Milionové Vánoce

Miliónové Vianoce

Komedie / Rodinný

USA / Kanada, 2007, 95 min

• chrispe

Viděno náhodou. Trojice dětí - krajně nesympatická. Fakt. Taťka (prostě Swayze) sympatický, ale nemá moc prostoru. Hlavní padouši + Carmen... jsem na rozpacích, ale asi fajn. Pohled na severní pól -> to jako vážně!? Sic dávám jen jednu hvězdičku, musím uznat, že jsem to čekala mnohem mnohem horší, když jsem to loni přeskakovala s tím, že se na to dívat fakt nebudu, protože je to předem odsouzený k odpadu.(29.11.2014)

• Sabrewulf

Žádné milionové Vánoce, ale miliontá varianta na rodinné štěstí, tátu, který je sice nezaměstnaný, ale nakonec získá práci, děti, které se nebojí a ví si rady a v neposlední řadě hloupé zloděje - otloukánky (příčí se mi i Sám doma, aby bylo jasno). Prototyp amerických rodinných komedií, ze kterých je mi úplně na zvracení.(25.12.2013)

• waltosin

Teda čekal jsem od tohoto filmu víc ale byla to jenom nuda, nuda, nuda! Pořád tam jsou jenom ty blbí děcka, dva troubové a navoněná dámička. Patrick Swayze se tam objeví jenom na začátku a na konci. Dávám akorát jednu za tu pěknou holku(ne tu malou blbku) a zesnulého Patricka Swayzeho, jinak to byl úplně zbytečnej film! :((12.3.2011)

• Lovely.Bones

2. letošní adventní film je teda velká hrůza. Nesympatické obsazení, klišoidní zápletky, charakterové modely a hrůzné herecké výkony. Tohle si budu představovat, jako ten nejtriviálnější, necharismatický vánoční škvár, který který si akorát honí slávu na (už tak dost) zprofanovaném svátku Vánoc. Nepoštět ani v nouzi a jenoznačně, ani dětem ;-) Ikdyž, za Carmen tam jednu tuhvězdičku dám. Sorry, ale je tu opravdu tak moc špatná, až to na mě něco zanechalo...(2.12.2015)

Nebolo to zlé pekný dobrý polo-Vianočný film ktorý mi vytváral Vianočnú atmosféru už terz pred Vianocami na začiatku mi trošku pokazila náladu parta (na svoje pomery) dosť rozmaznaných výkalov ktorý boli chudobný ale napriek tomu posielali Santa Claus-ovi e-mail-y hrali na vreckovej PSP konzole hry opravovali motorku a k tomu chceli pod stromček x-box,v priebehu filmu sa deti tak povediac uvedomili a ako film naberal akčnejší nádych deti boli úplne pokojné (nešlo to tak aj na začiatku?),scenár bol pomerne zvládnutý celkovo film na mňa pôsobil pozitívnym dojmom čiže silné štyri.(5.12.2009)

• - Nákupné centrum, kde sa odohráva príbeh, sa volá West Edmonton Mall. (RatBoj)

• - Postavu Mary Saundersovou ztvárnili hned dvě herečky, a to dvojčata Zoe Schlagel a Amy Schlagel. (metal.storm)