Reklama

Reklama

Silvestry Vladimíra Menšíka

(pořad)
všechny plakáty
Zábavný
Česko, 1993, 39 min

Účinkují:

Vladimír Menšík

Obsahy(1)

K nejúspěšnějším silvestrovským televizním pořadům tradičně patřily ty, ve kterých vystupoval jedinečný vypravěč a neopakovatelný herec a komik Vladimír Menšík. V posledních letech jeho života natáčelo brněnské studio jeho silvestrovská vystoupení téměř každoročně. V roce 1993 pak dlouholetý Menšíkův televizní spolupracovník, dramaturg Jaroslav Sedlák, vytvořil z jednotlivých monologů a vystoupení, která nalezl v brněnském televizním archivu, střihový pořad, který se od té doby stál stálicí v silvestrovských vysíláních České televize. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (68)

igi B. 

všechny recenze uživatele

V dobách dnešních pisskulturně estrádních televizáckých řachanic a tlachanic už asi nedostižná - byť i tenkrát poněkud >lidovější< zábava, nenapodobitelná formou a vlastně už i obsahem... Pokrok? Škoda... :-/ - - - - - (Poprvé vídáváno kdysi v tv, komentář zde jako sedmý po >znovunezapomenutí< na dvd - 5.11.2008) ()

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Vladimír Menšík patří mezi mé nejoblíbenější herce vůbec a tak určitě nepřekvapí, když řeknu že se mi jeho humoristický pořad líbil. Sledoval jsem jej prakticky každý rok (stejně jako podobný pořad s Miroslavem Donutilem, i když již nevím, jak se jmenoval). Silvestry mám někde dokonce nahrané na VHS a když tak nad tím přemýšlím, nejspíš si je půjdu znovu pustit. ()

Reklama

xxlch 

všechny recenze uživatele

Pochybuju, že někdy někdo překoná dobrosrdečnost a bodrost tohoto fenoména vypravěčů.Kdykoliv a kdekoliv jsem schopná jeho vyprávění poslouchat zas a znova.Nejlepší je, že je jich tolik,že po skončení můžete začít znova a opět se budete řezat děsným smíchem a vůbec vám nebude vadit že dopředu víte,o čem historka je. ()

herr_carter 

všechny recenze uživatele

Top všech topů, co se televizní zábavy týče, až teprve za Menšíkovy Silvestry řadím všechny Kaisery a Lábuse v nejlepší formě...na střihové průřezy Silvestry Vladimíra Menšíka si udělám čas téměř vždycky, na to je vždycky nálada, ty hlášky tady už zlidověly.......................moje hodnocení = 10 z 10. ()

Ještěřák 

všechny recenze uživatele

Ne až taková bomba jak se léta povídá. Dosti teatrální, často neadekvátní smích ze dnešního pohledu velice srandovně oháknutého publika je vyloženě na palici. Silnější momenty střídají slabší, naštěstí lze Menšíka v pohodě usledovat i když třeba jen pouští ráno slepice z kurníku. Solidní silvestrovská nostalgie v podání Pana Herce. Babičky to milujou. ;P ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama