Reklama

Reklama

Recenze (3)

KarKulA 

všechny recenze uživatele

Původně jsem myslela, že se jedná o nějakou nízkorozpočtovku Century Fox, což mi vyvrátily scény jezdeckých bitev v závěru filmu a následně zjištění, že se odhadovaný rozpočet pohyboval kolem 1,5MM$, což na tu dobu také není zas tak úplně málo. Přesto, že se ve své době údajně jednalo o úspěšný a oblíbený film, je z dnešního pohledu celý příběh i výprava už poněkud "out" a ničím přílišně nezaujme. Příběh se točí kolem seržanta Viktora (Ronald Colman), který se přidá do francouzské cizinecké legie poté co se obviňuje za bratrův zločin. Tu nám ale nastane milostný trojuhelník (nebo spíše čtyřúhelník), protože po jeho příjezdu se do Viktora zamiluje majitelka místního baru Cigarette (Claudette Colbert), kterou ale miluje Viktorův nadřízený - major Doyle (Victor McLagen). Ten Viktora ke konci filmu záměrně posílá na nebezpečnou misi, aby se svého soka v lásce zbavil - aby toho ale nebyo málo, Viktor stejně nemiluje Cigarett, ale někoho jiného. Nedá se říct, že by někdo z představitelů ve své roli nějak zářil, ale všichni podávají důstojné herecké výkony a přestože snímek neobsahuje žádnou výraznou chybu a je určitě kultivovaný, dávám 2*, protože mě bohužel nudil. ()

LadyRainier 

všechny recenze uživatele

Tak klidně přiznám, že jsem se na to podívala pouze a jenom kvůli Ronaldu Colmanovi, jehož jsem objevila zcela nedávno a od té doby nad ním slintám ,-DD Z tohoto hlediska si jeho fanoušci (fanynky pak zejména) přijdou na své, neboť mu to tu sluší a vtipně mu vylézá ucho z vojenské čepice ,-)) Tím to ale tak nějak padá ...dobrodružství pomálu, příběh chabý .. Jo, celkem se mi líbily kostýmy a orientální atmosféra ve městě i v pevnosti na tu dobu taky ucházející ... Jedna hvězda za film, dvě za obsazení ... ()

Reklama

WANDRWALL 

všechny recenze uživatele

Dobrodružství přes tenhle film zažije jen divák, který nemá příliš velké nároky na dobrodružné filmy. KOLIK JE TAKOVÝCH? ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama