poster

Karneval zvířat

 • anglický

  Carnival of Animals

  (festivalový název)

Animovaný / Krátkometrážní

Česko, 2006, 10 min

Producenti:

Kateřina Černá
(další profese)
 • easaque
  ****

  -4* Co je to? Veselé, hravé a plné zvířátek, ale není to pro děti? :-) Tenhle hudební animák je správná odpověď. Já ho našel tady, sice v příšerné kvalitě, ale pro představu stačí. [ PŘÍBĚH: X /// SMYSL: X /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 2 /// ART: 1 /// STYL: 0 /// CASTING: X (3*MAX) ](23.12.2017)

 • reditelka
  ****

  Krátký film nabitý velkou energií, skoro se mi chce říct film nadržený nápadem nebo nápaditě nadržený. Každopádně vtipný, nadsazený a zároveň vystihující snad vše, co by vás v rámci tohoto typu filmečku mohlo napadnout, aby zároveň nepůsobil oplzle. K tomu všemu skvěle padnoucí hudba, která to ještě více zlehčuje a dává spád.(1.11.2012)

 • Karlos80
  ***

  Hmm.., pěknoučká erotická fantazie. Kombinovaná kreslená animace také ušla, snímek je ve své podstatě hodně nápaditý a jednotlivé etudy vyznívají rozverně, parodicky ale i poeticky a občas i smutně...(31.12.2008)

 • Cimr
  ***

  Nevím, nevím. Zas tak dobré mi to nepřišlo. Neříkám to proto, že bych byl puritán (ostatně Karneval zvířat jsem viděl jako předfilm Shortbusu, viz můj komentář tam), ale prostě proto, že to bylo takové nijaké. Občas jsem se nad něčím pousmál, občas vyvalil oči, ale celkově docela zapomenutelný zážitek...(6.2.2007)

 • Morien
  ****

  Film jsem viděla dvakrát a vždycky jsem si z něj nejvýrazněji zapamatovala pomalou část o nočním snění, kdy hudba proplouvá domem a dům proplouvá scénou. Možná bych byla raději, kdyby měl celý film podobně melancholický nádech, ale potom by třeba taky ta jedinečná neuchopitelnost zanikla.(19.9.2010)