Another Gay Movie

Another Gay Movie

Komedie

USA, 2006, 92 min

• cross

Nemám nic proti homosexuálům a věřím že pro mnohé z nich bude film příjemným zpestřením a srandou v protipólu všech těch hetero-teen komedií, ale upřímně řečeno, nejen že to není sranda, tohle je fakt prvotřídní hnus humus.... Asi jako by jste si pustili nějakou pitomou teen-komedii a prostřihli ji reálným gay-pornem.... No, fakt síla...(2.1.2009)

• Popluh

Jsem tolerantní a proti homosexuálům rozhodně nic nemám, ale tenhle film je prostě peklo, které se nemůže líbit snad ani jim samotným. Prostě taková gay verze Prciček, která rozhodně není vtipná a obsahuje řadu zbytečných a nechutných momentů. Tohle by prostě udělalo i z Eltona během půl hodiny heterosexuála.(23.8.2010)

• Soweek

Teprv podruhé na csfd dávám odpad, ale myslím že oprávněně. Příběh: parta 4 kluků se vsadí že do konce léta přijdou o panictví...ovšem s jiným klukem. Že vám tento příběh něco říká? Ano jedná se o Homo American pie,kromě Stifflera je zde Muffler,nechybí hrátky s teplým koláčem, ujetý tatík nachytávající syna v pokoji s mrkví v zadku, pokus o sex za přítomnosti webkamery pro čumili,sex s Mufflerovo dědečkem na kulečníkovém stole na poslední party,prostě je zde vše co v American pie,za opravdu velké účasti nahých prdelí a ztopořených klacků. Nemluvě o tom že "herecké" postelové výkony vypadají více než reálně. Jestli ste se čtením došli až sem a pořád si myslíte že to může být dobré,protože jste fanoušky teenage komedií, nedoufejte ani v to.(16.1.2007)

Extrémně debilní a vulgární podívaná. Ani ne tak parodie na Prcičky, jako spíš dotáhnutí celýho konceptu až za unosnou mezi. Když už se někdo směje tomu, když se souloží s jablkovym koláčem, proč by se nesmál když u toho má navíc do zadku strčenýho křečka? Fisting, anální kolíky, sraní na sklo, zvracení, incest, zoofilie - je tu všechno a navíc s hláškama typu: "Nemůžu uvěřit že jsem ho málem vykouřil svýhmu tátovi". Rudej hadr na všechny intelektuály a geniální záležitost na víkendový kocoviny.(27.5.2013)

• fixaman

Ač gay, musím říct, že tenhle film jsem si opravdu neužil.. Nechápu, proč tzv homosexuální kinematografie má neustálou potřebu zařazovat do filmů softporno.. Tenhle film nestojí za nic, není to vtipné (to nebyl ani American Pie), není to zábavné.. Je to zoufalé. Jedna hvězdička proto, že věřím, že pokračování tohoto výtvoru bude potřebovat ještě horší hodnocení.(8.1.2009)