Hra o trůny (2011) (seriál)

Od prvej časti GoT ma to vtiahlo a nedalo sa už odtiaľ vyjsť.. Jeden s najlepších seriálov ktoré som videl. Serial v ktorom nieje žiadná hlavna postava. Proste nádhera.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Ruska animovana rozpravka ,ktora pobavy deti aj dospelych.

Ospalá díra (1999)

Trochu desivy priebech filmu pri ktorom som ostal v uzase z niektorych scen.v skutku dobry horor. Mozem ho odporucit kazdemu milovnkovy hororov .Zasluzi si to 5 hviezdicek.

Pach krve 3 (2009) odpad!

Nič v zlom Pach krve 1 a 2 boli celkom pohode filmy . Ale tato časť bola uplne nereálna !! Nasmial som sa na tom . Hodnotim odpad.

Zahulíme, uvidíme (2004)

Film v ktorom nechýbalo nič.Hlášky,scény na jedničku.

Černá kočka, bílý kocour (1998)

Ďalšia komédia o tom ako sa ľudom lepšie žije ked sa zabávajú.Film neni založený na scenary ale na hláškach ktoré boli celkom pobavujúce ale niektore ani nie.

Turnaj zabijáků (2009)

Fantastic . Tento typ námetu pomaly začína byť naozaj otravný, ale keď sa dá dokopy slušný herecký mančaft, ktorý dokáže poriadne rozprúdiť každú akčnú scénu, tak nemám nič proti. Pozitívnu odlišnosť pripisujem akurát zmene prostredia. Uzavreté bojisko už začalo byť trošku ťažkopádne a tak sa tvorcovia rozhodli umiestniť túto akčnú mastenicu do otvoreného priestoru za bežného ruchu veľkomesta. Surovosť niektorých scén hraničí s únosnosťou bežnej akčnej jednohubky, ale niečím predsa zaujať musí.

Gympl (2007)

Film hovorí o tom ako sa dvaja spolužiaci rozhodnú barabovať po nociach a srejovať.Nakoniec jedného chytia. Film neni až taký nudný.Ale rozhodol osm sa dať tomu aspoň 3*.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Časť ,ktorá sa odohráva pred prvými troma časťami.Scény sú neni moc prehnané.Bohužiaľ musel som dať jednu * dole preto lebo to blbo skončilo.