poster

Kája a Zabi (TV film)

Komedie

Česko, 2007, 57 min

Režie:

Pavel Jandourek

Scénář:

Marek Hlavica

Kamera:

Petr Vejslík
 • MM_Ramone
  odpad!

  Chcel som dať aspoň jednu hviezdičku za ten, na české pomery, netradičný sci-fi námet. To, že virtuálna postava z počítačovej hry vstúpi do nášho reálneho sveta mi prišlo celkom zaujímavé. Ale tú hviezdu dať nemôžem. Pretože je to tak strašne zle zrealizované a hlavne zahraté, že to nemá obdoby. Naozaj by som musel hodne dlho popremýšľať, aby som si spomenul na podobne špatný film. Odpad!(26.12.2008)

 • M.Macho
  *

  No... Snaha pojmenovat čím žijí děti je perfektní - hektolitry krve, M4A2 a silenced Glock 17 + kabar knife...(ehm), tak si myslím, že na Štěpána to není určitě úplně to správné "žrádlo", spíš bych to promítnul v Noci s andělem jako "perversní", ulítlou libůstku. Že by dramaturgové ČT oslavovali Silvestra už 26. 12?(26.12.2008)

 • Kašák
  odpad!

  Kde to jsme? Co to bylo? I když sem neviděl tenhle film celý (čehož rozhodně nelituji) i těcg třicet minut mi stačilo, abych se rozhodl o hodnocení. Matyáš Valenta coby synek, jenž se snaží svému pápankovi sehnat nějakou tu maminku, přivede hrdinku z jeho oblíbené počítačové hry: znova: kde to proboha jsme?!? Jitka Schneiderová od dob Samotářů bohužel hodně klesla.(1.1.2009)

 • joker2
  *****

  Skvěle natočený film pro všechny pařmeny. Nádherná představitelka titulní role Lenka Košťáková z Šumperského divadla. Místy i vtipné ("má česká překlad být vyroben v Číně") a hravé (Zabi lítající po ftobalovém hřišti). Role učitelky místy otravná, ale ve finále se ukáže jako největší hacker. Ze zbraní šel strach a převlíkací scéna byla bohužel jen jedna. Kostýmy vydařené a umístění do přírody podnětné a umožńující řadu půvabných záběrů. Škoda toho trpajzlíka, ale zasloužil si to, potvora.(6.1.2009)

 • AntiasKing
  odpad!

  Ježišmarja ... tak za prvé, komedie???? Co že?!?! Dyť tam nebyl ani jeden vtip Možná jeden pokus o tupý vtip. A kdo vymyslel ten tupý námět. To mělo jako odradit děti od her?! Proboha takovým trapným způsobem, s takovou by to ty děska hráli ještě víc. Znáte ten pocit, když sledujete pana Beana a musíte se prostě stydět za něj :D ... no tak tady zažívám to samé až na to že se u toho nesměju. Kdyby bylo TOP 5 nejhorších filmů co jsem kdy viděl tak tohle by bylo na jednom z míst. Naprosto nesmyslné a tupé. Možná jako školní projekt na základce by to uspělo ale jako normální film....s takovou za chvíli začnou točit filmy i puberťáci za rozpočet pět stovek. 5%(7.9.2009)

 • - Film se točil v Křižánkách na Vysočině. (Elisebah)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace