Svět

Animovaný / Krátkometrážní
Česko, 2000, 3 min

Režie:

Jan Tománek

Krátký animovaný shot, ve kterém se nám autor snaží naznačit, že drogy jsou metla lidstva a můžete stejně rychle skončit jako lidský odpad. (rozbris)

MarekT

Je celkem pěkné, když se i u nás někdo pokouší o podobné filmy, jako vyrábí třeba Pixar. Jenomže ten někdo nemá absolutně žádnou invenci a celé to na mě působí, že autor se může nanejvýš pochlubit, že umí pracovat s programem Maya, jelikož příběh, stejně jako autorův záměr zmizel jako pára nad hrncem a to, co si myslím o závěru, bylo (náhodou?) názorně ukázáno na konci díla. A Jiří Lábus má rozhodně na víc, než se zahazovat v takovém projektu. ()

Slavníkovec odpad!

Pane Lábus jakéto experimentální hříčce s nudou jste se zaprodal. Na tento krátký film jsem krátký, nevím co chtěl autor světu říci. ()

gjjm odpad!

Dementní příběh, těžce naivně pojatá protidrogová idea zhruba tak na úrovni Reefer Madness (mimochdoem, jakoukoli drogovou problematiku jsem začal automaticky pokládat za zřídlo sentimentálních příběhů pro novináře, když jsem se dozvěděl, že v důsledku drog zemře v EU zhruba 7500 lidí ročně a v důsledku legálního kouření tabáku zhruba 220 000 lidí ročně), nepromyšlený scénář, grafika na úrovni herního videa. Fakt by mne zajímalo, kdo tohle bude brát vážně. ()

kamiljanda odpad!

Jak autor něčeho takového mohl mít v budoucnu možnost natočit první český animovaný film ? Není divu, že to dopadlo tak jak to dopadlo. ()

JamesSi odpad!

Děkuji panu Tománkovi, že mi ukázal, že každá moucha má svůj svět. Velmi dobře zpracované dílo českého surrealismu 90. let 20.století. Nejsme nakonec všichni brýle mouchy? ()

wosho

Žáby byly alespoň tošku ke koukání Ale toto nemá vůbec nic a ona pointa o hovně je na hovno+mizerně natočené a děsne natažená. Jedině co se Tománkovi podařilo, je atmosféra v úvodu-byť to je zásluha spíše pár set let mrtvého Itala, než dnes žijícího Tománka. ()

Naushika. odpad!

To je nejhorší! Co je tohleto za člověka? Kazí Česku pověst země produkující dobré animátory. Nejen, že jsou jeho filmy odporně a fušérsky naanimované i natočené, ale navíc absolutně postrádají jakoukoli myšlenku a vtip. I jako demonstrace toho, co umí nějaký program je to totální hnus a bída. Chápu, že 3D animace je drahá - ale tak ji tady kua nedělejte, když nemáte peníze. A mimochodem, výborný vtipný film se dá udělat i z koulí a krychliček na primitivním softwaru. ()

GothRot odpad!

Čo toto preboha malo znamenať? Pokúšam sa to v hlave analyzovať, rozmýšľam čo by to asi mohlo vyjadrovať, hľadám súvislosti, symboliku, nejakú MYŠLIENKU... Ale jediné čo som našiel bolo to hovno na konci. Žeby spôsob sebahodnotenia pána "režiséra"? Jedine. UBALTE MU NIEKTO JOINTA!!! 0/10 ()