Zombie: Začátek

• Itálie Zombi: La creazione (více)

Stylové rozloučení Bruna Metteie s hororovým žánrem. Sharon (Yvette Yzon), která jediná přežila hrůzy Ostrova smrti, se vrací na místo svých nejhorších nočních můr. Ale tentokrát už není sama. Doprovází ji perfektně vyzbrojené vojenské komando, odhodlané postavit se lidožravým nestvůrám. I přesto jde o nerovný boj. Skupina vojáků proti obrovské přesile nemrtvých zrůd nemá příliš šancí, a tak se z průzkumné mise stává boj o holé přežití. Boj, během kterého hrdinové postupně zjišťují, jak vlastně všechny ty hrůzy začaly. (Řitka video)

Kolssteyn odpad!

Chybělo nemnoho a mohla to bejt jedna hvězda... snad až u dílu "Zombie: Konec" ...a to ještě nevím jestli ne jen za ten konec. ()

drankeryth

Slabucky hororik,v ktorom vystupuju aj nejake divne tvory, ktore boli skor na velky smiech, akoby ste sa ich mali co i len na okamih bat. Vyzeralo to skor ako nejaka parodia, bez stipky talentu co sa tyka kostymov. Hmmm, vsetko to bolo nejake spichnute horucou ihlou a po znamkach, ze by to mal byt skvely film si mozete len namyslat, pretoze tento horor to nema az tak daleko na smetisko zatratenia:)). Tento horor vyzera natoceny tiez kamerou, akou natacaju telenovely, ktore fakt nenavidim. ()

Laca1313 odpad!

Vizuální pojetí je stejně příšerné jako v jedničce,dialogý ještě horší. Hned na začátku je každému jasné,jak to s tou rádoby speciální jednotkou dopadne.pokud jde o zombie,tak ty jsou stejně komické,jako v jedničce. A dějová línie až moc připomíná film Vetřelci. ()

FilipStinef odpad!

A vůbec nejhorší jsou průměrný či lehce podprůměrný filmy. Tam si člověk nemá šanci najít světlou stránku sledování, akorát ho irituje se na to koukat a prosí všechny bohy, i když v ně nevěří, aby seslal na matičku Zemi zázrak a film ukončil. Jenže pak tu jsou umělecká díla, jako je například Zombie: Začátek, která si nezaslouží větší hodnocení než odpad. Proč? Protože tohle je tak špatný, až je to to nejvtipnější, co jsem za poslední měsíc viděl. Špatně vyklíčovaný green screen, Foxovy hlášky, špatné herecké výkony, scénář, lokace, střih, tomu všemu jsem se zplna hrdla smál. Takhle se pozná správný odpadový film. Koukněte se na to. Budete na to ještě dlouho vzpomínat. ()

Holly_Wood

Tohle byla fakt blbost a ještě splácanina. Moje první setkání s Bruno Matteiem a hned takové zklamání. Je to smutný, když někdo natočí film, pak umře a pak se zjistí, že snad ten poslední film radši neměl točit.... Snad jedině masky a make-up byly docela hezký, ale jinak teda... no brrr. ()

Doomer odpad!

zombe remake Aliens2 .... jen teda pomaly zombici kteri likviduji vyzbrojene komando nepusobi tak jako kdyz to delaji alieni ()

Tormentor665

Rozhodně lepší než předchozí Ostrov smrdí. Ta vykrádačka Vetřelce mi naopak docela sedla, vyklubalo se z ní pár hezkých nechutných scén:-) Dá se říct, že se Mattei mohl rozloučit daleko větším shitem, tohle není úplná ztráta času. ()

monty.cl

Je to "trošku" kopírka Vetřelců, o tom žádná, ale jinak vcelku slušné zombie béčko...nějaké ty nechuťárny se najdou, zombie vypadají dobře, krev stříká..trash jak má být, škoda té digi kamery...50% ()

Dr.Loomis odpad!

Už se tu asi každý zmínil. Ale vykrádat Camerovi vetřelce,to je hrůza.A obraz zas byl jako u svého prvního dílu jak v nějaké Telenovele. Blitka s velkým B... FUJ... ()

djbarrel odpad!

OMG, nevěřím, já prostě odmítám uvěřit, že tohle cosi vzniklo v roce 2007 ! Vždyť tohle je horší než nehorší béčka sedmdesátých a osmdesátých let. Naprostá amatérská ubohost s nemožnými herci, žádnou logikou a navíc pokoušející se kopírovat Vetřelce ! Sračka nejhrubšího zrna. 0 % ()

Patrol46 odpad!

Tak tohle je nejhorší horor co jsem za posledních pět let viděl.Lucio Fulci se musí obracet v hrobě, ze začátku jsem si myslel že se jedná o dokumet, až po 10 minutách jsem pochopil že jde o hraný film, a o těch strašných efektech se ani nebavím (odpad) ()

brasek odpad!

MegaOdpad! Neviem či režisér Bruno Mattei umrel prirodzenou smrťou, alebo bol za tento film zlynčovaný! Naozaj dementne vykradnutý Cameronovi Votrelci... nielen nápad, ale aj dialógy, gestikulácia postáv..atď, ale to všetko v megasračkovom prevedení! Naozaj iné slová sa nedajú použiť! ()

HAUY odpad!

Odpad !! ešte horšie než odpad !!! Ďalšia paródia na stil votrelec presne napodobnili votrelca 2 že dej je úplné taký istý tam by bola 100% zhoda na tom že to napodobnili upne dokonale len zmenili postaví aj také iste rozhovorí presne– všetko text presne to je ................ to iste dobre že tam nedali tie iste postavy dobre že tam nedali ešte AI a tank atd .... aj zbroj–- zbroj tam ešte napodobnili aj veci akože tento film ma nasral doslova len namiesto toho dievčatka tam čo bolo na začiatku tak tam dali tu potvoru dobre že na tu starú dodavku čo mala vipadat ako "tank" nedali guľomet Tento film by mal byt filmom roku 2007 total odpad zabil som nim 91 min svojho života ()