Another Gay Movie

Another Gay Movie

Komedie

USA, 2006, 92 min

• Popluh

Jsem tolerantní a proti homosexuálům rozhodně nic nemám, ale tenhle film je prostě peklo, které se nemůže líbit snad ani jim samotným. Prostě taková gay verze Prciček, která rozhodně není vtipná a obsahuje řadu zbytečných a nechutných momentů. Tohle by prostě udělalo i z Eltona během půl hodiny heterosexuála.(23.8.2010)

• Plangi

To snad není možné, co se ještě může v něčí hlavě zrodit...Ano, měla to být "teplá" parodie na Prcičky, leč parodii jako takovou nedělá jen přes kopírák sjetý scénář parodovaného filmu a stonásobně větší počet stonásobně nechutnějších nechutností. Ble. Another gay movie možná pár jedinců pobaví, ale pro většinu hetero, homo, ap. populace s alespoň špetkou vkusu to bude abnormálně traumatizující zážitek. Ruce pryč!!!(26.1.2009)

• ElizabethBay

Přesně ten typ filmů, který pomáhá vytvářet homofobní předsudky. Nejen, že je to příšerná napodobenina prciček, která se ani nesnaží přijít s něčím novým, ale navíc je to i řemeslně velmi špatný film. Kdyby to alespoň bylo místy vtipné, ale je to žalostný počin od začátku až do konce. Hvězdičku si zaslouží jen proto, že v celé filmu byly dvě postavy, které nebyly bolestně trapné, přehrávané a mohly klidně potáhnout celý film (Jonathan Chace - Jared a Mitch Morris - Griff), oběma tleskám za to, že ve filmu byly momenty, na které se dalo dívat!(6.3.2012)

Když to člověk vezme jako totální ústřel a pochopí, že se herci prostě šíleně vyřádili, může to být docela sranda. Zvlášť, když si uvědomíme, že i heterosexuální předloha Prcičky je podobně pítomá, ale hraje si na něco jiného, což AGM naštěstí ne. Takže dá se to přežít ve zdraví a chvílemi se lze nad tou absurditou pobavit, to ale dotyčný nesmí být homofobní idiot, což je tady řada komentátorů :-))(6.7.2018)

• Olík

Ano, existuje gay reakce na kultovní sérii Prci, prci, prcičky. Ano, zhlédnul jsem jí. Ano, ačkoliv vesničan jako kombajn, nemám s touto komunitou sebemenší problém. A ano, tady jsem je začínal pomalu nenávidět. Laciné, hloupé, zesměšňující, trapné. Špatně napsané, špatně zahrané, špatně natočené….špatně mi z toho bylo. Doposavad jsem žil v milné představě, že není mnoho horšího ve světě filmovém, než tristní studentská komedie…..no a je, tristní studentská homo komedie.(23.11.2018)