poster

Labyrint

 • anglický

  Labyrinth

Thriller / Mysteriózní / Horor

Česko, 2012, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ecceHOMMO
  *

  Námet to asi zlý nebol, ale utopil sa v zlom scenári, kamere a šialenom strihu. Aj by som Lucke doporučil vyberať si lepšie scenáre, ale hold keď sa v našich ( česko - slovenských) končinách dostane ponuka na hlavnú rolu, asi sa to automaticky berie....príležitosti moc nie je. Toto proste bolo mnohokrát nelogické, blbé a zmetené.(12.5.2013)

 • Tom Hardy
  **

  Hrozně bych tvůrcům přál lepší známku. Snaha je znát. Ale scénář si někam odskočil. Co je naplat slušné využití pražských kulis, poměrně „živé“ postavy, použitelný soundtrack a přijatelné dialogy, když A nevede B, B nevede k C a vůbec má děj až fascinující množství mezer a nedodělků. Už dlouho sem neviděl takovou „pointu bez pointy“. Bože, nažeň do českých filmových luků a hájů schopné dramaturgy. Bez nich to prostě nepůjde… Celá recenze zde.(12.1.2012)

 • honajz
  **

  Videoklipová či MTV kamera a střihy, mladí herci a vedení příběhu, až by jeden zaplakal. Neustálá wtf a otázky - BACHA, SPOILERY - proč ti podzemní satanisti (soudě podle obráceného kříže) ji najednou nechali točit své sedánky? Co byl tedy zač ten židovský náhrobní kámen? Kde je kurnik ten průchod do jiné dimenze, když podle mapy je ten její barák tak důležitý? Jak nakonec tedy skončila stará paní? Proč se chodby labyrintu stále měnily? Jak mohli slyšet další zvuky, když za vším stála Brazilka? A to jí fakt šlo o nějakou podělanou nacistickou truhličku a pár šutráčků? Kvůli tomu důmyslně vraždila jako Freddie Krueger? A to neměla žádný plán, když to všechno měla tak důmyslně promyšleno? A jak tahala mrtvoly přes celý barák dolů do sklepů a ještě stihla uklidit v bytě krev? Jak by mohli zabetonovat otvor, když by jim ten beton neměl kde držet a v podzemí se roztékal chodbami? A kdo je ten pán v bance či spořitelně na konci? --- Celé to působí jako laciná vykrádačka pár chvilek z Maharalu, ze Strážce duší nebo Ztracené brány (dokonce vykrádá i lokace). Jenže ty vykradené kousky nedávají smysl. Spousta scén je zbytečných, jen do počtu, plus mají roli jen reklamy (celá podělaná Alza, částečně Profi taxi - což je taky dobrá scéna: holky najdou doma cizí kudlu, zpanikaří a vlezou do taxíku. Člověk čeká, že jedou na policii, ale ne, ony hned sedí v klídku s kamoši v hospůdce a popíjejí vínko, jako by se nechumelilo.). A na závěr nezbytná Lucčina pěseňka, stejně jako v Babovřeskách - ta holka snad musí mít písničku všude. Celé je to rádoby tajuplné, ale blbé, nedomyšlené a rozhodně hodně nedotažené. Btw, asi je něco špatně, když má člověk delší dobu pocit, že ty dvě holky v jednom bytě jsou spíš lesby než spolubydlící, aspoň jak tam kolem sebe běhají v kalhotkách a dojemně si vaří kafe.(11.7.2013)

 • Anderton
  **

  Labyrint z istého, ale tvorcami nezamýšľaného hľadiska môžeme považovať za experiment. Expozícia trvá vo väčšine filmov cca štvrtinu stopáže, ale Houška sa rozhodol, že tá v jeho diele odvážne dve tretiny. Čiže čakanie, kedy sa to konečne rozbehne je skoro až nekonečné. No a keď sa to rozbehne, je to chvíľami fajn nasnímané, zvraty som nepredpokladal, čo ale neznamená, že sú kvalitné a uveriteľné. No a keď už som myslel, že film vytasí najväčšie esá z rukáva, tak prišiel koniec a kvázi dômyselná hra s tajomstvom. V kinách tento film musel pôsobiť veľmi bizarne, na dvd v noci doma je to ako nejaké ľubovolné ultralacné americké hororové béčko.(10.5.2017)

 • Joges
  ***

  Podle hodnocení u filmu to zas takový průšvih nebyl. Záhady a mystéria doprovazejí diváka po celý film, točilo se velmi často v pražských podzemních chodbách, což bylo alespoň pro mne dost poutavé a zajímavé, Lucie Vondráčková hraje o stošest, první polovina filmu a výstavba děje je zajímavá, jen konec pokulhává. Labyrint se mi líbil, vůbec jsem se v něm neztratil, nemám tedy nejmenší důvod udílet filmu odpad. Rád se nechávám unášet záhadami.(22.5.2013)

 • - Lucie Vondráčková natáčení okomentovala slovy: "Hysterické záchvaty byly velice snadné, zvlášť když je místo make-upu použita hlína, po které jsme šlapali". [Zdroj: Cinema] (Terva)

 • - Celkem byly čtyři verze scénáře. (Bauer)

 • - Lucie Vondráčková při natáčení filmu zhubla o 5 kg. (LEGACY)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace