Mladý poctivý policajt přišel o život během přestřelky a policejní oddělení to označilo jako náhodný násilný čin. Ale to je veliká chyba. Mladík má totiž otce, který náhodou prošel výcvikem u zvláštních sil, zažil si pouliční rvačky, má ocelové nervy a chce spravedlnost. Kvůli tomu, aby nalezl vraha svého syna, se Simon Ballister (Steven Seagal) stěhuje do té nejhorší části města. Uvítání od členů místního gangu příliš přívětivé není, ale Ballister se nenechá snadno odradit a kvůli dopadení vraha se nezastaví před ničím. Gangsterů je víc, disponují větší palebnou silou, mají policejní ochranu, jsou neohrožení a nebezpečně bezohlední. Nebude to na Ballistera příliš? (oficiální text distributora)

chosan

Viděl jsem film už podruhé během 3 let a musím říci že to je Seagalův lepší průměr posledních let ale zázrak to též není takže dávám 60%. ()

Bohdy67

Laťka Seagalových filmů byla tak nízko a šlo o takové zabijáky vkusu a času,že když se mu povedlo natočit něco alespoň malinko obstojného vyčnívalo to jako růže mezi trním. Nebylo to žádné koulervoucí dílko,ale tak to sem od Stevena ani nečekal...Jednoduchej příběh, nic moc postavy,ale alespoň si nehrál na Budhu nebo na rusko-ukrajinsko-somalskyho agneta jako v předchozích filmech. Tuctová a průměrná řežba na tři hvězdy a 50% ()

Lakenzi

V té velké bublině, kam padají všechny Seagalovi filmy za posledních 6,7 let, tam Zákon ulice určitě nepatří. Jsem mile překvapen. Stevna mám rád, tak ať už se dá konečně dohromady. Snad rok 2013 bude zlomový. ()

Fenk

Tyhle akční komedie snad nikdy nezestárnou. Bývalá ajkido ikona s vizáží pandy se zaseklym jo-jo efektem se snaží dokázat, že ještě nepatří do sběrného dvora. Jeho výchovné pohlavky zlobivým niggaz, mu jsou opláceny poslušnými skoky do střelecké dráhy. Člověk by se ani nedivil, kdyby za rohem tagovali smajlíky a prasátka jednim tahem. ()

soukyd33

Za soundtrack 👍. Akční střílečka se vším všudy. Pomsta a válka s gengy? To je už jistá sázka na jistotu. 👍 Steven Seagal se zde vážně předvedl. Ve všech scénách je dobře vidět. Poznámka: Zkorumpovaná policie dostala, co si zaslouží. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Ankroth

Klasická seagalovka, která neurazí. Musím přiznat, že jsem byl docela mile překvapen, když jsem viděl Stevena mlátit ostatní kumpány bez dabléra. Navíc přestřelky byly opravdu dobré a nebýt těch obřích cákanců všude po stěnách, patřily mezi ty nejlepší, co jsem v poslední době viděl. ()

vadas

po dlhej dobe pozeratelny film od seagala, vo filme niesu vyrazne nudne miesta, akcia je na urovni, steven opät rozkope par zadkov a vystriela polku ciernej stvrte. trochu mi vadila hudba a kamera, ale na 12 mio rozpocet je to ok. ()

andy60

Co mně vadilo nejvíc je skutečnost, že polovina filmu se odehrává ve tmě, takže vidíte kulový. Když k tomu přičtu hyperaktivního střihače, který stříhá takovým způsobem, že bitky jsou jen zkratkovité útržky úderů, moc toho k pochvale nezůstane. I když přece, Seagal se snaží hrát a příběh o pomstě svého syna není špatný (i když 100 x ohraný). ()