Masoví vrazi, Hannibal Lecter - skutečné příběhy

• USA Serial Killers: The Real Life Hannibal Lecters (více)

Renomovaní americkí vyšetrovatelia, kriminalisti a psychológ nám poskytujú pohľad do duší a objasňujú správanie najväčších sériových vrahov, kanibalov a pedofilov v dejinách modernej svetovej kriminalistiky. (Smok)

jay.lee

My, masoví vrazi jsme Vašy synové, Vaši manžele a jsme všude... My, masoví vrazi chodíme mezi Vámi, chodíme za Vámi, chodíme v zákoutích Vaší mysli, kam Vy se bojíte vkročit...Neponičte mi mozek, chtějí ho koupit Japonci. CHIKATILO-DAHMER-FISH ()

foundation

Do 60 tich minút sa toho zmestiť veľa nedá. Tvorcovia si zobrali do rany kanibalizmis a hneď trojicu jeho ,,predstaviteľov,, v modernej histórii, Alberta Fisha, Adreja Romanoviča Čikatila, a Jeffreyho Dahmera. Časové obmedzenie bolo citeľné a preto sa o nich dozvedáme iba to najzákladnejšie a až príliš veľa informácii ostalo nevyslovených. Priemerný dokument, ktorý pozeraním nenudil ale všetci traja o sebe majú natočené lepšie a informačne viac nabité veci. ()

psychoza

Moje prvé stretnutie s masovými vrahmi v tomto dokumente dopadlo vynikajúco... Bude to znieť úchylne, ale hviezda dole za to že by to chcelo viac... viac faktov, podrobností, detailov a reálnych záberov tých zvrátených beštií a ich pokusov o sebauspokojenie a sebarealizáciu medzi ľuďmi (živými či mŕtvymi). Záver tohto stretnutia ma však zaujal natoľko, že si pozriem viac podobne orientovaných filmov: "Lidi můžem vycvičit, jak se chovat při stretnutí s masovým vrahem, ale stane se-li Vám to doopravdy, je po všem..." ()

Hellknight12

Včera pozreté po rokoch. Skvelý dokument, ktorý rozoberá štyroch masových vrahov. Človek sa v tomto krátkom hodinovom dokumente dozvie veľa. Je tu prebraná celá ich minulosť, vraždy a spôsoby besnenia. V dokumente sú rozoberaní títo: Ted Bundy, Jefrey Dahmer, Albert Fish a John Wayne Gacy. Dokument môžem jedine odporučiť. Celkové hodnotenie za mňa je 100%. ()

Grissom

Dúfam že to nevyznie divne ale škoda, že to nebolo dlhšie a nespomenuli aj iných sériových vrahov.... Ako dokument veľmi dobre spracované svižné a zaujímavé...zaujímavý komentár s ktorým súhlasím - glamgirl. ()

ShiShinka

Překlad slova "serial" na "masový" absolutně odmítám komentovat. Ano, pro obyčejného laika, který nemá o těchto věcech ani ponětí to musí být za 5 * . Bohužel mi zde chybělo více faktů, více profilování osobností atd.. nejvíce mi zde ale chyběl rozhovor s Jeffreyem, který jsem zhlédla v angličtině na youtube a předpokládala jsem, že i zde by mohl zaznít. Potěšilo mě zde ale zveřejnění dopisu Alberta Fishe. jako dokument převyšuje normu jiných dokumentů. ()

3mates33

Brutálny dokument, o "bežných" ľuďoch ktorý dali priestor démonom ,ktorý driemu v každom z nás, len niekoho démoni sú väčší ako u väčšiny. Z tohto dokumentu zamrazí .... ()

hazdrova

Zaujímavé a dosť brutál. Ak bolo cieľom znechutiť diváka, tak sa to podarilo. Idem si dať večeru, dúfam, že sa nezgrciam. 4* ()

Phantasma

Rozhodně jeden z těch (nej)lepších dokumentů. Dokument nastíní život nejenom největších amerických masových vrahů a kanibalů, ale také vyjádření psychiatrů o požitku, který tito lidé mají při zločinu. Nechybí ani krátké shrnutí jejich dětství ..... to je ale u všech stejné. ()

anyonecek

Dokument, který je podaný velmi syrovým způsobem. Asi to nebude pro každou náturu toto sledovat, protože vyprávění o těch příbězích a konkrétně o tom co kdo vše udělal není pěkná záležitost na představu. Naopak pro lidi, kteří se zajímají alespoň trochu o nějaké vraždy a další násilnické věci, tohle může být docela libovka. Abych pravdu řekl, tak mi tento dokument vůbec nevadil, naopak jsem si opět rozšířil obzory o seriálových vrazích. Btw stále nechápu ten postižený český překlad pro serial killers (MASOVÍ VRAZI), který se nevyskytuje jen zde. ()

heavy66

tenhle seriál je opravdu silné kafe, například díl o Albertu Fishovi mě vážně dostal. Došlo to tak daleko, že se v tom pitomým supermarketu pořád rozhlížím kolem sebe a nic nenakoupím. Začal jsem raději chodit do Lidla. Zlatí, vymyšlení Freddie Krueger a Michael Myers! ()

Honzulik

Masoví vrazi, Hannibal Lecter - skutečné příběhy (Serial Killers: The Real Life Hannibal Lecters) - tak toto je vynikající a mrazivý dokument celkem neznámého režiséra Seana Buckleyho, který provádí rozbor zrůd, které svými zločiny šokovaly celý svět. Odborné porovnání skutečných sériových vrahů a fiktivního Hannibala Lectera...4* ()

solisoli

Americké show na tému masoví vrahovia, s príslušnosťou aj kanibalizmu. Analýza v dokumente, čo sa tu od prezentovala pripadá ako zábava na zabíjanie a pojédanie ľudského mäsa. Skôr by to malo svoju váhu, ak by dokázal dokument, podľa najmodernejších vymožeností podať doteraz neznáme a doplňujúce svedectvo, ako možná hrozba pre túto spoločnosť. Naproti tomu sa tu odbavujú tlčhuby v podaní psychológov a kriminalistov. Jedným slovom, jalový dokument. ()

SvobiQ

Hvězdičku dolu, za masové vrahy....někdo by měl dabérům vysvětlit rozdíl mezi sériovým a masovým vrahem ()

kolly13

Upovídaní odborníci na doslova brutální tématiku působí zajímavě, aby je vždy přebila určitá výpověď či důkaz hrůzných činů masových vrahů. A když se divák vcítí do roli (dětských!!) obětí, žaludek se obrací. ()