Another Gay Movie

Another Gay Movie

Komedie

USA, 2006, 92 min

• crha

Radím dobře, ruce pryč od toho! Jak kurva někdo může napsat, že to je parodie? Čekal jsem posměch a narážky na homosexuály a místo toho koukal na homoušskej softcore s nudným příběhem. Třeba Plnou parou vzad mi přišlo docela vtipný. Tohle je prostě akorát teploušskej film pro teplouše, nic víc. Mám silnej žaludek, ale fakt jsem musel odvracet zrak a přeskakovat to než jsem to pak vypnul a navždy smazal. Mám chuť jít preventivně zkopat nějakou buznu a může za to akorát tenhle film. FUJ! Do teď mi byli homosexuálové fuk, ale teď bych ty prasata v návalu emocí nejradši všechny izoloval. Pokud nejsou všichni herci teplí, pak nechápu, jak se člověk může k něčemu takovému snížit. Fajn, ať je každý jaký chce, ale tohle je fakt strašný. Proč jsem na to vůbec musel narazit...(31.8.2013)

• RyuzakiSE

Tento film mi doporučila kamarádka po tom, co jsem se zeptala, jestli nezná nějakou dobrou komedii, doporučila mi tuhle. Už od názvu jsem věděla, že to bude něco s gay tématikou. Mám ráda yaoi, tak jsem si řekla, že si ji pustím. Očekávala jsem, že film bude lepší než mé očekávání... bohužel nebyl. Herci se k postavám nehodili, jejich výkon nestál za nic, nemělo to moc extra příběh, konec byl hned na začátku odhadnutelný. Celkově se mi film zdál jako přiteplená nepovedená parodie na Prci prci prcičky. No, je zkrátka vidět, že se film natáčel jen 16 dní. Myslím, že tento film spíše gaye ponižuje. Každopádně pár plusů by se našlo. Například to, že jsem se v nějakých částech docela i pobavila, ale jen v některých. Dávám tedy jednu hvězdu, je to škoda, ale víc hvězdiček si podle mne tento film nezaslouží.(21.8.2014)

• Svadbos

Predvídateľne hlúpa paródia žánrz, ale akosi zábavnejšia, ako iné z tohto žánru. Najsrandovnejší je puntičkársky skopírovaná večierková scéna z filmu "Carrie", pri ktorej si prajeme, aby bol celý film tak chytrý. V malých úlohách sa objavuje veľa kultových celebrít, napr. Graham Norton, LYpsinka a Richard Hatch zo "Survivorov", ktorý ukáže viac, než by sme chceli. Film sa dočkal pokračovania, ktoré išlo rovno na DVD.(7.10.2011)

• Pythonator

Jó, kdybych já byl bukvice, po shlédnutí této blbosti dostanu chuť na ženskou. To se nemůže líbit ani teploušům a jelikož pro heterosexuály je to přímo nechutné, zajímala by mě skutečná cílová skupina, kvůli které se někdo obtěžoval natočit takovou kravinu. Hvězdičku dávám za to, že jsem se několikrát skutečně smál i když už nevím čemu:-)(8.10.2012)

• WorteeFlex

Poněkud velmi nepovedený pokus o to udělat jakési "gay American pie". Vše v tomto filmu je afektované, špatný výběr herců (až na výjimky) to potvrzuje. Pokud se tvůrci snažili dodat do tohoto snímku kamkoliv nějakou formu oduševnělosti, tak jsem ji zcela přehlédla. Je to pouze komedie bez vyššího účinku, ale ano, i takové občas potřebujeme. Je to totální mrhání časem, ale pokud si potřebujeme třeba odpočinout, nebo se odreagovat, je to dobrá "ptákovina" (a to doslova).(10.2.2015)