Milionové Vánoce

Miliónové Vianoce

Komedie / Rodinný

USA / Kanada, 2007, 95 min

• dobytek

Největší potenciál tohoto filmu se ukrýval v kozách Carmen Electry. Ten ale zůstal naprosto nevyužitej. Je to fakt smutnej pohled, když člověk sleduje někdejší idoly, jako byla božská Carmen a Patrick Swayze (tady záleží na pohlaví a sexuální orientaci, kdo byl pro vás idolem), jak se ztrapňujou v takový sračce. Čumět na "roztomilý" fakany a čekat, jakou udělaj hroznou legraci, to fakt neni nic pro mě. Hvězdičku dávám opravdu jen za Carmen Electru, která má pořád, co nabídnout a za nebožtíka Swayzeho. Toho je mi vážně líto, že krátce před smrtí vzal roli v takový kravině. Mimochodem ten dezolát, co hrál staršího syna Patricka Swayzeho, vypadal jak ukrajinec. Tomu už chyběla akorát lopata a bunda z koženky.(28.8.2010)

• Lovely.Bones

2. letošní adventní film je teda velká hrůza. Nesympatické obsazení, klišoidní zápletky, charakterové modely a hrůzné herecké výkony. Tohle si budu představovat, jako ten nejtriviálnější, necharismatický vánoční škvár, který který si akorát honí slávu na (už tak dost) zprofanovaném svátku Vánoc. Nepoštět ani v nouzi a jenoznačně, ani dětem ;-) Ikdyž, za Carmen tam jednu tuhvězdičku dám. Sorry, ale je tu opravdu tak moc špatná, až to na mě něco zanechalo...(2.12.2015)

Vánoční nákupy tří sourozenců a jejich otce (P.Swayze) se během chvilky mění v honičku s trojicí lumpů. Ti svou nemotorností přijdou o tašku, která je plná falešných peněz a která se dostane do rukou dětem. Obří nákupní centrum v Edmontonu tak zažívá nefalšovaný předvánoční shon a souboj o falešný milión... Čistě z pohledu dospělého člověka bych dal **, ale jako dítě (kterým je film určen především) by mě tato komedie pravděpodobně bavila víc. Průměr je tedy *** a to je také moje hodnocení.(25.12.2009)

Nebolo to zlé pekný dobrý polo-Vianočný film ktorý mi vytváral Vianočnú atmosféru už terz pred Vianocami na začiatku mi trošku pokazila náladu parta (na svoje pomery) dosť rozmaznaných výkalov ktorý boli chudobný ale napriek tomu posielali Santa Claus-ovi e-mail-y hrali na vreckovej PSP konzole hry opravovali motorku a k tomu chceli pod stromček x-box,v priebehu filmu sa deti tak povediac uvedomili a ako film naberal akčnejší nádych deti boli úplne pokojné (nešlo to tak aj na začiatku?),scenár bol pomerne zvládnutý celkovo film na mňa pôsobil pozitívnym dojmom čiže silné štyri.(5.12.2009)

• Sabrewulf

Žádné milionové Vánoce, ale miliontá varianta na rodinné štěstí, tátu, který je sice nezaměstnaný, ale nakonec získá práci, děti, které se nebojí a ví si rady a v neposlední řadě hloupé zloděje - otloukánky (příčí se mi i Sám doma, aby bylo jasno). Prototyp amerických rodinných komedií, ze kterých je mi úplně na zvracení.(25.12.2013)

• - Postavu Mary Saundersovou ztvárnili hned dvě herečky, a to dvojčata Zoe Schlagel a Amy Schlagel. (metal.storm)

• - Nákupné centrum, kde sa odohráva príbeh, sa volá West Edmonton Mall. (RatBoj)