Nad oblaky (TV film)

Rosamunde Pilcherová: Láska v oblakoch

Romantický / Drama

Německo / Rakousko, 2005, 90 min

• Sharlay

Totální německá volovina plná kýče a debility zhmotněné v trapných dialozích a ubohému příběhu. Díval jsem se z donucení a člověk co mě k tomu donutil u mě hodně klesl. Nedívejte se na to. Je to tak trapné, že se ani nezasmějete.(4.8.2007)

• Colour

Tých pár minút, ktoré som videla (ponížene priznávam, nevidela som to celé, ale keby hej, tak by ma zrejme z domu vynášali nohami dopredu) boli tak trápne, že som nevedela, či mám vybuchnúť od smiechu alebo od hnusu. Kto vymýšľal ten scenár? Deväťdesiatročná panna? To, čo hovorili tie postavy, bolo tak presladené, že ani najväčší po láske prahnúci romantik by to nepovedal. Ďalšie zložky netreba rozoberať, sú na tom rovnako zle. 4%(26.6.2011)

Tradičně krásná kamera a tentokrát o něco méně stupidní. Jak se tu píše s oblibou, oddechovka se vším všudy. Závěrečné občerstvení na útesu s žehnající kolií a improvizovaně zorganizovanými námluvami je klasika, kterou od Rosamund Pilcher můžeme čekat.(6.12.2012)

• heyda

Další Rosamunda, která vyjimečně v tomto filmu vyniká alespoň těmi letadly, proto 1 hvězdička k dobru ;-)(23.1.2010)

• velkyvezir

Geniální jak na konci všichni lítají kvůli do bezvědomí upadnuvší hrdince, jenom její otec stojí úplně v klidu, jakoby se nic nedělo. :-D Jedna *, protože odpad zásadně nedávám.(3.1.2017)