Spin

• USA God is a DJ
všechny plakáty
Krátkometrážní / Komedie / Hudební / Sci-Fi
USA, 2005, 8 min

Tajemný DJ je vyslán do rušné části města, aby zasáhl v řadě řetězových reakcí, které jsou běžnou součástí našeho života, avšak díky záměně časových stop vypuká chaos. (oficiální text distributora)

Pavelos

Šikovný DJ dokáže mixovat nejenom jednotlivé tracky do sebe, ale také dokáže namixovat správný směr v životě.. Asi se stanu DJem a to pak všichni uvidíte, co s Váma udělám:-)) ()

melloun

Nářez!!! Mezi hranými kraťasy nemá pražádnou konkurenci a animované na něj koukají z uctivé vzdálenosti s otevřenou pusou. ()

smitka8

Tak tento snímek jsem viděla x-krát a ještě mě neomrzel. Rozhodně nejgeniálnější krátkometrážní film! K zhlédnutí ZDE ... 10/10 ()

Matli

Beze slova, ale super, ale vzhledem k tomu, že znám další počiny Winanse, tak nemůžu dát více. Parádní hudba i nápad i výraz hlavního protagonisty. 84% ()

merigieren

Každá jednotlivost v tomhle filmu je prakticky geniální, od spojení hudby, obrazu, myšlenek. Úplně stejné jako Ink, jen podstatně kratší. Mě to ani těch 8 minut nedokázalo nijak zaujmout, prostě sem vnímal, co se děje bez kouska propojení s tím filmem = nudě. Chybí tomu něco, co Rimmer záviděl Listeroj...(celé tvorbě tohoto autora) ()

lu-cinka

sakra hodne dobry! hlavne ta cast s tim vozickem a pak ta holcicka s tou jehlou v ruce. A ten konec, jak uz radsi zdrhnul.. Proste povedeny. ()

Kirman

Pouštím si takhle hudební klipy na youtube...daft punk, leftfield, faithless...god is a dj, a tak jsem si vzpomněl na tohle video. Stále originální nápad aneb každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán (nebo jak říká kolega: "jednou do toho sáhneš a bude se to srát všude"). ()

kratina

Bůh páchající dobro versus Nečekané důsledky, výsledek utkání 0:1. A to si přitom hrál jen na malém pouličním plácku. Kdyby náš DJ „rozbalil“ diskotéku na plné pecky a zkoušel fušovat náhodě do řemesla na větším hřišti, to by teprve byly důsledky... ()

Khalia

Poprvé jsem Winanse poznala ve snímku Ink (mmj. mém nejoblíbenějším filmu vůbec), a tak jsem neodolala si konečně promítnout i něco dalšího. SPIN je dokonalý příklad toho, jak se mají dělat krátkometrážáky. Miluju Winanse za jeho hry s příčinou a následkem, za to, jak si libuje v buttrefly efektech. Zpočátku jsem měla obavy, ale ty byly zbytečné - jeho styl je mi sympatický i tady, a jsem za to moc ráda. ()

Borecz

Skvělý krátkometrážní film se zápletkou z Butterfy Effectu. Sympatický DJ v roli osoby schopné změnit běh aktuálního dění musí vyzkoušet spustu různých kombinací, aby série šťastných či nešťastných náhod vyústila v dobrý konec. Netradiční příběh i zajímavá interpretace dělají z tohoto filmečku bezvadný počin. ()