I Am Omega

Andrea Rennard

Kostýmy:

Alex Yves
  • Ampi

I am Omega a I am Virgin jsou oba drobnými filmovými parazity na popularitě Já legenda. U obou jde o poctivě o jednu hvězdičku. A dokonce jsem váhal nad hvězdičkami dvěmi. Někdy zcela výjimečně hodnocení měním. U I am Omega je to na produkt firmy Asylum až dost. Což znamená nic moc děj, spousta nelogičnosti a vzhled nakažených. Na druhou stranu je kladem jakž tak postapo atmosféra a kondice Marka Dacascose.(25.5.2017)

• Ruut

No srovnání s I, Legend by bylo pro Omegu popravou - když jen vedle sebe položím Smithův zabezpečený barák s tou kulničkou na dříví obehnanou plůtkem, co má týpek odsud, tak ... :-). Tohle je tuším jedna z prvních asyláckých vykradaček = děj příliš kopíruje originál a levnost tomu zákonitě podráží nohy. Navíc se to po celkem slibnéz začátku zvrtne v honičku tří drsoňů za jednou ženštinou, občas promícháno nějakou popravou gumového zombíka (ti vypadají všichni naprosto stejně).(29.6.2009)

Mne tento film sa velmi podobal na I AM LEGEND vo vsetkom, takze sa pribeh nesie v podobnom duchu. Ani tento pokus o stvarnenie postapokalyptickeho sveta v buducnosti nebol zle mysleny a celkovo ma to aj dost bavilo a ani ma to nenudilo. Stvarnenie masiek a znicenej scenerie okolia boli o nieco horsie ako v I AM LEGEND, ale v tom su len peniaze. Keby producenti ziskali viac penazi na tento film, tak urcite by aj vyzeral lepsie ako ackovy I AM LEGEND. Tento film viac oplyva aj akcnymi scenami, ako zmieneny film co tu spominam. Takze tu je aj to moje plus oproti jeho konkurentovi,,he he. Inac mimochodom sa mi aj obal dvd velmi pozdava a vydaril sa im:)(22.5.2011)

• Mr.47

Ke shlédnutí téhle "perly" jsem se odhodlal jen proto, že si hlavní roli záhrala někdejší hvězda akčních filmů Mark Dacascos a já tudíž čekal, že by mohl ještě něco málo předvést. Hovno, hovno, slavnej soude! Prvních 45 min. filmu je věnováno magoření hlavního hrdiny, jeho bloumání pustinou a rozmisťování náloží. V duchu jsem říkal: "Dobře, tvůrci se pokusili uchopit zombie horor trošku jinak než je zvykem". Jenže ona se tu akce naneštěstí objeví. No, akce je možná silný slovo. Ono totiž jde o občasné zastřelení zomboně gumovým samopalem, máchnutí mačetou nebo naprosto idiotsky nasnímanej kop. Choreograf bojových scén, který by tuhle hrůzu možná pozvedl z bahna, ttu pro jistotu není :-D Filmu v závěru srazí vaz směšný výbuch celého města z kterého v nabušený káře odjíždí naši dva hrdinové. Doteď mě vrtá hlavou, kde na jeho zapůjčení vůbec vzali peníze :-D(18.3.2010)

• SeBig

Tady není opravdu nic za co bych měl dát aspon jednu hvězdu.. hlavní hrdina sice vypadá jak JCVD, ale jeho schopnosti hraní se podobaní Danu Nekonečnému některým jeho drsný xichtům jsem se musel smát. Další věc příběh je jedno velký WTF? nevíte co se stalo nevíte, jak se to stalo, nevíte nic celý město je najednou odlidněný plný nějakých "zombiku" který sem tam občas bafnou ale spíše bafnou zbytečně jen pro diváka. A na konci zjistíte že zombici nebyl zas tak velký záměr, záměr byl zachránit nějakou pindu co zavolala hlavnímu hrdinovi na skype že má v sobě protilátku či co na cestě ho doprovází dva rádoby drsnáci který tam jsou proto aby mohli umřít a aby se za ten film aspon neco stalo. Nic víc nic mín. ,,zmáčknout spoušt umí každý debil" Asylum natočilo další bezcennou sračku a já jen ztratil další večer.(8.5.2013)