poster

Silvestry Vladimíra Menšíka (TV pořad)

Komedie

Česko, 1993, 39 min

 • Ještěřák
  ***

  Ne až taková bomba jak se léta povídá. Dosti teatrální, často neadekvátní smích ze dnešního pohledu velice srandovně oháknutého publika je vyloženě na palici. Silnější momenty střídají slabší, naštěstí lze Menšíka v pohodě usledovat i když třeba jen pouští ráno slepice z kurníku. Solidní silvestrovská nostalgie v podání Pana Herce. Babičky to milujou. ;P(21.9.2009)

 • ClintEastwood
  *****

  Rok co rok, Silvestr co Silvestr - pokaždé mě tento geniální herec, komik, vypravěč a umělec - dokonale pobaví. Nazapomenutelný pan Vladimír Menšík, kterého já osobně řadím rovnocenně po bok pánů Buriana, Marvana či Wericha je pro mě takovou personou a hlavně skvělým člověkem, že se na jeho pořady dokážu dívat pravidelně, pořád dokola, aniž by mě omrzely. A zasměji se pokaždé a rád. Díval jsem se jako dítě, dívám se i dnes a když mi bude dopřáno, budu se dívat dál. Pane Menšíku, děkuji.(4.4.2016)

 • MJMilan
  *****

  Není Silvestr, kdy by tohle nejelo v TV a já se na to budu dívat znovu a znovu třeba po stopadesátépáté, protože taková koncentrace humoru jako je tady, to se snad žádnému českému umělci nepovedlo. Ikdyž mám rád dnešní baviče typu Izer, Kaiser & Lábus, Jablonský aj. do tohohle pána mají prostě hodně moc daleko.(7.5.2008)

 • duklak2
  ****

  Viděl jsem jen pár dílů a docela mě bavili. V dnešní době už neexistuje takový bavič, jakým byl Vladimír Menšík. Škoda, že už není mezi námi a musel tak brzo odejít do nebe. Ach jo, život je nespravedlivý. Když si představím, že na Silvestra zapnu Novu a tam poběží Mejdan roku z Václaváku, tak už teď v létě, kdy píši tento komentář, se mi dělá zle. Vystupují tam samí pošuci. A baviči-jestli je mohu takhle vůbec nazvat typu Rychlý, Novotný, Šíp, se mohou jít zahrabat, protože nesahají V. M. ani po kotníky.(6.7.2008)

 • triatlet
  *****

  Vladimíra Menšíka jsem zažil při živém vystoupení v Kulturním domě ve Velkém Beranově. Choval se podobně jako v televizi: nenuceně vyprávěl, bavil, ochotně se podepisoval (několika tahy vykouzlil svou vlastní karikaturu). Vladimír Menšik byl dokonalým spojením výtečného herce a zároveň baviče. Navíc se dokázal přizpůsobit i jako spoluhráč. Jeho silvestrovská vyprávění na LP bývala vděčným vánočním dárkem. Za všechny historky připomenu třeba vománkové víno. Zajímavý komentář: suicide.(31.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace