poster

I Am Omega

Akční / Sci-Fi / Horor

USA, 2007, 90 min

Režie:

Griff Furst

Předloha:

Richard Matheson (kniha)

Scénář:

Geoff Meed

Hudba:

David Raiklen

Producenti:

David Michael Latt

Střih:

Danny Maldonado

Scénografie:

Andrea Rennard

Kostýmy:

Alex Yves
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lateef
  *

  Tak tohle by snad natočili i janek85 se Spinosaurem. Největší problém jsou samozřejmě finance, resp. jejich nedostatek. Nicméně úvod není zase tak špatný, Dacascos žije sám v improvizovaném domě, chráněném elektronickým zařízením. Svoji fyzičku si udržuje capoeristickými prostocviky, čas od času sejme mačetou nebo samopalem chrčícího zombijáka a postupně rozmisťuje po městě časované bomby. Věřte mi nebo ne, ale první třetina filmu obsahuje náznaky atmosféry, i Dacascosovy pokusy o skutečné herectví. Jenže pak to přijde. Seriálové prostorové přemisťování se, logické chyby, nevhodná hudba, hrozné kulisy. Šílená béčkovitost z filmu čouhá tak odporně, jako Vetřelec z Kaneova těla. Akce se omezuje na výstřely z plastové zbraně, občasný švih mačetou a je tu jedna sekvence s nunchaky, bohužel blbě sestříhaná. Tragický děj. Jednolitý kamerový filtr. Závěrečný výbuch připomíná efekty z mentáloviny Varan vs Kobra. Jak jsem říkal, tohle by natočil každý, až Griff Furst (režisér) uvidí I Am Legend, osobně si vypíchne oči a sežere je... A Mark Dacascos?? Ten prý už dva týdny mlátí hlavou do zdi, brečí a řve: I Am Bitch, I Am Bitch...(15.11.2007)

 • berry.77
  *****

  Vydrzte ja si to musim srovnat v hlavě pač tohle na tomto snímku stojí rozum a ňák sem zapoměl o čem to je a ten čas u toho je fakt k smíchu.Ty peníze dejte mě a uvidíte co bych dokázal natočit,ale jedno vám zaručím rozhodně to nebude toto :D to bych musel ty oči sežrat sám chudák Griff Furst (režisér) co ???? to by šlo nebo ty prachy co do toho propadly jako do záchodové mísy bychom spolu mohly natočit Legend About Me co říkáš Lateefe:D No ja fakt nemůžu mě se asi skazil mozek,ale musím dát 5* varuju ostatní je to velmi nakažlivá nemoc:D(10.4.2009)

 • AlistairMir
  ****

  Klidně mě zavrhněte a pohrdejte mnou ale mně se to líbilo více než Já, legenda se kterou to tu hodně lidí srovnává a celkem právem. Daky dokazuje, že je stále v dobré formě a kosí nakažené jako na běžícím pásu. Vyvíjející se vztah Rencharda a Brianny mě bavil a přál jsem jim aby ruku v ruce dokráčeli až na konec filmu. Jinak film je napínavej ani chvilku mě nenudil, masky byly povedené a některé scény skoro až mrazivé ( Daky s mačetou VS velkej zrůďák v podzemí) . Představitelka Brianny se mi vážně líbila a i hlavní mizera roli zvládl. Místy vtipné momenty (hledání auta) trochu odlehčily atmosféru a pak se jelo dál. Vím že budu v menšině ale je mi to fuk já se prostě parádně bavil.(31.3.2014)

 • Ampi
  *

  I am Omega a I am Virgin jsou oba drobnými filmovými parazity na popularitě Já legenda. U obou jde o poctivě o jednu hvězdičku. A dokonce jsem váhal nad hvězdičkami dvěmi. Někdy zcela výjimečně hodnocení měním. U I am Omega je to na produkt firmy Asylum až dost. Což znamená nic moc děj, spousta nelogičnosti a vzhled nakažených. Na druhou stranu je kladem jakž tak postapo atmosféra a kondice Marka Dacascose.(25.5.2017)

 • Ruut
  *

  No srovnání s I, Legend by bylo pro Omegu popravou - když jen vedle sebe položím Smithův zabezpečený barák s tou kulničkou na dříví obehnanou plůtkem, co má týpek odsud, tak ... :-). Tohle je tuším jedna z prvních asyláckých vykradaček = děj příliš kopíruje originál a levnost tomu zákonitě podráží nohy. Navíc se to po celkem slibnéz začátku zvrtne v honičku tří drsoňů za jednou ženštinou, občas promícháno nějakou popravou gumového zombíka (ti vypadají všichni naprosto stejně).(29.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace