Reklama

Reklama

I Am Omega

všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Béčkový film společnosti Asylum. Vypravy příběh vědce, který přežil díky je díky svým výzkumům imunní vůči virusu, jež zbytek populace proměnil v krvežíznivé potvory. Snímek je dalším příspěvkem do rodiny filmů s tímto námětem (Last Men On Earth , Omega Men, I Am Legend). Všechny tyto filmy jsou inspirovány povídkou Richarda Mathesona "I Am Legend". (V-Ray)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (19)

Astaroth12 

všechny recenze uživatele

Ďalší z filmov od Asylum, ktoré si môžem vyškrtnúť zo zoznamu nevidených. Ja už začínam byt pri filmoch od tejto spoločnosti, ktorá sa špecializuje na vykrádanie iných filmov, asi imúnny. Lebo i keď tu boli klasické neduhy tejto spoločnosti ako prehrávajúci herci, príšerne masky a iné, tak ja som sa celkom bavil. A to hlavne vtipnými scénami, ktoré mali vyzerať ultra drsne, no vystrelilo to celkom inač. Viem, že klenot medzi týmito brakmi nenájdem, ale keď nič iné, aspoň sa zabavím prehliadkou nevkusu, ale keď pán boh dá, aj motyka vystrelí a ja budem v úžase, že konečne má Asylum pozitívne prekvapilo. No, ale tento film to určite nebol. Slabé 2*. ()

SeBig odpad!

všechny recenze uživatele

Tady není opravdu nic za co bych měl dát aspon jednu hvězdu.. hlavní hrdina sice vypadá jak JCVD, ale jeho schopnosti hraní se podobaní Danu Nekonečnému některým jeho drsný xichtům jsem se musel smát. Další věc příběh je jedno velký WTF? nevíte co se stalo nevíte, jak se to stalo, nevíte nic celý město je najednou odlidněný plný nějakých "zombiku" který sem tam občas bafnou ale spíše bafnou zbytečně jen pro diváka. A na konci zjistíte že zombici nebyl zas tak velký záměr, záměr byl zachránit nějakou pindu co zavolala hlavnímu hrdinovi na skype že má v sobě protilátku či co na cestě ho doprovází dva rádoby drsnáci který tam jsou proto aby mohli umřít a aby se za ten film aspon neco stalo. Nic víc nic mín. ,,zmáčknout spoušt umí každý debil" Asylum natočilo další bezcennou sračku a já jen ztratil další večer. ()

Reklama

drankeryth 

všechny recenze uživatele

Mne tento film sa velmi podobal na I AM LEGEND vo vsetkom, takze sa pribeh nesie v podobnom duchu. Ani tento pokus o stvarnenie postapokalyptickeho sveta v buducnosti nebol zle mysleny a celkovo ma to aj dost bavilo a ani ma to nenudilo. Stvarnenie masiek a znicenej scenerie okolia boli o nieco horsie ako v I AM LEGEND, ale v tom su len peniaze. Keby producenti ziskali viac penazi na tento film, tak urcite by aj vyzeral lepsie ako ackovy I AM LEGEND. Tento film viac oplyva aj akcnymi scenami, ako zmieneny film co tu spominam. Takze tu je aj to moje plus oproti jeho konkurentovi,,he he. Inac mimochodom sa mi aj obal dvd velmi pozdava a vydaril sa im:) ()

AlistairMir 

všechny recenze uživatele

Klidně mě zavrhněte a pohrdejte mnou ale mně se to líbilo více než Já, legenda se kterou to tu hodně lidí srovnává a celkem právem. Daky dokazuje, že je stále v dobré formě a kosí nakažené jako na běžícím pásu. Vyvíjející se vztah Rencharda a Brianny mě bavil a přál jsem jim aby ruku v ruce dokráčeli až na konec filmu. Jinak film je napínavej ani chvilku mě nenudil, masky byly povedené a některé scény skoro až mrazivé ( Daky s mačetou VS velkej zrůďák v podzemí) . Představitelka Brianny se mi vážně líbila a i hlavní mizera roli zvládl. Místy vtipné momenty (hledání auta) trochu odlehčily atmosféru a pak se jelo dál. Vím že budu v menšině ale je mi to fuk já se prostě parádně bavil. ()

berry.77 

všechny recenze uživatele

Vydrzte ja si to musim srovnat v hlavě pač tohle na tomto snímku stojí rozum a ňák sem zapoměl o čem to je a ten čas u toho je fakt k smíchu.Ty peníze dejte mě a uvidíte co bych dokázal natočit,ale jedno vám zaručím rozhodně to nebude toto :D to bych musel ty oči sežrat sám chudák Griff Furst (režisér) co ???? to by šlo nebo ty prachy co do toho propadly jako do záchodové mísy bychom spolu mohly natočit Legend About Me co říkáš Lateefe:D No ja fakt nemůžu mě se asi skazil mozek,ale musím dát 5* varuju ostatní je to velmi nakažlivá nemoc:D ()

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama