Reklama

Reklama

Pat a Mat: Vrata

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Československo, 1992, 8 min

Režie:

Lubomír Beneš

Hudba:

Petr Skoumal

Obsahy(1)

Pat rozbije vrata od garáže. S Matem se rozhodnou vyměnit dřevený vrata za plechový , i s těmi mají spoustu problémů. Nakonec to vyřeší tak, že dají místo vrat deku:) (Stodvacet)

Recenze (25)

stration 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít. ()

punk_zero 

všechny recenze uživatele

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

Jacinda 

všechny recenze uživatele

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality. ()

H34D 

všechny recenze uživatele

Jeden z mých oblíbených dílů, Pat a Mat dokážou posrat dokonce i parkování auta, no to je gól. Jen by mě zajímalo, jak se vůbec zvládli naučit řídit? Aspoň, že nezapomněli svědomitě zamknout ta nová bezpečnostní vrata ze závěsů... 8/10 ()

Reklama

Reklama