Anaega kyeolhonhaetda

• Jižní Korea 아내가 결혼했다 (více)

Všetko sa to začína futbalom. Deok Hoon sa zamiluje do In Ah, ktorá zdieľa jeho lásku a vášeň k tomuto športu. Rýchlo spolu začnú randiť a ešte rýchlejšie ju Deok Hoon požiada o ruku. In Ah ale najprv odmietne, netrvá však dlho a povolí. Ich spoločný život po svadbe je ako sen, bohužiaľ len do dňa, kedy In Ah príde s tým, že si chce vziať iného muža. S Deok Hoon-om sa ale rozviesť nechce, pretože ho stále miluje. Problém je, že nového muža miluje rovnako ako Deok Hoon-a. Čo teda In Ah urobí? S Deok Hoon-om, ktorý ju nechce opustiť, sa nerozvedie, ale druhého muža si predsa zoberie. (ČSFD)

Pedross800

Ona fandí Barceloně, on Realu a tím to začíná.......pro někoho jako jsem já, fotbalový fanatik a celoživotní fanoušek Barcelony je tohle zápletka jako hrom! A všechny ty fotbalové záležitosti....hlavní hrdinkou odsuzovaná zrada Figa, upozorňování, že Barca to je víc než jen klub a další a další vtipné hlášky a scénky, to bylo jako bych se octnul v nebi. K oné absurdní zápletce, která se objeví v půlce filmu mohu řict jen jediné. Pokud by mě začala božská Ye-jin svádět a přesvědčovat nahá a oblečená jen do dresu Barcelony, odkejvám jí asi i manžela třetího :))) A dnes nám začíná MS v Brazílii, takže Korea do toho! :) ()

sniper18

Je to nadpriemerná romantická komédia. Má pomerne dobrý príbeh o mužovi, ktorý po dlhšej dobe stretne svoju bývalú kolegyňu a aj vďaka spoločnej láske k futbalu sa rýchlo spriatelia a stanú milencami. Čoskoro už nasleduje aj svadba a všetko je úplne ideálne, až kým sa nedozvie, že jeho láska sa zamilovala do druhého muža, za ktorého sa tiež vydá a keďže miluje oboch, tak striedavo žije s obomi partnermi a to všetkým prináša len samé problémy. Spracovanie nie je zlé, ale ani mi neprišlo práve najideálnejšie. Tej hlavnej zápletke, teda deleniu sa o manželku s niekým iným sa dej začne venovať až v polovici filmu a to aj tak nakoniec považujem za klad. Celá prvá polovica je slušná romantická komédia, funguje tu chémia medzi hlavnými postavami, nájde sa tu viacero vydarených scén a vtipných dialógov, bavila ma aj tá tématika futbalu, nie je to samozrejme nič originálne a ani výnimočné, ale nemám s tým problém, bavil som sa viac než dobre. Ani druhá polovica nie je zlá, lenže táto tématika je taká zvláštna a ani mi neprišla práve najlepšie podaná, keby bola braná z pohľadu ženy, tak by to mohlo byť zaujímavé, ale takto z pohľadu jedného muža si ma to moc nezískalo, stratí to náboj, celé to upadne do stereotypu a navyše to už začne prechádzať do drámy, čo mi teda určite nevyhovuje, pretože túto absurdnú zápletku dokážem brať len v komédii. Ale aj na toto sa dá bez problémov pozerať a pár prvkov sa mi páči aj tu, napríklad vzťah oboch mužov. Takže oba hlavné žánre chválim prakticky len v tej prvej polovici, romantika je obstojná a ani humor nie je zlý, viacero nápadov je dobrých a zasmial som sa, len v druhej sa už dej uberie smerom, kde to nedokáže fungovať. Herecké obsadenie sa mi páči, výborná Son Ye-Jin, síce je to jedna z jej slabších úloh, ale aj tu má svoje čaro, do tohto typu úlohy mi sadol aj Kim Ju-Hyeok, takže s hlavnou dvojicou nemám problém, len by to chcelo aj nejaké výraznejšie vedľajšie postavy, ale to je už len detail. Réžia a technická stránka sú už bežným štandardom, takže neurazia. Z tohto filmu u mňa určite prevládajú kladné pocity, ani raz to neupadne do podpriemeru, len mi moc nevyhovuje tá druhá polovica, inak by som určite hodnotil lepšie. 64% ()

Pethushka

Celé bych to brala jako nemožné a absurdní, ale ten fakt, že se jedná o Ye Jin Son úplně mění situaci.:) Ne, nechápu ani jednoho z nich, ale to po mně snad ani nikdo nechce. Zajímalo mě jak z toho tvůrci nakonec vybruslí, povedlo se jim to, myslím, docela dobře. Kim Ju Hyuk podobné role ovládá a dokonce mi k němu i sedí, ale třeba v Couples, který jsem viděla nedávno, mě oslovil víc. Druhý manžel se mohl dostat ke slovu o trochu více. ()

Vavča

Skutečně neobvyklý námět, šílené situace a absurdita zde vládne, taky jsem to nejlépe nepobral, ale je to zajímavé vidět. I pokud nejste fanoušky Ye-jin Son dejte tomu šanci, třeba se chytnete na této vlně, mně se to moc nepodařilo i přesto, že hodně scén a situací se mi v tom filmu líbilo, zejména ty fotbalové a i jiné dialogy stojí za to. Po větším časovém odstupu se dá říci, že je to jeden z podstatných a povedených filmů korejské kinematografie, navíc Ye-jin Son je fakt výborná. ()

May

Podivny, podivny film, ktery ackoliv ma velmi zajimavou myslenku, trpi velkou davkou absurdity a je skutecne nemozne pojmout pribeh jako neco, co jste schopni si predstavit a tudiz ani pochopit. Chora mysl zeny, ktere prijde normalni vest dvoji zivot se dvema ruznymi muzi a hrat si na manzelku ve dvou ruznych rodinach, je zajimave tema, ovsem pokora manzelu je proste... naprosto... absurdni. ()