21.8.2014)

 • ElizabethBay
  *

  Přesně ten typ filmů, který pomáhá vytvářet homofobní předsudky. Nejen, že je to příšerná napodobenina prciček, která se ani nesnaží přijít s něčím novým, ale navíc je to i řemeslně velmi špatný film. Kdyby to alespoň bylo místy vtipné, ale je to žalostný počin od začátku až do konce. Hvězdičku si zaslouží jen proto, že v celé filmu byly dvě postavy, které nebyly bolestně trapné, přehrávané a mohly klidně potáhnout celý film (Jonathan Chace - Jared a Mitch Morris - Griff), oběma tleskám za to, že ve filmu byly momenty, na které se dalo dívat!(6.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace