Svět hledá superhrdinu!

(pořad)
  • USA Who Wants to Be a Superhero?

V této reality show společnosti NBC se skupina kandidátů ve vlastních superhrdinských kostýmech utkává o místo ve vlastním komixu z pera legendárního autora Stana Leeho. Jejich úkolem je pomáhat a chránit a poradí si i s takovými úkoly, jako je náprava vězňů. (masw)

kloubich odpad!

Fascinující sonda do života zamindrákovaných Američanů, kteří si hrají na super-hrdiny. Ani jeden z účinkujících však neprokázal schopnost alespoň elementárního vkusu nebo invence. Podle toho vypadaly i kostýmy. Některých mi bylo spíše líto, zejména bělovlasý pán ze solária, který neustále mluví o tom, že nemá potřebu chlubit se svým majetkem mě opravdu dojal. ()

Derek7 odpad!

Upřímně říkám, že mám rád reality show, ve kterých se naprostí ztroskotanci snaží o své proslavení, získání nějaké horentní sumy nebo nalezení životního partnera, ale tohle na mě fakt už bylo trochu moc... A nejvíc ze všeho mě děsí všichni ti nadšení Američani, kteří při pohledu na své "superhrdiny" v posledním díle skákali a skandovali jejich přezdívky a vzývali je jako nějaké celebrity... Nebo u nich možná bohy... Prostě tohle je na mě fakt mucho a naprostej odpad. ()

Lhurgoyf

Totálna morda. Dvanásť dospelých ľudí sa nasúka do vlastne navrhnutého kostýmu a vtelí do komiksového superhrdiny, zatiaľ čo plní zadané úlohy, ktorých účelom je zistiť ich zmysel pre spravedlnosť, čestnosť, pevnú vôľu, a vobec každú jednu z nevyhnutných vlastností práveho hrdiny. Comicsový guru Stan Lee potom v každom diele vylučuje dvoch nehodných kandidátov. Hlavná výhra je samozrejme nesmrteľnosť - vydanie vlastného comicsu. Takto má vyzerať reality show. Je plná akcie, absurdností, fantastickej štylizácie, vhodnej hudby - a teda aj solídnej zábavy. Nikto hru nekazí, kandidáti sa v kostýmoch správajú ako ozajstní superhrdinovia a skutočne sa do svojich postáv vžívajú (viď Major Victory - tak má vyzerať správny metrosexuálny hrdina). Prvá sérka má však len úbohých 6 dielov čo je na takúto show trošku málo, a tak sa teším na leto a plánované rozšírené druhé pokračovanie! ()

Phobia

He? A toto čo ako...? Zas jednou jsem se probudila u zapnuté televize, kde zrovna začínal tenhle pořad... a chvíli jsem zcela fascinovaně koukala, jak se tlustá černá škatule nasoukala do černo-růžového kostýmu s nápisem "Fat mama" a soutěžila s podobně vymóděným vykuleným debílkem (přezdívku jsem zapomněla), kdo je lepší superhrdina. Pozná se to asi podle toho, kdo zvládne líp hopsat na trampolíně a před zeleným pozadím napodobit supermaní let. "Fat mama" možná soutěž vnímala s nadhledem, ale vytlemený imbecílek to žral smrtelně vážně, pohled k popukání. A co na to US diváci, pročůrali si smíchy trencle nebo s napětím sledovali, který nový hrdina je bude oblažovat komiksovými příběhy a chránit je v ulicích? Lidská blbost nezná mezí, ale vcelku pobaví (zvláště to vědomí, že nejsem nejhloupější na světě:-)). 20% ()

Caszidy

Páni, tak tohle je opravdu, no, co to vlastně je? Skupina exotů myslících to vážně, se snaží vydobýt si právo na vlastní komiks. A navíc tomu propůjčil své jméno a obličej legendární Stan Lee? No, je to slabota, co si budeme nalhávat. Daleko zajímavější by bylo "kick-ass" pojetí. Tzn. že jednotlivé zájemce bych poslal u nás kupříkladu vykopat dealery z Václavského náměstí, profackovat zkorumpované politiky, chytat kapsáře na Staromáku atd. Pak by si vlastní komiks určitě zasloužili. Otázka je, kolik ze soutěžících by se ve zdraví dožilo konce natáčení. ()