Vyšperkuj mi káru (TV pořad)

• Česko

Pimp My Ride

Pimp My Ride

Vytunuj mi fáro

Reality-TV

USA, 2004, 30 min

Grifon Aldren

Zo začiatku som to pozeral iba kvôli Xzibitovi a kvôli tomu že nič lepšie nikde nedávali. Vôbec niesom fanúšik aut a vôbec sa do nich nevyznám, ale toto určite zaujme aj nezainteresovaného diváka a zároveň aj prijemne pobaví. Jeden z mála programov čo som dokázal na MTV sledovať, bez toho aby som si zanadával. Niektoré vylepšenia sú skvelé a nikdy by vás nenapadlo že je to vôbec možné. Určite jeden z najpríjemnejších programov na zabitie času.(22.5.2015)

Vesměs nějaký nevýrazný človíček vytáhne vrak auta z vrakoviště, nahází do něj ještě více bordelu a může zavolat Xzibita s jeho partou, aby stím něco udělali...Každopádně se mi pořad líbí, koukám na něj ráda, humor Xzibita je skvělý a je šílené, kolik vymakaných věciček dokážou narvat do obyčejného "auta". Ikdyž se občas divím, že se jim to nerozsype pod rukama, protože některé kousky jsou fakt "prvotřídní".(Někdy ovšem musí celé auto rozebrat...vlastně vymlátit...a zůstane jen podvozek a celá kostra a vše se dělá nově a o to myslím některým "zákazníkům" jde...). Ale to mi je jedno. Ať si to dělají jak chcou. Super nápad a ještě lepší provedení :)(29.8.2013)

Takový odvar Street Custom, koho baví tuning bude se mu to líbit, ale po něakých 10 dílech omrzí jelikož scénář je stále stejný a tu radost a pištění u každého odhalení auta fakt nemusím. Alespoň že se úroveň trochu zvedla po příchodu chlapíků z West Coast Customs. Jen jednu věc nechápu, proč musí do kufru strčit vždicky neakou blbost a ti lidi jsou z toho uplně nadšení, ale amíci to pochopí až před obchoďákem budou chtít dát nákup do kufru a uvědomí si že v něm mají bar, nafukovací plátno na promítání nebo neakou jinou zbytečnost.(7.4.2011)

pořady o autech mám rád, všechny. Když se do toho dá ještě x-zibit s jeho humorem, tak je to paráda. Ovšem skutečnost, že týpek přijede ve starym křápu a oni ho pak v dílně předělají na superauťák, no dejme tomu, ale když se na to zpětně podíváme, co z toho bývalého auta tam zůstalo ? Občas ani holá konstrukce nezůstane původní .. :D ačkoli by se to sem asi nemělo dávat, neodpustím si poukázat na jedno video, týkající se právě tohodle názoru: http://www.autoweb.cz/2722-pimp-my-ride-xzibit-a-skoda-yeti-video/ ... Takže oni nepředělávají auta, oni je vyrábějí :D Nicméně mě dostává, co vše jsou schopní tam nacpat a jak to auto pak vypadá jak z GTA ..(22.10.2014)

docela vpohodě seriál na podívání, u kerého dívák jen kroutí hlavou co se udělat z totálně hrozného vraku. X-zibit uváděním dodá taky nějakou tu hvězdu navíc, jen na mě konkrétně působí kolikrát k nasrání :) kolikrát už to je směšně přeplácané a to, že si nemůžu dovolit takový luxus, jen prostě američani ukazují že na to mají...(12.8.2011)

• - Kromě moderátora Xzibita se v seriálu objevil také guvernér Arnold Schwarzenegger a v britské verzi Madonna. (Sony1994)

• - Na show také odkazují pořady Pimp My Room (vysíláno MTV v Nizozemí), Pimp My Wheels (upravování motorek - MTV Itálie), Pimp My Fahrrad (upravování kol) a Pimp My Whatever (doslova upravování čehokoliv - oboje MTV Německo). (Sony1994)

• - Show se dočkala také hned několika zahraničních rozšíření. Ve Velké Británii byly odvysílaný tři série Pimp My Ride U.K. a po jedné sérii má také Pimp My Ride International a Pimp My Ride Baltic. Dále existují také indonéská verze - Pimp My Car, mexická - Tuneame la Nave a novozélandská - Meke My Waka. (Sony1994)