poster

Nikomu nevěř

 • USA

  Never Forget

Krimi / Thriller

USA, 2008, 90 min

Režie:

Leo Scherman

Producenti:

Robert Wilson

Scénografie:

Andrew Berry

Kostýmy:

Christine Terris
(další profese)
 • Pilda17
  *

  Hodně špatný film. Celý film od začátku je v celku nuda a nic překvapivého se nekoná. Možná jsem malinko myslel, že to dopadne jinak. Tím to bylo docela zajímavé a proto jsem to shlédl celý. Na podruhé už se na takový film nemá cenu dívat. Tak že opravdu hodit film na poslední scénu jak mu tam podřízne krk a potom ten film vypnout. Nic zajímavého než tato scéna tam nebyla.. 1* aspoň za konec...(23.12.2009)

 • LIVINGDEAD

  OBSAH: Jeden muž, trpící amnézií je obviněn svým přítelem o způsobení vraždy. Nemůže v to uvěřit a tak se snaží získat zpět své dobré jméno a paměť a hlavně chce vysvětlit tuto podivnou situaci….(30.7.2008)

 • mimozakon
  odpad!

  Veľmi slabý film, ktorému sa radšej vyhnite. Hodinu sledujete, ako si jeden z nich nevie spomenúť, čo sa stalo. a flashbacky sú také pomiešané, že si už ani nedáte tú námahu rozmýšlať, kto je kto. Jediné plus na tomto filme je verné zobrazenie podrezania na konci filmu, ktoré mi pripadalo veľmi realisticky.(12.8.2008)

 • Wacoslav1
  *

  Tak sem dostal bezva namet na nejlevnejsi film budem z kamosem jenom tak chodit sem a tam po lese po stale stejnych mistech jeden bude predstirat ze ztratil pamet a ten druhej ho obvinovat ze je vrah film udrzi divaka do konce jenom protoze je napjatej jaka ze je pointa a neni zadna ten konec taky nesokuje Phillips chce bejt za drsnyho psychopata ale ja mu to nezeru ani nahodou jedna hvezdicka za ten luxusne vypadajici les ve kterym se odehrava prvni pulka filmu skoda z tohoto se dalo vytezit o dost vic(15.12.2011)

 • prochyn
  *

  To jsem zase naletěl. Film nedává žádný smysl, člověk čeká nějakou logiku... a čeká .. a čeká...(15.5.2017)