Pet, The

Chris Walden

Adam Lawson

Steven Nielson

• Chrustyn

Některé ženy, udělají pro peníze vše. Třeba se i stanou psem (tedy fenou).(16.1.2016)

• anderson

Mladá žena sa nechá za peniaze degradovať do úlohy zvieraťa, aby uspokojila chúťky akéhosi pošahaného boháča. Inšpirácia japonskými "DAN ONIROKU" filmami je zjavná, ale chýba tomu to "niečo" čo pôvodné filmy oddeľuje od nudnej erotickej vtákoviny. Film vhodný nanajvýš pre d/s jedincov. (2.10.2009)(2.10.2009)

" Lidské zvířátko " zajímavý pohled na to, kam až člověk je schopen zajít pro peníze a jak moc to může ovlivnit psychiku. Hold vztah " Pán a pes " ale trochu jiný pes.(20.6.2014)

• kersten

Zvrátený film. Otrasné, nedalo sa na to pozerať. Nepozerajte(11.3.2012)

• Jaromír

The Pet osloví určitě příznivce BDSM (speciálně těch, kteří mají rádi lidská "zvířátka"). Jinak je to ale prachsprosté Bčko. Příběh je poměrně nudný, natahaný a co mě šíleně vadilo byly přemlouvané dialogy a pózy, které jako by někdo vystřihl z pornofilmu. Sekretářka, to byl film, tohle je nuda. Doporučuji jen těm, kteří ze sebe chtějí udělat zvířátko, ostatní se podívejte raději na sekretářku (ta je zase o submisi, dominanci, sadismu a sebepoškozování)(20.4.2012)

Zajímalo by mě, co bylo cílem a smyslem tohoto filmu. Příběh totiž nestál za nic a protože si to asi tvůrci uvědomili, tak se zařadil úplně nesmyslný a zbytečný "dramatický" konec. Přitom některé scény jsou moc hezky natočené a i ten vztah je znázorněný moc hezky. Celý film jinak působí dost amatérsky, ne jako Bčko ani Cčko, ale spíš tak Dčko. :) Jako Bčkový film se scénáristou a režisérem, co ví, co dělají, by to mohlo být hodně zajímavé (Áčkový film tohoto tématu samozřejmě nikdy nebude. :) )(12.6.2014)

• Unrealik

Mi tedy Sekretářka přišla taky jako slabší film. Tenhle má aspoň normálnější vizuální podobu/styl natočení, takže je to za takové slabší dvě hvězdičky. Vadilo mi natahování, film se ve druhé půlce celkem vleče, taky mi přišlo, že tvůrci moc neoplývají nápady, konec mohl být pozitivnější.(17.10.2012)

• RathuVSoak

Nevím, zda mají zdejší komentátoři místo zorniček dolary, ale kromě peněz bylo mladé dívce nabídnuto mnohem víc. Život bez osvobozený od všech strastí člověčího života a stresu života v moderní společnosti. Bezpodmínečná láska "pána", kterou jen těžko hledala v normálním světě. Zbavení se zodpovědnosti za vlastní činy, výměnou za vlastní vůli. Za tento pohled na věc dávám *. Nicméně se film táhne jako smrad. Dialogy jsou nudné, herci víceméně na pěst, celé je to nepřirozené až toxicky syntetické.(2.1.2017)

• dj_p_j

Z filmarskeho pohladu to posobilo umelo, ale predovsetkym nevidim ziadny prinos v natoceni takehoto filmu siriaceho totalne negativnu energiu. Ked tak pre par uchylov, aby sa mohli vytesovat. Ak chce niekto upozornit na to, ze spolocnost umoznujuca prilis velke rozdiely v majetku a moci medzi ludmi vedie nevyhnutne k dekadencii a zvrhlostiam, ma tocit dokumentarne filmy, ktore realitu neskresluju. Lenze elity samozrejme nemaju zaujem aby ich v tomto kontexte niekto verejne faktograficky riesil.(1.2.2017)