Zatiaľ čo Alucard ostal uväznený na lodi Eagle, Millennium začalo útok na Londýn. Hlavným cieľom útoku je veliteľstvo Hellsing, na ktoré smeruje Zorin Blitz spolu s malou skupinkou vojakov. Zvyšok upírov devastuje Londýn, zabíjajú tisíce civilistov a snažia sa zajať Integru, ktorej sa však darí utekať. Walter sa obetoval, aby ich zdržal a dostáva sa do konfliktu s Kapitánom, čím však nechal Integru bez ochrany a všetci upíri ju teraz prenasledujú. Nakoniec sa im podarí Integru zastaviť a ona musí čeliť nepriateľskej armáde. (NeosinneR)

fallanga

Když pominu začátek s "duchem zbraně", tak to byl parádní díl. Možná i proto, že se obešel bez nepřemožitelného Alucarda, a tím pádem měl parádní akci, kde opravdu šlo o všechno. ()

darthvader77

TOHLE JE VÁLKA!!!!!!!!!!!!!! Zrada uvnitř britské armády a odstřihnutí Alucarda od domova, vytvořili perfektně příležitost, aby náckové pod vedením šíleného majora za zvuku jeho projevu o významu války a jeho lásky k zabíjení. Začátek s Willisem takový divný(i když narážka na Patý element potěšila). Každopádně začal masivní útok na Londýn, bombardování, ulice jsou plné krve. Penwoodovo středisko taky napadeno. Obrovský průser. Nejlepší je ovšem závěr s Iškariotem. ()

blade23mc

No další díl a taky nic extra peckového až na tu libovou hudební vložku při ničení Londýna a vraždění nevinných obyvatel..to byla celkem podívaná. Až na Walterovo vyvraždění tam nějaký ten pěknější boj nebyl. Anderson se mi zdá čím dál víc šílenější a doufám, že brzo zkape. Victoria mi tu i trochu chyběla... 60% ()

Shaman1135

London has fallen. A tentokrát bez Butlera. Po poslednom OVA tie divnosti stále ostali (začiatok je úplne mimo a pritom z istého uhla pohľadu absolútne geniálny) a Nazis stále hrozne veľa kecajú, majú divné technológie a príručky. Ale vedia urobiť slušný bordel. Tvorcovia si očividne užívajú tvorivú slobodu a pri scénach z bojov v uliciach Londýna je to nádherne vidieť. Trocha priestoru dostane Integra, Walter, i oduševnené britské armádne veliteľstvo. Celkove OVA s hnusne trýznivou atmosférou, ktoré však ukazuje, že to ide i bez Alucarda. ()