Dredd (2012)

slusna akcia, dredd hadzal dobre hlasky a nesral sa s nikym. minus je ten jeho stallone-ksicht

Vikingové (1999)

uzivatelia csfd.cz asi zabudli ze nejde o dokument. velki chlapi si sekaju hlavy, prasia pekne dievcata, hrdinsky umieraju, mne viac netreba.

Nespoutaný Django (2012)

tak toto mozem. po sklamani u parchantov si ma tarantino tymto skvostom kompletne udobril. skvele vtipne sceny (zaciatok, ku-klu-klan), akcne sceny, kopec striekajucej krvi, Tarantinova rola, mnam. co ma dostalo bola hudba a zaverecna tema z "trinitá".

Peřinbaba (1985)

depresia, melancholia, smutok. tri zakladne kamene "rozpravky" od Jakubiska

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

lepsie dve hviezdy. asi najlepsia cast tohto teenage blabolu. co sa nezmenilo su strnuli herci, ktori nedokazu svojim hranim vyvolat emocie, chvilami som mal pocit ze pozeram panelak. renesmee bola urobena velmi zle, hlava 20-rocnej zeny na tele 10-rocneho dietata. polovicu filmu zaberalo defile roznych upirov, a ich schopnosti. pozitiva - bojova scena a nadherne vlky. na tie vlky asi isli vsetky peniaze, a herci ocividne hrali zadarmo

Atlas mraků (2012)

6x som chcel odist z kina a 6 som tam ostal. mylne som sa domnieval, ze zaver vynahradi 3 hodiny strateneho casu. nevynahradil

Patrola (2012)

po prvych 10-tich minutach som chcel odist z kina. tie kamery ma vytacali do nepricetna, ale povedal som si ze tomu dam sancu. a nelutujem. po dlhom case som si povedal, ze toto im zozerem, toto sa asi skutocne deje, nastastie niekde daleko odomna. skvele dialogy, spravne vulgarne a vtipne, akcne sceny napinave, a ten zaver za 100 bodov.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

keby sa dalo dat 6 hviezdiciek, tak ich dam, bez vahania. uz sa tesim na druhe, tretie..., ste zhliadnutie. brutalna jazda. film kde mi vobec nevadi stupidny pribeh, a uzivam si starych psov, na ktorych filmoch som vyrastal. v kine som sa vratil 20 rokov v case, bojoval som, smial sa, uzival si. chcem trojku!!! a dufam ze vsetci starci sa jej doziju

2012 (2009) odpad!

tesil som sa na to, celkom oblubujem katastroficke filmy, je mi jasne, ze logika tam nehra prim, prezil som dovod katastrofy (nejake ujebane neutrina zmutovali... co??? ), ale tolko kokotnych scen v jednom filme, to sa len tak nevidi... chlapik ma na starosti dve deti, tak sup s nimi preliezt plot do zakazanej zony, dobre ze si hned na to neotrhli stehienko zo zhniteho jelena. vlada zabija vsetkych ludi s urcitymi informaciami, iba jedneho vymetenca, co hlasa tie informacie v radiu, necha zit. idiot s detmi 4x unika ci uz v aute, alebo lietadle, a vzdy je to o chlp z ohambia, dokonca sa vyskrabe z rokliny do ktorej sa strtkal s dodavkou... a nakoniec... neznicitelny idiot vyskoci z lietadla na bentley :-) teda nie nakoniec, ono tie chujoviny este pokracovali. uz davno som nebol z filmu taky rozculeny, emmerichovi by som za tych 158 minut, co mi vzal zo zivota, rozbil chrapu

Na ostří nože (1997)

kedysi moj najoblubenejsi film, po rokoch a opatovnom zhliadnuti musim ist s hodnotenim dole... za prve "vdaka" miestami priblblym dialogom, za druhe kvoli totalnym hovadinam, ktore si mohol tvorca odpustit (napr. nemusel z deda spravit macgyvera). skutocnou kvalitou tohto filmu su herci, a to vsetci traja (anthony, alec a bart) a prekrasna priroda, kamera, vynikajuca hudba. to ano!