Dva mladí lidé, jedna láska, dva příběhy, dvě rozhodnutí a dvě volby, cesty s nekonečnem neznámých konců a cílů.  Psal se tehdy čtvrtý červenec, Den nezávislosti, a celý New York se stejně jako Brooklyn Bridge oděl do hřejivého letního slunce. Ani tak krásné počasí ale nemohlo odvrátit moment, v němž se mladí milenci Bobby a Kate dostanou na osudovou křižovatku. Kate je totiž těhotná a ani jeden z nich příliš neví, co si s tímto faktem počít. Vědí jen to, že už na oba čekají rodiče Kate s připraveným grilováním. Je to ale ta správná cesta? A rozhodně nejde jen o pár žebírek. Během zastávky na brooklynském mostě se musejí rozhodnout, co je pro ně lepší: zda pokračovat v původně naplánovaném programu, který se rovná následování tradičního života, na nějž možná oba ještě nejsou připravení, či zda si vyrazit do Chinatownu na pár plněných knedlíčků s tím, že volí raději život plný svobody, volnosti a nespoutanosti. Nakonec to za ně vyřeší do vzduchu vyhozená mince. A v momentě jejího dopadu se začínají odvíjet dva samostatné příběhy, jejichž vyústění je v nedohlednu. Hlavní role v originálním nezávislém dramatu přináležejí Lynn Collinsové a Josephovi Gordon Levittovi. (oficiální text distributora)

Veeria

Kolem tohoto filmu jsem kroužila delší dobu..... trailer mě zaujal a na film jsem se těšila. Líbila se mi myšlenka 2 dějů, 2 různých scénářů osudu. Nápad hodnotím tudíž kladně, použití barev zelená a žlutá pomáhá divákovi se orientovat v ději jako celku. Hlavní dvojice se mi k sobě rovněž hodila, Lynn a Joseph k sobě hezky ladili. Film je postavený na rozhodnutích - ukazuje, jaké následky mají, každé může nasměrovat náš život zcela jiným směrem. Bohužel nemohu dát větší * ohodnocení. Na filmu vždy hodnotím nejen myšlenku a herecké zpracování, ale všímám si i hudby, kostýmů, lokace.....hledám něco, co si z filmu odnést, čím se mohu obohatit. Očekávám, že se na mě přenesou nějaké emoce (ať už jakékoliv) a film si mě získá. Tento film postrádá pro mě šmrnc, nějaké kouzlo, jiskru, nějakou přidanou hodnotu - to ,,Něco", co dělá daný film nezapomentulný nebo zajímavý. Hodnotit stručně a jasně? Nuda. Škoda. ()

Koffe

Film se mi líbil převážně díky příjemné ústřední dvojici, ale po skončení jsem z něj měla pocit, že příběh vlastně nikam nevedl, nic se nevyřešilo, nic se nestalo, nikam to nevedlo. ()

Subscorpio

Nuda, nuda a nuda. Ďalší zbytočný film ktorý nemá absolútne čo ponúknuť. Dej sa odohráva v dvoch líniách v závislosti od rozhodnutia ktoré urobí na začiatku filmu mladá dvojica. Jedna je nudná a druhá je nudná a hlúpa. Strata času. ()