I Am Omega

Scénografie:

Andrea Rennard

Kostýmy:

Alex Yves

Vydrzte ja si to musim srovnat v hlavě pač tohle na tomto snímku stojí rozum a ňák sem zapoměl o čem to je a ten čas u toho je fakt k smíchu.Ty peníze dejte mě a uvidíte co bych dokázal natočit,ale jedno vám zaručím rozhodně to nebude toto :D to bych musel ty oči sežrat sám chudák Griff Furst (režisér) co ???? to by šlo nebo ty prachy co do toho propadly jako do záchodové mísy bychom spolu mohly natočit Legend About Me co říkáš Lateefe:D No ja fakt nemůžu mě se asi skazil mozek,ale musím dát 5* varuju ostatní je to velmi nakažlivá nemoc:D(10.4.2009)

• Mr.47

Ke shlédnutí téhle "perly" jsem se odhodlal jen proto, že si hlavní roli záhrala někdejší hvězda akčních filmů Mark Dacascos a já tudíž čekal, že by mohl ještě něco málo předvést. Hovno, hovno, slavnej soude! Prvních 45 min. filmu je věnováno magoření hlavního hrdiny, jeho bloumání pustinou a rozmisťování náloží. V duchu jsem říkal: "Dobře, tvůrci se pokusili uchopit zombie horor trošku jinak než je zvykem". Jenže ona se tu akce naneštěstí objeví. No, akce je možná silný slovo. Ono totiž jde o občasné zastřelení zomboně gumovým samopalem, máchnutí mačetou nebo naprosto idiotsky nasnímanej kop. Choreograf bojových scén, který by tuhle hrůzu možná pozvedl z bahna, ttu pro jistotu není :-D Filmu v závěru srazí vaz směšný výbuch celého města z kterého v nabušený káře odjíždí naši dva hrdinové. Doteď mě vrtá hlavou, kde na jeho zapůjčení vůbec vzali peníze :-D(18.3.2010)

• Ruut

No srovnání s I, Legend by bylo pro Omegu popravou - když jen vedle sebe položím Smithův zabezpečený barák s tou kulničkou na dříví obehnanou plůtkem, co má týpek odsud, tak ... :-). Tohle je tuším jedna z prvních asyláckých vykradaček = děj příliš kopíruje originál a levnost tomu zákonitě podráží nohy. Navíc se to po celkem slibnéz začátku zvrtne v honičku tří drsoňů za jednou ženštinou, občas promícháno nějakou popravou gumového zombíka (ti vypadají všichni naprosto stejně).(29.6.2009)

• Ampi

I am Omega a I am Virgin jsou oba drobnými filmovými parazity na popularitě Já legenda. U obou jde o poctivě o jednu hvězdičku. A dokonce jsem váhal nad hvězdičkami dvěmi. Někdy zcela výjimečně hodnocení měním. U I am Omega je to na produkt firmy Asylum až dost. Což znamená nic moc děj, spousta nelogičnosti a vzhled nakažených. Na druhou stranu je kladem jakž tak postapo atmosféra a kondice Marka Dacascose.(25.5.2017)

• Lateef

Tak tohle by snad natočili i janek85 se Spinosaurem. Největší problém jsou samozřejmě finance, resp. jejich nedostatek. Nicméně úvod není zase tak špatný, Dacascos žije sám v improvizovaném domě, chráněném elektronickým zařízením. Svoji fyzičku si udržuje capoeristickými prostocviky, čas od času sejme mačetou nebo samopalem chrčícího zombijáka a postupně rozmisťuje po městě časované bomby. Věřte mi nebo ne, ale první třetina filmu obsahuje náznaky atmosféry, i Dacascosovy pokusy o skutečné herectví. Jenže pak to přijde. Seriálové prostorové přemisťování se, logické chyby, nevhodná hudba, hrozné kulisy. Šílená béčkovitost z filmu čouhá tak odporně, jako Vetřelec z Kaneova těla. Akce se omezuje na výstřely z plastové zbraně, občasný švih mačetou a je tu jedna sekvence s nunchaky, bohužel blbě sestříhaná. Tragický děj. Jednolitý kamerový filtr. Závěrečný výbuch připomíná efekty z mentáloviny Varan vs Kobra. Jak jsem říkal, tohle by natočil každý, až Griff Furst (režisér) uvidí I Am Legend, osobně si vypíchne oči a sežere je... A Mark Dacascos?? Ten prý už dva týdny mlátí hlavou do zdi, brečí a řve: I Am Bitch, I Am Bitch...(15.11.2007)