Slavné sportovní duely

• Francie Les Grands Duels du sport (více)
všechny plakáty

3. Mark Todd versus Virginia Holgateová

IV. řada:
1. Kanada versus Sovětský svaz
2. Celtic versus Rangers
3. Pelizzari versus Pipin (oficiální text distributora)

MJMilan

Měl jsem tu čest vidět díl SSSR vs. Kanada v hokeji. Zajímavý dokument, .... ikdyž přístup Kanady se mi nikdy moc nelíbil. ()

Paxxx.cz

Hodně zdařilý dokument popisující zákulisí důležitých sportovních zápasů. Stejně jako kolega MJMilan jsem viděl hokejový díl o souboji riválů sovětského svazu a Kanady. ()

Olczyk

Nejvíce se mi líbily tyto souboje: - Rusko vs. Kanada (hokej) - McEnroe vs. Lendl (tenis) - FC Barcelona vs. Real Madrid (kopaná) ()

mrclTV

Videl som iba časť Ferrari vs. Mercedes a bol som doslova prilepený na obrazovke. Jednoducho strhujúci zážitok. Budem možno trochu trufalý, ale myslím si (a dúfam), že aj ostatné časti sú rovnako podmanivé. Snáď ešte niekedy v budúcnosti natrafím v televízii na ďalšie časti tohto zaujímavého dokumentárneho cyklu mapujúceho pravé korenie každého športového zápolenia - veľkej rivality. ()

pOne

Tvůrci měli k dispozici potřebné archívní záběry a tak působí dokument velice zajímavě. Nemlátí se sláma naprázdno a na leccos si člověk vzpomene a dá si to do souvislostí. Velice povedený je cyklistický díl o němci Ullrichovi (který nakonec dojel na doping, což už v dokumentu z objektivních důvodů není). ()