Napriek tomu, že ich svety sú celkom odlišné a ani jeden z nich nehľadal lásku, zaľúbia sa. Ich „zakázaný vzťah“ bude musieť čeliť mnohým prekážkam... (oficiální text distributora)

klokyn odpad!

Najhorší seriál, ktorý som mal možnosť vidieť (samozrejme nie celý, kto normálny by to vydržal?). ()

Aluminium odpad!

*rofl* aj toto tu je :D a ako to, že je až na 56. mieste?? takáto kvalita by mala bať aspoň v TOP10. No, ale Markíza to naozaj prehnala..... ()

dexp odpad!

škrekot predstaviteliek tohto seriálu ma dokázal zobudiť zo sna, to snáď hovorí za všetko. pár minút tejto telenovely ma ale presvedčilo o tom, že aj v nich sú extrémne "kvalitatívne" rozdiely. táto by mohla mať nálepku suterén medzi telenovelami ()

TMontana odpad!

Je to 31 najhorší seriál a neviem ako sa môže niekto na toto pozerať.Má to 5 % a neviem ako môže dať niekto 1 hviezdičku. ()

Mire

Jedna hviezdička aspoň za peknú hlavnú predstaviteľku, jej sestru, pár celkom podarených scénok a fajn zakončenie jedného predstaviteľa, ktorý skončil v base a na celu dostal nabijáka, pri ktorom si určite bude užívať riadne horúce chvíľky :))) ()

Proust odpad!

Stačí vidieť desať minút tohto pseudopseudopseudopseudoseriálu a na diváka začnú doliehať príznaky obyčajne sa prejavujúce po vysokých dávkach radiácie - nevoľnosť, zvracanie, dočasná sterilita. Preto sa odporúča tomuto výplodu chorej mysle obrovským oblúkom vyhnúť. ()

helrohir odpad!

Takže po latinskoamerických telenovelách začali slovenské TV vysielať aj východoeurópske telenovely. TU musím len poznamenať, že radšej si pozriem desať dielov nejakej tej Rosalindy než 1 diel tohto. ()

Simo16 odpad!

Načo všetkých pánboh vie koĺko časttí.Stačí, že prídem poobede zo školy, zapnem telku a vidím to.Rumunská cigánska trápnosť.Kam to až povedie? ()

Riziko odpad!

Stačila mi reklama, aby ma od tohoto "seriálu" odplašila.. (vymyslel som lepší názov - "Rómska aortická pumpa") odpad! ()

quimi odpad!

Viděl jsem sice jenom malý kousek jednoho dílu, ale úplně mně to stačilo. Netřeba slov, kdo viděl, pochopil... ()